Hiszpańska lewica indoktrynuje dzieci. „Chcemy, aby mieli satysfakcjonujące relacje seksualne”

Socjalistyczne władze podmadryckiej gminy Getafe wydały podręcznik - przewodnik pt. „Buntownicy płciowi”, który jest rozprowadzany w lokalnych szkołach podstawowych i średnich. - Chodzi o to, aby „wszyscy chłopcy i dziewczynki z Getafe, wszyscy nieletni i młodzież tej gminy mieli satysfakcjonujące relacje seksualne, ewidentnie i jasno mówiąc, satysfakcjonujące i równe - powiedziała burmistrz gminy Sara Hernandez.

flickr

Przewodnik w „formacie bardzo wizualnym” został także przedstawiony przez lokalne władze Sorii (Kastylia i Leon), do konsultowania w szkołach, online lub do pobrania w siedzibie gminy – poinformowała Europa Press.

Lewacki przewodnik do indoktrynacji dzieci 

- "Masz wątpliwości na temat seksu, partnera, twojego ciała? Projekt „Buntownicy Płciowi” oferuje genialny przewodnik na różne tematy, które na pewno cię zainteresują, zaciekawią i zaskoczą"

- czytamy na stronach internetowych miejskiego ośrodka feministycznego Kobieta i Równość (Centro Municipal Mujer e Igualdad) w strukturach podmadryckiej gminy Getafe.

Przewodnik składa się z 6 części z wprowadzeniem burmistrz, która wyraziła zaniepokojenie, że „od dzieciństwa narzuca się stereotypy” i podkreśliła, że należy z nimi walczyć.

- "Chodzi o to, abyśmy od dzieciństwa i wczesnej młodości nauczyli się decydowania o naszych ciałach, kochania bez strachu, życia bez przemocy i innych maskulinizacji”

- napisała. Hernandez zachęciła do odrzucenia „stereotypów seksistowskich i tworzenia nowej przyszłości”, do „odkrywania wielkiego seksu i przeżywania go bez granic”.

"Dość fallusocentrycznej wizji społeczeństwa" 

W piśmie do szkół podstawowych i średnich władze miasta zaleciły korzystanie z podręcznika w celu „depatriarchalizacji”. Według publikacji, obecne społeczeństwo wpaja dzieciom „genitalną, androcentryczną, fallusocentryczną, penetrocentryczną i heteronormatywną” wizję społeczeństwa, z czym należy skończyć. W związku z tym zachęca dziewczynki do „odkrywania łechtaczki”, którą definiuje jako „królową przyjemności”, a także przekazuje im inne propozycje, jak: „masturbacja jest fajna” czy „wyłącz telewizor i włącz swoją łechtaczkę”, poparte szczegółowymi rysunkami części kobiecych genitaliów z entuzjastycznymi wyjaśnieniami w stylu komiksu.

- Jeżeli ktoś nie rozumie takich pojęć jak „łechtaczka” lub „kopulacja”, to mamy wspaniałych profesjonalistów w radzie ds. edukacji lub w ośrodku feministycznym, którzy mogą to wyjaśnić

- powiedziała Hernandez podczas posiedzenia rady miejskiej we wtorek.

- Chodzi o to, aby „wszyscy chłopcy i dziewczynki z Getafe, wszyscy nieletni i młodzież tej gminy mieli satysfakcjonujące relacje seksualne, ewidentnie i jasno mówiąc, satysfakcjonujące i równe

- podkreśliła.

Mocna reakcja prawicy

„Tak socjaliści indoktrynują seksualnie i korumpują dzieci” – napisała prawicowa organizacja pozarządowa HazteOir.org, która rozpoczęła kampanię na rzecz wycofania podręcznika ze szkół.

- Pomóżcie nam powstrzymać tę aberrację

- zaapelowała.

HazteOir zwróciła uwagę, że podręcznik ma na celu nie tylko „reedukowanie” dzieci już w szkołach podstawowych, ale także samych rodzin poprzez „redefiniowanie pojęcia pary, promowanie wolnego seksu i atakowanie Kościoła”.

- Nie pozwolimy, aby żadne dziecko z Getafe czy innych gmin Hiszpanii stało się ofiarą tej sekty, której obsesją jest seksualizacja dzieci

- napisała HazteOir.

- Nie pozwolimy, aby radykalne feministki manipulowały dziećmi i konfrontowały je z rodzicami, jak w reżimach komunistycznych. Niech zostawią dzieci w spokoju!

- dodano. 

 

 


Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Getafe #Hiszpania #lewica #sekualizacja

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo