Albicla zmiażdżyła ruch w sieci. Serwis z większym zasięgiem niż ostatni trend - #MORSOWANIE!

Strefa Wolnego Słowa zdominowała dyskusję w sieci. Wszystko za sprawą nowo utworzonego portalu Albicla! Serwis społecznościowy zrzesza już dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników. Przed kilkoma dniami popularność inicjatywy SWS zmierzyła spółka SentiOne. I co? W styczniu Albicla osiągnęła większy zasięg niż… #morsowanie!

fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Codziennie do nowego serwisu społecznościowego Albicla.com dołączaja nowi użytkownicy, a wśród nich - znane osoby życia publicznego, politycy oraz dziennikarze. Wczoraj pisaliśmy, że do społeczności dołączyli wiceminister cyfryzacji, Adam Andruszkiewicz, publicysta Tomasz Terlikowski oraz dziennikarz Śledczy Piotr Nisztor.

Albicla nie zrzesza wyłącznie konserwatystów, osób o podobnych poglądach. Niech dowodem na to będzie szybka rejestracja na portalu konta portalu Onet.pl oraz samego redaktora naczelnego serwisu -Bartosza Węglarczyka- czy świeże konto Krytyki Politycznej.

„To ludzie z którymi niemal w każdej sprawie się nie zgadzam. Chce jednak, żeby każdy miał prawo do dyskusji. Wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga”

- napisał dziś naczelny „GP” i „GPC”.

#Albicla zdominowała sieć. Przebiła nawet #morsowanie

To właśnie różnorodność poglądów użytkowników serwisu Albicla zapewniła miażdżący ruch w internecie. O rozmiarze zainteresowania serwisem poinformowano przed kilkoma dniami na profilu „SentiOne” - narzędzia do monitorowania ruchu w sieci i w mediach społecznościowych.

„Zmierzyliśmy popularność #Albicla - nowego prawicowego serwisu społecznościowego. I jak? Albicla w styczniu z większymi zasięgiami niż #morsowanie!”

- czytamy.20 stycznia 2021 roku oficjalnie wystartował portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa. Jest to forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych.

Co przyświeca Albicli? Pierwsze hasła: "Let AlBiCla - Let All Be Clear" - co w języku angielskim oznacza "Postawmy sprawę jasno". Drugą maksymą przyświecającą twórcom serwisu jest: „ABC – A Better Choice” - „lepszy wybór”.

Nie dotarł link aktywacyjny od Albicla.com? Kliknij TUTAJ.

 

Źródło: niezalezna.pl, Facebook

#Albicla #morsowanie #ruch w sieci #SentiOne #Tomasz Sakiewicz

Albicla.com@OlekMimier
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo