Kibice Bałtyku: bohomaz zwolenników mordowania dzieci usunięty! Miastu wystawili fakturę

„Dziś rano w centrum Gdyni naprawiamy elewację jednego z budynków zamalowując obrzydliwą grafikę tzw. strajku kobiet, tj. lewackiej organizacji szerzącej nienawiść i nawołującej do mordowania dzieci!!! Bohomaz wisiał w centrum od miesiąca bez reakcji – a przecież użyta nazistowska symbolika jest karana z urzędu! Symboliczna faktura na sumę 1 PLN pozostawiona na miejscu ku rozwadze władz samorządowych, które słabo się starają by hasła nienawiści zniknęły z polskich ulic. Nie ma naszej zgody na antywartości, mordowanie dzieci, ataki na Kościół i polskie tradycje. Lewactwo nie przeprowadzi w Polsce satanistycznej rewolucji!!! V. Nie Zabijaj!!!” –napisali kibice Bałtyku Gdynia na swoim profili Bałtyk Gdynia Kibicowsko na facebooku.

Facebook

Graffiti pokazywało feministkę z karabinem i napisem „Teraz Polka”. Jak podkreślają kibice Bałtyku, akcję naprawy ściany przeprowadzili w biały dzień przed nikim się nie kryjąc i zasłaniając białą farbą „niedopuszczalne wykwity nienawiści, podżegania do morderstw”. Pod usuniętym graffiti zostawili symboliczną fakturę dla władz miasta za dokonaną przez nich naprawę elewacji.

Przy okazji odnieśli się oni do postulatów organizacji Marty Lempart: „Nie przede wszystkim symbol, a przede wszystkim postulaty i cała otoczka tzw. >>strajku kobiet<< czerpią obficie i chyba wyłącznie, z dziedzictwa Adolfa Hitlera i nazistowskich Niemiec. Eugenika, a więc mordowanie nienarodzonych dzieci z powodów subiektywnie wybranych, jest pomysłem stworzonym przez III Rzeszę w celu modelowania populacji ludzkiej zgodnie ze zbrodniczymi założeniami niemieckiego narodowego socjalizmu. Eugenika, po napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę, była bardzo mocno propagowana na ziemiach okupowanych. Polki były zachęcane do mordowania nienarodzonych. Symbolami niemieckich, nazistowskich organizacji oraz służb, były tzw. runy, a więc znak błyskawicy – czy to pojedynczy, czy w innych konfiguracjach. Tzw. >>strajk kobiet<< domaga się aborcji na życzenie, używając w swym logo hitlerowskich symboli.

Do krytyków ich akcji kibice Bałtyku napisali: „Mała dygresja, ale w sumie niedygresja. Wczoraj pewno dziewczątko mocno >>zestrajkokobiecone<< i z >>pianą<< na ustach zapytało nas: >>Przecież cała Europa Zachodnia w dzisiejszych czasach wprowadziła aborcję na życzenie i to jest tam normalne!!!<<

Tak…Ok, a więc skoro w latach 30 tych i 40 tych w Niemczech hitlerowskich oraz okupowanej Europie, normą było mordowanie np. Żydów…Czy to znaczy że w takiej sytuacji gdy >>wszyscy<< coś robią, powinniśmy uznać to za dobre, wskazane i nie budzące wątpliwości moralnych…?

Tak, żeby mieć wątpliwości moralne potrzeba posiadać moralność, natomiast tzw. >>strajk kobiet<< i rozkrzyczane dziewczątka na ulicach, wydaje się że moralność zwalczają i to używając tak >>jedwabistego<< języka, że żulom spod sklepu na Witominie uszy więdną! Takie to mamy dziś kobietki czasem. Smutne”.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym stanowiskiem kibiców Bałtyku Gdynia na ich profilu facebookowym.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Bałtyk Gdynia #strajk kobiet

Piotr Lisiewicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo