Strajk Kobiet podał adresy prof. Pawłowicz, Kai Godek, Bartłomieja Wróblewskiego i Roberta Bąkiewicza

To sprawa, którą natychmiast powinna zająć się Prokuratura. Na oficjalnym profilu Strajku Kobiet w mediach społecznościowych opublikowano prywatne adresy sędzi Trybunału Konstytucyjnego prof. Krystyny Pawłowicz, działaczki pro-life Kai Godek, prezesa Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" Roberta Bąkiewicza i wielkopolskiego posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego.

Twitter/Katarzyna Knapik @ciotkarewolucji

"Będziemy podawać kolejne adresy kolejnych bohaterów tej farsy pt. rząd #wypierdalać" - taka zapowiedź pojawiła się na profilu Strajku Kobiet.o

Organizacja organizująca protesty, podczas których dewastuje się kościoły, pomniki i mienie, obraża ludzi i przerywa msze, postanowiła jeszcze bardziej zradykalizować swoje działania. Na oficjalnym profilu Strajku Kobiet w mediach społecznościowych opublikowano prywatne adresy działaczki pro-life Kai Godek, prezesa Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" Roberta Bąkiewicza i wielkopolskiego posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego.

Czy wkrótce dojdzie do ataków na mieszkania osób broniących życia nienarodzonego? 

Dziś portal Niezalezna.pl opisuje m.in. bulwersującą sprawę trwających od 4 dni ataków na biuro poseł PiS Barbary Dziuk. "Dzwonią do niej wrogowie życia nienarodzonych i wyzywają. Jej biura poselskie w Tarnowskich Górach i Zabrzu są atakowane i dewastowane. [...] Malują na ścianach i drzwiach biura obrzydliwe napisy i rysunki, w tym szubienicę. Oczywiście pojawiają się też wyzwiska pod adresem posłanki. Także groźby utraty przez nią życia i straszenie podpaleniem drzwi biura" - donosi nasz reporter.Znani z ofiarności i inicjatyw patriotycznych klubowicze "GP" zdecydowali, że wobec narastającej fali agresji wobec miejsc kultu i duchowieństwa będą pilnować kościołów przed zbezczeszczeniem i fizycznymi atakami.

Chętnych do zgłoszenia się do Straży Patriotycznej Klubów "GP", a także osoby pragnące poinformować o jakimś problemie w ich miejscowości (planowaną profanację, zakłócanie mszy św. itd.), prosimy o kontakt pod nr tel:

887-887-641

lub e-mail:

strazpatriotyczna@gmail.com

 

 Źródło: niezalezna.pl

wg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo