Czy "markiz" to określenie knajackie? Warzecha rezygnuje z debaty z dziennikarzem "GP"

Dziś w wieczornym programie w telewizji Polsat News pojawić mieli się trzej publicyści - Przemysław Szubartowicz, Łukasz Warzecha oraz Maciej Kożuszek. Jednak dwaj pierwsi postanowili zrezygnować, ponieważ nie odpowiada im... osoba trzeciego z gości. "Jeszcze słowa nie powiedziałem, a już dwóch gości zrezygnowało z rozmowy" - napisał na Twitterze Kożuszek. Na jego wpis odpowiedział Warzecha.

Łukasz Warzecha
By Margotte.Blogpress.pl - cropped from: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:2014-12_Klub_Ronina_Warzecha_Ziemkiewicz_Janecki.jpg, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=44572995

W "Debacie Tygodnia" prowadzonej przez Grzegorza Jankowskiego na antenie Polsat News pojawić mieli się dzisiaj wieczorem trzej publicyści - Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska", TV Republika), Łukasz Warzecha ("Do Rzeczy") oraz Przemysław Szubartowicz (portal wiadomo.co). Okazuje się, że obecny będzie chyba jedynie pierwszy z nich. Pozostała dwójka - właśnie z uwagi na obecność dziennikarza "GP" - zrezygnowała z udziału w programie. 

Zaczęło się od Szubartowicza, który stwierdził, że z "Gazetą Polską" nie rozmawia. Niedługo później dołączył do niego Warzecha, który zamieścił dość enigmatyczny wpis na Twitterze.

O jakie "chamskie kampanie" chodziło? Nie wiedział tego nawet Maciej Kożuszek.

Co ciekawe, wpis Kożuszka Warzecha uznał za... knajacki.

Gdy jedna z komentujących wpis stwierdziła, że nie widzi nic knajackiego we wpisie dziennikarza "GP", w odpowiedzi od Warzechy mogła przeczytać, że "ma wyraźnie obniżoną wrażliwość na knajactwo".

Czy chodziło o "markiza"?

 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

 

rn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo