Co kryje się za 6-kolorową tęczą? Przypomniano prawdziwe oblicze środowiska LGBT

W odpowiedzi na profanacje katolickich świętości Fundacja Życie i Rodzina (FŻiR) zorganizowała akcję, która pokazuje prawdziwe oblicze środowiska LGBT. Przed siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii zawisły banery przypominające zbrodnie popełnione na dzieciach przez zadeklarowanych homoseksualistów. - W obliczu dokonującej się w tych dniach agresji środowisk LGBT na normalną większość, trzeba przypominać o tym, co naprawdę kryje się za 6-kolorową tęczą – podkreśla Fundacja Życie i Rodzina. 

Bannery z prawdą o LGBT przed siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii
zycierodzina.pl

Jak informują organizatorzy akcji, obydwa zaprezentowane przypadki zostały potwierdzone wyrokami sądów w Australii oraz Holandii.

- Nowozelandczyk Peter Truong oraz Amerykanin Mark Newton od 2002 roku szukali matki zastępczej dla dziecka, które chcieli wychowywać. W Rosji znaleźli kobietę, która za 8 tysięcy dolarów zgodziła się urodzić dla nich dziecko. W 2005 roku kilka dni po narodzinach, homoseksualiści przewieźli chłopca do Australii. Okazało się, że para wykorzystywała adoptowanego syna niemal od urodzenia! 

- czytamy na portalu zycierodzina.pl.

Mark Newton wykorzystywał seksualnie chłopczyka w wieku zaledwie dwóch tygodni, ale to nie wszystko. Para mężczyzn miała „wypożyczać maleńkie dziecko swoim znajomym, inkasując za to pieniądze.

Zbrodniczy proceder został ujawniony przypadkiem, kiedy podczas obławy policyjnej odkryto zdjęcia chłopca. 

Druga z zaprezentowanych na banerach spraw jest równie bulwersująca. Homoseksualista Robert Mikelsons zajmował się produkcją i dystrybucją dziecięcej pornografii.

Podczas procesu sądowego, mężczyzna ten przyznał się do wykorzystania seksualnego ponad 50 małych dzieci.

Nie bez znaczenia w sprawie jest fakt, że Mikelsons pracował w żłobkach, a także w wolnych chwilach zajmował się opieką nad dziećmi w ich domach. Tak dorabiał sobie do pensji.

- W obliczu dokonującej się w tych dniach agresji środowisk LGBT na normalną większość, trzeba przypominać o tym, co naprawdę kryje się za 6-kolorową tęczą, frazesami o równości i tolerancji oraz po co środowiska LGBT żądają od państwa legalizacji swoich związków, a następnie możliwości adopcji dzieci.
Działamy po to, aby każde dziecko miało prawo do narodzin. Dajemy odpór homoideologii

- informuje zycierodzina.pl. 

W nocy z wtorku na środę na wielu warszawskich pomnikach pojawiły się tęczowe flagi, w tym na figurze Chrystusa przed Bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. To zorganizowana akcja środowisk LGBT połączona z zamieszczonym w sieci manifestem.

Flagi pojawiły się na kilku warszawskich pomnikach m.in. marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze, Wincentego Witosa na pl. Trzech Krzyży, na pomniku Syrenki, pomniku Mikołaja Kopernika przed siedzibą PAN oraz na figurze Chrystusa przed Bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Fotografie pojawiły się w mediach społecznościowych na profilach związanych ze środowiskiem LGBT

 

Źródło: niezalezna.pl, zycierodzina.pl

#Fundacja Życie i Rodzina #LGBT #KPH

po
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo