Ideolodzy LGBT stworzyli konkretny plan polityczny? Rachoń przypomniał dokument z 2016 r.

W jaki sposób w Polsce powinny być wychowywane dzieci? To element dyskusji o definicji rodziny, systemu edukacji i, szerzej, sposobu rozumienia podstawowych pojęć w naszym państwie, wskazał w programie #Jedziemy prowadzący Michał Rachoń. Przypomniał zarazem zapisy podpisanej przez Trzaskowskiego w ubiegłym roku karty LGBT. Wynika z nich, że edukacja seksualna ma być przedmiotem obowiązkowym - "bez prawnych możliwości wypisywania z tych zajęć w sytuacji, gdy rodzice mają zastrzeżenia dotyczące programu nauczania". Rachoń przypomniał również pewien plan, który w 2016 r. przygotowało stowarzyszenie "Miłość nie wyklucza".

PrtSc/ TVP Info

Ja darzę wszystkich ludzi szacunkiem, ale nie pozwolę na to, by ideologizowano dzieci, bo to jest moja odpowiedzialność za Polskę i za polską młodzież

- powiedział prezydent Andrzej Duda.

Natomiast Rafał Trzaskowski stwierdził, że "największą szansą dla naszych dzieci jest nowoczesna, europejska edukacja".

Obaj kandydaci odnoszą się w ten sposób do pomysłów związanych z wprowadzaniem ideologi LGBT we wszystkich przestrzeniach społecznych. 

Przymusowa edukacja seksualna

W jaki sposób w Polsce powinny być wychowywane dzieci? To element dyskusji o definicji rodziny, systemu edukacji i, szerzej, sposobu rozumienia podstawowych pojęć w naszym państwie, wskazał w programie #Jedziemy prowadzący Michał Rachoń.

Przypomniał też o wprowadzonej w Warszawie przez Rafała Trzaskowskiego karcie LGBT. Dokument zakłada działania w takich obszarach, jak: bezpieczeństwo, edukacja, kultura i sport, administracja, a także praca. W dziedzinie edukacji w deklaracji zapowiedziano m.in. wprowadzenie edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej, zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Jakie są te wytyczne dla kategorii dzieci w wieku 0-4 wskazał Michał Rachoń:

  • radość i przyjemność z dotykania własnego ciała,
  • masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa,
  • uzyskanie świadomości tożsamości płciowej.

Jeszcze bardziej niepokojące są zapisy wytycznych, na które powołuje się karta LGBT dotyczące potencjalnego przymusu edukacji seksualnej dzieci, gdyby te założenia miały stać się obowiązujące w całym kraju

- stwierdził Rachoń.

Bulwersujące zapisy

A jest to m.in.: "doprowadzenie do sytuacji, w której edukacja w dziedzinie seksualności i edukacja dotycząca związków międzyludzkich, stanie się przedmiotem obowiązkowym w przedmiotach nauczania". Edukacja seksualna ma być przedmiotem obowiązkowym - "bez prawnych możliwości wypisywania z tych zajęć w sytuacji, gdy rodzice mają zastrzeżenia dotyczące programu nauczania".

Owa nowoczesna edukacja, o której mówi polityk PO, opiera się właśnie na tych założeniach i docelowo prowadzić ma do przymusu. Sam ten element wystarczyłby do wskazania istnienia szerszego planu społeczno-politycznego związanego ze sferą tak rozumianej seksualności. I właśnie dlatego w Polsce trwa dyskusja, czym jest LGBT

- stwierdził Rachoń.

Tymczasem w ostatnich dniach prezydent Andrzej Duda podpisał dzisiaj deklarację "Karta rodziny", która stanowi zbiór zasad, jakimi, jak zadeklarował, będzie się kierował, podejmując decyzje o podpisywaniu ustaw uchwalanych przez parlament. Zakłada ona m.in. wsparcie dla rodzin i dla seniorów, obronę instytucji małżeństwa, ochronę dzieci przed ideologią LGBT i rynek pracy przyjazny rodzinie.

Plan polityczny z 2016 r.

Jak wykazywał Rachoń, organizowanie wielkich społeczności (takich jak ruch LGBT - przyp. red.) na rzecz wielkich działań, to nic innego jak plan polityczny. Przypomniał zarazem właśnie plan polityczny stowarzyszenia "Miłość nie wyklucza" z 2016 r., gdzie znajdziemy m.in. zapisy o doprowadzeniu do możliwości adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. 

O kolejnych krokach politycznych do realizacji podobnych celów mówił Michał Rachoń w ostatnich minutach felietonu:

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Michał Rachoń ##Jedziemy #LGBT #edukacja seksualna #Rafał Trzaskowski #prezydent Andrzej Duda

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo