Latkowski miał być gościem Radia Zet, ale do rozmowy nie doszło. Reżyser pisze o "cenzurze"

Dziś po godz. 8.00 reżyser filmu "Nic się nie stało", Sylwester Latkowski, miał być gościem Radia Zet, jednak do rozmowy nie doszło, co rozgłośnia tłumaczy problemami technicznymi w połączeniu. Latkowski na Twitterze stwierdził, że "zdejmowanie z anteny pod pretekstem jest cenzurą". Na jego zarzut odpowiedziała prowadząca program "Gość Radia Zet" Beata Lubecka. AKTUALIZACJA: Przed południem na stronach rozgłośni pojawiło się oświadczenia w tej sprawie.

Sylwester Latkowski
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Dzisiaj rano, reżyser wyemitowanego wczoraj na antenie TVP filmu "Nic się nie stało", Sylwester Latkowski, miał być gościem Radia Zet. Już wczoraj stacja informowała o tym na Twitterze.

Do rozmowy z Latkowskim o godz. 8.02 jednak nie doszło, a powodem miały być techniczne problemy z połączeniem.

Odnosząc się do tego, Sylwester Latkowski napisał na Twitterze, że "zdejmowanie z anteny pod pretekstem jest cenzurą".

Na ten zarzut odpowiedziała prowadząca program Beata Lubecka, która napisała, że to "twierdzenie jest wysoce niesprawiedliwe. Nie po to zapraszaliśmy Pana z wyprzedzeniem, żeby potem pana cenzurować"

O godz. 9.00 na profilu Radio ZET News poinformowano, że rozgłośnia "cały czas czeka na dzisiejszego gościa".

Po wiadomościach o 9.00 rozmowa jednak się nie rozpoczęła.

AKTUALIZACJA:

Po godzinie 11.00 na stronach internetowych Radia Zet pojawiło się w tej sprawie oświadczenie redaktora naczelnego stacji oraz prowadzącej program "Gość Radia Zet" Beaty Lubeckiej.

"Zrobiliśmy wszystko, aby dzisiejsza rozmowa Gość Radia ZET doszła do skutku. Przeprowadzony przez nas audyt techniczny nie wykazał żadnych przeszkód do jej zrealizowania"

- napisał w oświadczeniu Michał Celeda, redaktor naczelny "Radia Zet". Dodał, że zaproszenie dla Sylwestra Latkowskiego jest wciąż aktualne.

Beata Lubecka opisała to, co działo się od godz. 7.30, wskazując na wielokrotne próby połączenia się z reżyserem.


 

 

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

#Sylwester Latkowski #Radio Zet

maa
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo