Demonstracyjny upadek

  

Epidemia wyciszyła nienawiść jako sposób uprawiania polityki przez Platformę Obywatelską tylko na kilka dni. Teraz wyraźnie do niej wrócili – niczego innego, jak wiemy, w polityce nie umieją. Trudno szukać jakiejś pożytecznej dla ogółu aktywności tych ludzi – nie robią wobec epidemii nic. Mimo że wzorce mają blisko, np. wicemarszałek Senatu z Lewicy Gabriela Morawska-Stanecka wraz ze współpracownikami szyje maseczki i wysyła je do zakładów pracy, z których ma zamówienia.

Pani Kidawa-Błońska wraz z hejterami z PO zapewne nawet przez chwilę o czymś takim nie pomyślała. Zamiast tego mamy próby rozkołysania nastrojów społecznych, budzenia niepokoju i złości u ludzi i podważania zaufania do instytucji oraz osób, które walczą z epidemią. Do tego dochodzą zwyczajne dla tej formacji kłamstwa. Jednego dnia kandydatka PO „apeluje do rządu o uruchomienie powszechnego dostępu do testów” (co sparaliżowałoby pracę laboratoriów), a innego pan Kropiwnicki kłamie, że nigdy tego się nie domagali. Inna pani boleje otwarcie, że zachorowań jest tak mało, i sugeruje fałszowanie statystyk. Chyba nigdzie na świecie w tym dramatycznym czasie nie notuje się aktywności tak demonstracyjnie upadłej formacji.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts