Tęczowe rozwalanie Europy

  

Lobby LGBT przystąpiło do ataku na polskie samorządy, które podjęły uchwały przeciw ich ideologii. Sprawa przekroczyła już granice kraju. Elementem nacisku jest tu zawieszanie partnerskich umów o współpracy miast. Najpierw taką umowę z Tuchowem zawiesiła gmina Saint-Jean-de-Braye.

Potem to samo wobec Kraśnika zrobili radni Nogent-sur-Oise. Środowiska LGBT donoszą już na kolejne samorządy polskie, a podobne kroki są tylko kwestią czasu. Tym bardziej że we Francji trwa kampania wyborcza do samorządów, a departamentalne organizacje LGBT uważnie obserwują jej przebieg. Niedługo utrzymywanie kontaktów z normalnymi miastami w Polsce będzie przejawem… homofobii. Upolitycznienie partnerskiej współpracy pomiędzy miastami to zupełnie nowa jakość. Do tej pory chodziło o element oddolnej współpracy na szczeblach lokalnych, pomagającej budować w Europie mosty. Teraz okazuje się, że ta współpraca musi mieć charakter ideologiczny, i to na modłę środowisk LGBT. Samorząd Nogent wyraża np. „nadzieję, że wznowione zostaną wymiany w oparciu o humanistyczne podstawy odpowiadające wartościom”. Problem w tym, że są to… antywartości.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts