Jakimowicz dostał program w TVP! I podniosło się larum. Za Macierewicza

W jednym z odsłon programu #Jedziemy Michała Rachonia aktor Jarosław Jakimowicz zwrócił się do byłego szefa MON Antoniego Macierewicza z podziękowaniami. "Dziękuję za 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich, którzy to rozumieją, bądź rozumieją inaczej – mówił. Niektóre media uważają, że to właśnie opisane wyżej zachowanie miało przybliżyć aktora do zdobycia nowej "fuchy" w Telewizji Polskiej. Oto bowiem Jakimowicz poprowadził dzisiaj po raz pierwszy program „Pytanie na śniadanie extra”.

https://www.facebook.com/2286951037999622/photos/a.2286951057999620/2792453194116068/?type=1&theater

Na początku listopada gościem Michała Rachonia w programie #Jedziemy był Antoni Macierewicz. Po skończonej rozmowie politycznej, format programu przewiduje zmianę gości bez zbędnego maskowania czołówkami czy reklamami. Gdy kolejna część była gotowa do emisji, wtem wydarzyło się coś nietypowego…

Reżyserka mnie znienawidzi... Dziękuję za 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich, którzy to rozumieją, bądź rozumieją inaczej. Raz jeszcze dziękuję, naprawdę. Jestem dumny i zaszczycony

- mówił aktor Jarosław Jakimowicz, ściskając rękę ministra Antoniego Macierewicza. 

Niektóre media uważają, że to właśnie opisane wyżej zachowanie miało przybliżyć aktora do zdobycia nowej "fuchy" w Telewizji Polskiej. Oto bowiem Jakimowicz poprowadził dzisiaj po raz pierwszy program „Pytanie na śniadanie extra”.

Wprost.pl informuje o tym w taki sposób:

Jarosław Jakimowicz w poniedziałek 18 listopada po raz pierwszy poprowadził program „Pytanie na śniadanie extra” w TVP2. Wcześniej regularnie bywał gościem programów Michała Rachonia w TVP Info, a ostatnio zasłynął niespodziewanymi publicznymi podziękowaniami pod adresem Antoniego Macierewicza.

Portal Wirtualne Media informuje zaś, że Jakimowicz ma być gospodarzem program raz w tygodniu.

„Pytanie na śniadanie extra” emitowane jest od poniedziałku do soboty od razu po „Pytaniu na śniadanie”, zwykle o 11:10.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo