Dzisiejsze spotkanie w Płocku jest kolejnym z serii spotkań z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej", które odbywają się w ostatnich dniach. Do Centrum Edukacji Grupy Orlen przybyło dzisiaj ponad 200 osób, które szczelnie wypełniły salę.

Wśród gości pojawili się m.in. minister zdrowia, Łukasz Szumowski, senator RP Marek Martynowski, płocka radna PiS i kandydatka w nadchodzących wyborach, Wioletta Kulpa, przewodniczący Klubu "Gazety Polskiej" w Płocku, Edward Bogdan oraz Hanna Mazur, szefowa Klubu "GP" Sopot II.

Tomasz Sakiewicz mówił o wadze i znaczeniu nadchodzących wyborów dla przyszłości naszego kraju. 

Podczas spotkania promowano i rozdawano również specjalny dodatek "Gazety Polskiej": "Gazeta Polska przed wyborami". Bezpłatny dodatek, który ukazał się w nakładzie dwóch milionów egzemplarzy jest rozdawany przez Kluby „Gazety Polskiej” i wolontariuszy w całej Polsce.

Organizatorem dzisiejszego spotkania z Tomaszem Sakiewiczem był płocki Klub "Gazety Polskiej".

Już jutro, w piątek, z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" będzie można spotkać się w Starogardzie Gdańskim (godz. 16.00, Aula Pomorskiej Szkoły Wyższej, ul. Kościuszki 112) oraz w Gdyni (godz. 18.00, Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. 10 Lutego 33)