Celebryci też już nie wierzą

  

Przemysław Saleta, Anja Rubik, Michał Wiśniewski, córka Ewy Kopacz – wszystkie te osoby w przeszłości ogłaszały, że przez Prawo i Sprawiedliwość nie mogą już wytrzymać w Polsce, i zapowiadały wyjazd za granicę. Szczególnie „modne” było to w 2015 r., gdy powstawał słynny tekst w „Newsweeku” pt. „Kto i dlaczego boi się rządów PiS?”, w którym jedna z wypowiadających się osób miała „obawy przed depresją, bulimią i myślami samobójczymi”. Tymczasem w tegorocznej kampanii wyborczej nie ma chętnych do składania deklaracji: „Jak PiS wygra wybory, to wyjeżdżam”.

Trochę mi nawet tego brakuje, bo zawsze była to okazja, by sobie podworować. No ale to, że nie ma takich zapowiedzi, jest również symptomem tego, że już nawet do celebrytów, którzy niczym ptaki wyczuwają prądy i wiatry, dotarło, iż raczej to PiS wygra wybory. Nie ma już więc chętnych do robienia z siebie pajaców, a i urobek z tego będzie żaden, bo jeszcze żaden z celebrytów nie dotrzymał słowa, więc nikt nie potraktuje ich poważnie. Jedynym, który ratuje honor w błaźnieniu się, jest Patryk Vega. Ten reżyser za wszelką cenę próbuje zasłużyć na atencję i robi z siebie antysystemowca, ale mało kogo to już dzisiaj obchodzi. W sumie nic dziwnego.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts