Mężczyzna opuszcza siedzibę TVP z nieswoją torbą. Dyrektor telewizji: "To opolski działacz Razem"

/ Twitter/@magdziarz_m

  

Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole opublikował na Twitterze zdjęcia z kamer monitoringu, na których widoczne jest, jak mężczyzna opuszcza budynek redakcji telewizyjnej z nieswoją torbą fotoreportera, w której znajduje się kosztowny sprzęt. Magdziarz dodaje, że widoczny na zdjęciach mężczyzna to opolski działacz partii Razem.

„To jest Michał Pytlik. Opolski działacz partii Razem. Od kilku lat pouczający wszystkich jak być uczciwym i praworządnym. Michał wszedł do @TVP3Opole z parasolką a postanowił wyjść z torbą fotoreportera i jej zawartością za kilka tysięcy złotych. Nie bądź jak Michał. Nie kradnij!” – czytamy we wpisie Mateusza Magdziarza, dyrektora TVP3 oddziału w Opolu.

W twitterowym wpisie zamieścił zdjęcia z kamer monitoringu. Widać na nich mężczyznę, wchodzącego do siedziby telewizji jedynie z parasolem w ręku. Gdy budynek opuszcza, niesie wspomniany wcześniej parasol oraz czarną torbę. Jak tłumaczy dyrektor ośrodka, wewnątrz znajdował się sprzęt o wartości kliku tysięcy złotych.

 Magdziarz poinformował w kolejnym wpisie, że Pytlik wziął torbę „przez roztargnienie”. „Na jego nieszczęście mamy też nagranie jak grzebie w tej torbie... Pewnie z roztargnienia grzebał” – dodał.

Sprawę skomentował sam zainteresowany. „Czy uczciwie Pan doda, że sytuacja jest już dawno wyjaśniona, właściciel przeproszony, że nic nie zginęło i doszło do pomyłki?” – zwrócił się Pytlik

„Często miewa Pan takie »pomyłki«, że wchodzi gdzieś, grzebie w cudzych rzeczach i je zabiera? Sugeruję nie kompromitować się jeszcze bardziej...” – odpowiedział mu dyrektor TVP3 Opole.

Wpis na Twitterze podał dalej Patryk Jaki. "Jeden z liderów partii Razem, publicysta Krytyki Politycznej złapany jak kradnie torbę fotoreportera. PS To ten kolega @ZandbergRAZEM co regularnie zakłócał mi spotkania w Warszawie" -- napisał polityk.

Michał Pytlik jest rzecznikiem prasowym partii Razem w Opolu. Przypomnijmy, że w czasie kampanii wyborczej przed ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi, mężczyzna atakował Patryka Jakiego (ówczesnego kandydata na prezydenta Warszawy), jakoby polityk w Opolu „już dawno zbudował własny układ”. Niedługo później, podczas spotkania kandydata z mieszkańcami Warszawy, Jaki odpowiadał na zarzuty aktywisty Razem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Irański generał: "Jesteśmy gotowi do wojny"

/ Ansar Allah/Houthi movement

  

Dowódca sił lotniczych irańskiej Gwardii Rewolucyjnej Amir Ali Hadżizadeh ostrzegł w niedzielę, że bazy USA i lotniskowce znajdują się w zasięgu irańskich rakiet. Była to reakcja na oskarżenie Iranu przez Waszyngton o atak dronów na saudyjskie zakłady Aramco.

"Każdy powinien wiedzieć, że wszystkie amerykańskie bazy i ich lotniskowce położone w odległości do 2000 kilometrów od Iranu znajdują się w zasięgu naszych rakiet" - powiedział, cytowany przez półoficjalną irańską agencję Tasnim. Hadżizadeh dodał, że "Iran jest zawsze gotowy na pełnoprawną wojnę".

[Polecam:https://niezalezna.pl/288102-to-oni-zaatakowali-dronami-rafinerie]

Wcześniej odpowiedzialność za sobotni atak wziął na siebie szyicki rebeliancki ruch Huti w Jemenie. Do uderzenia dronów w zakłady największego światowego eksportera ropy doszło w czasie, gdy Aramco przyspieszyło plany pierwszej oferty publicznej koncernu, aby mógł trafić na giełdę w Rijadzie może jeszcze w tym roku. Sobotnie ataki, według Reutera, sprawiają wrażenie najśmielszych z dotychczasowych.

O atak na saudyjską rafinerię amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo oskarżył w sobotę Iran, twierdząc, że nie ma wyraźnych dowodów, aby stał za nim ruch Huti.

Saudyjski książę Muhammad ibn Salman poinformował w sobotę, że ataki dronów na dwie instalacje spowodowały „tymczasowe” wstrzymanie działalności tych dwóch zakładów. Saudyjskie ministerstwo energii oszacowało, że wstrzymana została produkcja 5,7 mln baryłek ropy dziennie, czyli ok. 50 proc. całkowitej produkcji Aramco, co stanowi 5 proc. globalnej podaży na ten surowiec.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl