Mężczyzna opuszcza siedzibę TVP z nieswoją torbą. Dyrektor telewizji: "To opolski działacz Razem"

Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole opublikował na Twitterze zdjęcia z kamer monitoringu, na których widoczne jest, jak mężczyzna opuszcza budynek redakcji telewizyjnej z nieswoją torbą fotoreportera, w której znajduje się kosztowny sprzęt. Magdziarz dodaje, że widoczny na zdjęciach mężczyzna to opolski działacz partii Razem.

Twitter/@magdziarz_m

„To jest Michał Pytlik. Opolski działacz partii Razem. Od kilku lat pouczający wszystkich jak być uczciwym i praworządnym. Michał wszedł do @TVP3Opole z parasolką a postanowił wyjść z torbą fotoreportera i jej zawartością za kilka tysięcy złotych. Nie bądź jak Michał. Nie kradnij!” – czytamy we wpisie Mateusza Magdziarza, dyrektora TVP3 oddziału w Opolu.

W twitterowym wpisie zamieścił zdjęcia z kamer monitoringu. Widać na nich mężczyznę, wchodzącego do siedziby telewizji jedynie z parasolem w ręku. Gdy budynek opuszcza, niesie wspomniany wcześniej parasol oraz czarną torbę. Jak tłumaczy dyrektor ośrodka, wewnątrz znajdował się sprzęt o wartości kliku tysięcy złotych.

 Magdziarz poinformował w kolejnym wpisie, że Pytlik wziął torbę „przez roztargnienie”. „Na jego nieszczęście mamy też nagranie jak grzebie w tej torbie... Pewnie z roztargnienia grzebał” – dodał.

Sprawę skomentował sam zainteresowany. „Czy uczciwie Pan doda, że sytuacja jest już dawno wyjaśniona, właściciel przeproszony, że nic nie zginęło i doszło do pomyłki?” – zwrócił się Pytlik

„Często miewa Pan takie »pomyłki«, że wchodzi gdzieś, grzebie w cudzych rzeczach i je zabiera? Sugeruję nie kompromitować się jeszcze bardziej...” – odpowiedział mu dyrektor TVP3 Opole.

Wpis na Twitterze podał dalej Patryk Jaki. "Jeden z liderów partii Razem, publicysta Krytyki Politycznej złapany jak kradnie torbę fotoreportera. PS To ten kolega @ZandbergRAZEM co regularnie zakłócał mi spotkania w Warszawie" -- napisał polityk.

Michał Pytlik jest rzecznikiem prasowym partii Razem w Opolu. Przypomnijmy, że w czasie kampanii wyborczej przed ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi, mężczyzna atakował Patryka Jakiego (ówczesnego kandydata na prezydenta Warszawy), jakoby polityk w Opolu „już dawno zbudował własny układ”. Niedługo później, podczas spotkania kandydata z mieszkańcami Warszawy, Jaki odpowiadał na zarzuty aktywisty Razem.

 Źródło: niezalezna.pl, Twitter

 

#Patryk Jaki #Polska #Razem #Mateusz Magdiarz #Michał Pytlik

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo