Popis chamstwa Sikorskiego

  

Niestety, wszystko wskazuje na to, że pan Radosław Sikorski, który do eurowyborów startuje jako nr 1 z listy Koalicji Europejskiej, będzie reprezentował Polskę w Parlamencie Europejskim. Piszę „niestety”, gdyż zdaję sobie sprawę, ile wstydu ten człowiek przyniesie Polsce swoim zachowaniem czy swoimi wypowiedziami.

Pamiętamy, jaki wstyd przyniósł nam wszystkim, będąc przez siedem lat ministrem spraw zagranicznych czy przez dwa lata marszałkiem Sejmu. Odsunięty ostatnio od wszystkich funkcji, dostał od swoich kumpli ostatnią szansę i od razu pokazał, co potrafi najlepiej. Jako że najlepiej wychodzi mu obrażanie ludzi, to zaczął obrażać. Tym razem padło na red. Michała Rachonia, który miał prowadzić przedwyborczą debatę w jednej ze stacji radiowych. Na zaproszenie do debaty Sikorski odpowiedział w typowym dla siebie stylu: „Reżimowe radio zaprosiło mnie do regionalnej debaty, w której bezstronnym moderatorem ma być p. Michał Rachoń, bezwstydny PiS-owski propagandysta. Sami sobie debatujcie w takim gronie. Kandyduję m.in. po to, aby kiedyś media publiczne uwolnić od takich kreatur”. Może czas skończyć z zapraszaniem takich ludzi do mediów!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts