Sprawdzian mądrości Kościoła

  

Od wielu lat środowiska postoświeceniowe, antykatolickie prowadzą krucjatę przeciwko pedofilii w Kościele. Jej celem ma być dobro dzieci. Czy tak jest w istocie, można mieć wątpliwości. Dlaczego walczą z tym złem tylko w jednym środowisku? Dlaczego nie tylko nie protestują przeciwko masowemu zabijaniu bezbronnych, nienarodzonych dzieci, ale wręcz popierają to barbarzyństwo?

Nie ulega natomiast wątpliwości, że środowiska te uznały, iż jedną z najskuteczniejszych metod walki z katolicyzmem jest nagłaśnianie i wyolbrzymianie zjawiska pedofilii wśród księży, co ma doprowadzić miliony osób do przekonania, że siedliskiem zła jest Kościół. O tym, że metoda ta jest skuteczna, świadczy to, stało co się w wielu krajach Zachodu, m.in. w Irlandii. Czy Kościół w Polsce może odeprzeć ten brutalny atak? Już wielokrotnie dał wyraz swojej mądrości. Potrafił się obronić przed komunizmem. Ma szansę obronić się i tym razem. Jego mądrość w tej sytuacji oznacza w istocie dwie rzeczy: rozsądne, odważne i zdecydowane uporanie się z realnym problemem pedofilii i homoseksualizmu wśród księży oraz nieuleganie histerii, propagandzie ani zastraszaniu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts