Mistrzyni dyplomacji przemówiła. Nie uwierzycie, jakie "rozwiązanie" zaproponowała Janda...

Krystyna Janda wraca do komentowania polskiej polityki? / fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

  

Po wielu tygodniach podejrzanej ciszy, Krystyna Janda najwidoczniej nie wytrzymała i postanowiła zabrać głos w sprawie rodzimej polityki. Tym razem "ekspertka" skrytykowała decyzję o odwołaniu udziału ministra Jacka Czaputowicza w szczycie Grupy Wyszehradzkiej w Izraelu spowodowaną skandalicznymi słowami izraelskiego polityka. Nie uwierzycie, jakie "rozwiązanie" zaproponowała aktorka....

Wizyta ministra Jacka Czaputowicza w Izraelu została odwołana po skandalicznych słowach szefa izraelskiego MSZ o "genetycznym antysemityzmie" mającym rzekomo panować wśród Polaków.

 Poinformował o tym dziś premier Mateusz Morawiecki. Fakt ten, po wielu tygodniach podejrzanej ciszy i niedawnej wpadce z opublikowaniem wystawnej kolacji (pisaliśmy o tym TUTAJ), postanowiła skomentować dyżurna "ekspertka" od wszystkiego Krystyna Janda.
Janda „nie umie w Facebooka”? Pochwaliła się kolacją, internauci zarzucili jej hipokryzję!


Janda „nie umie w Facebooka”? Pochwaliła się kolacją, internauci zarzucili jej hipokryzję!

 Aktorka wyraziła swoje rozczarowanie decyzją o odwołaniu wizyty polskiego polityka w Izraelu i zaproponowała władzom inne rozwiązanie. Jej zdaniem, na skandaliczne słowa  Israela Katza Polacy powinni zareagować... uśmiechem.

Polska nie pojedzie na szczyt do Izraela żeby przypieczętować opinię o nas. Zamiast z uśmiechem i przyjaźnią zrozumieć że zdarzają się błędy i wpadki, potwierdzimy.

- napisała Janda.

Słowa aktorki spotkały się z krytyką - co ciekawe, nawet tych, którzy na co dzień nie są przychylni obecnej władzy:
 
Nie sądzę aby to była wpadka. I mimo niechęci do obecnego rządu uważam akurat tą decyzję za adekwatną to słów kierowanych do polskiego społeczeństwa
- pisze jedna z internautek pod wpisem Jandy.
A Izrael to juz nie powinien z takim samym "uśmiechem i przyjaźnią przeprosić i przyznać, że zdarzają się błędy i wpadki"???  

- zastanawia się inny komentator. 

Najwyraźniej, póki co, to Krystyna Janda, swoim wpisem "przypieczętowała opinię" o niej samej i potwierdziła, że w roli publicystki wypada naprawdę słabo...

Premier Morawiecki poinformował o odwołaniu wizyty Jacka Czaputowicza w Izraelu


Premier Morawiecki poinformował o odwołaniu wizyty Jacka Czaputowicza w Izraelu

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wspaniała atmosfera na zjeździe Klubów "GP". Premier Morawiecki... chwycił za gitarę!

  

Szef rządu brał udział w sobotę w XIV Zjeździe Klubów "Gazety Polskiej". Po przemówieniu wygłoszonym do klubowiczów "GP" nadszedł czas na debatę, a potem na swobodne rozmowy z wszystkimi, którzy mieli do premiera pytania. Na koniec zaś Mateusz Morawiecki wziął do ręki gitarę!

Premier Morawiecki był w sobotę w doskonałym nastroju. Ze swadą odpowiadał na wszystkie pytania - nawet te niewygodne - i objaśniał politykę swojego rządu. [polecam:https://niezalezna.pl/275949-premier-morawiecki-na-zjezdzie-klubow-gp-wchodzimy-w-okres-najostrzejszej-walki-politycznej]

Ale na rozmowach o polityce się nie skończyło. Uczestnicy zjazdu mieli bowiem okazję poznać Mateusza Morawieckiego od zupełnie innej, bardziej prywatnej strony. Wystarczyła gitara i dobra atmosfera!

Wspólne muzykowanie z szefem rządu? To możliwe tylko na zjazdach klubów "Gazety Polskiej".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl