SZOK! Seksistowskie i żenujące teksty, śmiech z sali... Tak wyglądała konwencja kandydata związanego z PO

Roman Smogorzewski od 2002 roku jest prezydentem Legionowa. Polityk, który powiązany jest z Platformą Obywatelską, na konwencji miejskiej w obrzydliwy sposób przedstawiał kandydatów, a w szczególności kandydatki do rady miasta. Był to wyjątkowo żenujący popis Smogorzewskiego.

Roman Smogorzewski
screen z Youtube - https://www.youtube.com/watch?v=oi3lQtjs-C4&t=4049s

Konwencja odbyła się pod koniec września, ale dopiero dziś media rozpoczęły analizę przemówienia Romana Smogorzewskiego. Prezydent Legionowa, związany z PO, a kandydujący z Porozumienia Samorządowego, osobiście przedstawił kandydatów na radnych i być może był to jeden z jego największych błędów wizerunkowych. Polityk dał żenujący popis chamsko żartując, w szczególności z kandydatek własnego ugrupowania.

Oto kilka wybranych tekstów Romana Smogorzewskiego:

Jest z Tobą kłopot, bo jesteś trochę za ładna i wiesz... masz wiele innych walorów i kompetencji, ale jak zacznę za bardzo to wiesz... moja żona w ogóle nie jest zazdrosna, typowa kobieta.

Monika też się rozchorowała na boisku a chuda jest straszliwie.

Jedli ten sam smalec, ja też coś chrypię. Nie wiem, kto kichał do tego smalcu.

Kto Ci dał ten Emil na imię... nie wiem...

Tutaj mamy chyba dwie najbardziej aktywne, powiedziałbym, że napalone...

No i pani od seksu (śmiech). Przepraszam, ale tak mi się pani kojarzy.

Nie jest tak źle, macie trochę za mało szkół, ale...

Reakcje internautów są jednoznaczne: Smogorzewski przesadził i powinien przeprosić za swoje zachowanie, przede wszystkim kandydatki, wobec których kierował seksistowskie teksty. 

Warto podkreślić, że na konwencji był obecny Jan Grabiec z Platformy Obywatelskiej. Jego reakcji na słowa Smogorzewskiego nie widać do tej pory... Przemówienie skwitował tylko słowami "prowadź nas do boju" i wręczeniem kandydatowi prezentu. "Totalnej opozycji" wypada jedynie "pogratulować" samorządowców.

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Roman Smogorzewski #Legionowo

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo