Coraz goręcej wokół sprawy zamku w Stobnicy! CBA weszło do poznańskiej Dyrekcji Ochrony Środowiska!

/ cba.gov.pl

  

Jak informuje Marcin Tulicki z redakcji "Wiadomości" TVP, funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do siedziby Regionalnego Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu. Akcja ma związek z głośną w ostatnich dniach sprawą budowy zamku w Stobnicy na terenie Puszczy Noteckiej.

O interwencji CBA Marcin Tulicki poinformował na Twitterze.

O sprawie budowy zamku na akwenie w Stobnicy na terenie Puszczy Noteckiej, na obszarach objętych programem ochronnym Natura 2000, szczególnie głośno zrobiło się w ostatnich dniach. Inwestorem budowy jest poznańska spółka D.J.T.

CZYTAJ WIĘCEJ o sprawie budowy zamku w Stobnicy:

Profesor, który zgodził się na budowę zamku w Puszczy Noteckiej, bronił kornika w Białowieży!

Sieć powiązań wokół zamku w Stobnicy. NOWE fakty w sprawie głośnej inwestycji

Co wiemy o ludziach związanych z zamkiem w Stobnicy? Terenem interesowali się... od wielu lat
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Twitter, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelanina w Waszyngtonie

/ twitter.com/chriscollison

  

Jedna osoba zginęła a pięć zostało rannych w wyniku strzelaniny na ulicach Waszyngtonu, która miała miejsce w czwartek ok. godz. 22:00 czasu lokalnego - podał Reuters, powołując się na miejscową policję.

Na razie nie wiadomo, ile osób wszczęło strzelaninę i czy jej sprawca lub sprawcy zostali schwytani. Wcześniej lokalne telewizje informowały, że strzelać zaczęło kilku napastników, przeciwko którym policja wszczęła "zmasowaną" akcję.

Strzelanina miała miejsce w dzielnicy Columbia Heights, na skrzyżowaniu ulicy 14. i Columbia Road, ok. 3 km od Białego Domu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl