Petru i reszta wstydu nie znają! Patrzysz na zdjęcia i nie wierzysz, że ktoś jest do tego zdolny

/ / Marcin Pegaz/Gazeta Polska

  

Kiedy do Sejmu z odsieczą dla protestujących nadciąga sam "Bolek", byli posłowie Nowoczesnej nie chcą pozostać w tyle. Postanowili więc dorzucić swoje trzy grosze... I lansują się pchając - oczywiście, w obecności kamer - wózki z niepełnosprawnymi dziećmi. Zachowanie Ryszarda Petru i jego koleżanki Joanny Scheuring-Wielgus zostało ocenione dość dosadnie.

Komu na rękę jest protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie, wiadomo. Ale tak cyniczne wykorzystanie pokrzywdzonych osób ku własnej popularności woła o pomstę. 

Nie dość, że zarówno obecni, jak i byli posłowie Nowoczesnej wykorzystują protestujących w Sejmie rodziców niepełnosprawnych do walki politycznej, to w dodatku na ich krzywdzie kreują swój wizerunek. I uprawiają niesmaczny lans, mający przysporzyć im popularności.

O opozycji, która dziś broni osób niepełnosprawnych protestujących w Sejmie RP, a nie tak dawno maszerowała w „czarnych protestach”, gdzie walczono o prawo do aborcji, także dzieci niepełnosprawnych, pialiśmy już nieraz.

Oto jak "niepolitycznie", z troską i skupieniem Ryszard Petru wraz ze swoją koleżanką pochyla się nad losem niepełnosprawnych, dorosłych już dzieci.

Na taką obłudę zareagowali internauci:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Rosyjskie wojsko przyleciało do Wenezueli

zdjęcie ilustracyjne / mil.ru

  

Dwa rosyjskie samoloty wojskowe wylądowały w stolicy Wenezueli Caracas, przywożąc tam szefa sztabu rosyjskich wojsk lądowych, generała Wasilija Tonkoszkurowa oraz około 100 żołnierzy - poinformował lokalny dziennikarz.

Według internetowych portali śledzących globalną komunikację powietrzną, samoloty te - pasażerski Ił-62 i transportowy An-124 - wystartowały w piątek z podmoskiewskiego lotniska wojskowego Czkałowski i po międzylądowaniu w Syrii kontynuowały lot do Wenezueli. An-124 opuścił Caracas w niedzielę.

Dziennikarz Javier Mayorca napisał w sobotę na Twitterze, że samolotem pasażerskim przyleciał generał Tonkokoszkurow, a samolot transportowy dostarczył 35 ton ładunku.

Agencja Reutera podała, że prośby o skomentowanie tej sprawy, które skierowała do wenezuelskiego ministerstwa informacji oraz do resortów obrony i spraw zagranicznych Rosji, jak też do rzecznika Kremla, pozostają wciąż bez odpowiedzi.

Rosja jest głównym sprzymierzeńcem zmagającego się ze społeczną rewoltą i sankcjami USA prezydenta Wenezueli Nicolasa Maduro. Waszyngton uważa to za ingerowanie Moskwy w wewnętrzne sprawy regionu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl