Skandaliczny incydent na Powązkach. Doszło nawet do rękoczynów

Udostępnij

W związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, na Powązkach Wojskowych zebrało się wiele osób pragnących oddać cześć poległym powstańcom. Nie wszystko przebiegało jednak w atmosferze zadumy. Spore zamieszanie wywołał skandaliczny incydent. Doszło do rękoczynów.

Jak wynika z dostępnego w internecie filmu, Sławomir Wróbel - prezes Stowarzyszenia Great Poland w Londynie, został uderzony w twarz przez Wojciecha Olszańskiego, znanego w internecie bardziej jako Aleksander Jabłonowski. Nagranie w internecie na łamach „Telewizji Narodowej” na YouTube opublikował EugeniuszSendecki. Aleksander Jabłonowski twierdzi, że został sprowokowany i przekonuje, że... mógł uderzyć mocniej.

Postać Jabłonowskiego może być dobrze znana naszym czytelnikom.

Swego czasu powołał on nawet Narodowy Front Polski, którego główne cele zakładają m.in. wystąpienie Polski z Unii Europejskiej oraz wydalenie imigrantów.


Aleksander Jabłonowski zasłynął też wychwalaniem reżimu Kima w Korei, a także ostrymi atakami na wizyty księcia Williama oraz Donalda Trumpa w Polsce.

Działania Jabłonowskiego ostro krytykował swego czasu Marian Kowalski, nie zostawiając na nim suceh nitki:

 

Źródło: niezalezna.pl, YouTube

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Tagi
Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts