"Słychać wycie, znakomicie" - opozycja wypunktowana. Zwłaszcza jedna z jej "gwiazd"

  

- W internecie istnieje takie powiedzenie "Słychać wycie, znakomicie". Oznacza to, że jesteśmy skuteczni. Pojawił się najnowszy sondaż. PiS mimo protestów zyskało - podkreśliła poseł Joanna Lichocka, która dzisiaj wieczorem była gościem Telewizji Republika. Odniosła się również do kreowania działaczki Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz na liderkę opozycji. - Myślę, że czeka nas sporo dobrej zabawy - powiedziała poseł Lichocka.

Joanna Lichocka, poseł PiS i członek Rady Mediów Narodowych była gościem programu "Pod Przykryciem". W studio Telewizji Republika rozmawiano m.in. na temat reformy sądownictwa i skutku awantury jaka wybuchła wokół niej.

– Polacy się od nas odwrócili, ze wszystkimi się pokłóciliśmy - ironizowała poseł Lichocka. - Proszę się nie martwić, to są żarty. Jest bardzo dobrze. Nie ma żadnej wojny na górze. Nie ma ryzyka, że Polacy się od PiS-u odwracają. Reforma, którą przeprowadza "dobra zmiana" jest konieczna dla Polski, konieczna dla poradzenia sobie z patologiami - mówiła Lichocka.


– W internecie istnieje takie powiedzenie - "Słychać wycie, znakomicie". Oznacza to, że jesteśmy skuteczni. Pojawił się najnowszy sondaż. PiS mimo tych protestów zyskało. Popiera nas 38 procent, to o 3 procent więcej niż w poprzednim badaniu. Platformie natomiast spadło. Jeszcze 24 procent Polaków wierzy Schetynie i temu towarzystwu - podkreśliła poseł PiS.

Skomentowała również, to co się dzieje w opozycji. Zwłaszcza nagłą aktywność poseł Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz.

- Wyraźnie widać, że jest kreowana na liderkę opozycji totalnej. Według najnowszego sondażu rankingu zaufania, na trzecim miejscu pojawia się pani poseł Gasiuk-Pihowicz. Ten wzrost zaufania jest oczywiście ustawieniem i próbą wykreowania tej pani na lidera opozycji. Myślę, że czeka nas sporo dobrej zabawy. Nie chodzi o to, że jest to kobieta, bo ci mężczyźni z opozycji skompromitowali się. Natomiast pani poseł Gasiuk-Pihowicz jest osobą, która nie do końca waży słowa i nie potrafi być merytoryczna. Krzyczy mocno o końcu demokracji i końcu świata. Może być więc zabawnie - stwierdziła poseł Joanna Lichocka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: telewizjarepublika.pl,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Koronawirus we Włoszech: Ostrożność na lotniskach

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com

  

Choć epidemia koronawirusa najbardziej zagraża krajom azjatyckim, to jest państwo w Europie, które mocno odczuwa skutki tej choroby. To Włochy - wprowadza się tam nadzwyczajne środki ostrożności na lotniskach. Mimo to, wciąż informowani jesteśmy o kolejnych przypadkach koronawirusa w tym kraju.

Do 61 wzrosła liczba przypadków zarażenia koronawirusem we Włoszech - podały w sobotę służby medyczne. Ognisko zachorowań znajduje się w regionach Lombardia i Wenecja Euganejska na północy, gdzie zmarły dwie osoby. Jest już też pierwszy chory w Piemoncie.

Włochy są na pierwszym miejscu w Europie pod względem liczby przypadków groźnego wirusa, którego epidemia wybuchła w Chinach. Liczba potwierdzonych przypadków rośnie szybko. W ciągu niecałej doby zwiększyła się ponad trzykrotnie. Wśród zarażonych są lekarze.

Najwięcej zachorowań - 46, według najnowszych informacji, zanotowano w Lombardii, w tym także w rejonie Mediolanu. Również z Turynu, stolicy Piemontu napłynęła wiadomość o pierwszym w tym regionie chorym.

Wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności. Na nagraniu widzimy, jak służby lotniskowe badają temperaturę ciała podróżnym:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts