Szczerbie zrzedła mina. Wyszedł do KODu a tam... "Żenada! Zdrajca! Hańba!"

Po burzliwych nocnych obradach sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba wyszedł do protestującego przed Sejmem KODu.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Po burzliwych nocnych obradach sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba wyszedł do protestującego przed Sejmem KODu. Zapewne liczył na ciepłe przyjęcie, może nawet oklaski... a tam? Usłyszał parę słów gorzkiej prawdy. Poseł nie potrafił nawet ukryć swojego zdziwienia.

Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka odrzuciła wnioski PO, PSL i Nowoczesnej o odrzucenie projektu ustawy o SN w całości. O 23.30 komisja przeszła do procedowania poszczególnych poprawek. Po tym jak wszystkie zaproponowane przez "totalnych" poprawki zostały odrzucone posłowie opozycji otoczyli stół prezydialny, zaczęli krzyczeć, wyrywać przewodniczącemu komisji mikrofon, rzucać pomiętymi kartkami i gasić światło.

CZYTAJ WIĘCEJ: Gorszące sceny na obradach komisji. „Chodzi im o to, aby było tak jak było”

Poseł Michał Szczerba, który był organizatorem grudniowego puczu, po zakończonych obradach wyszedł do KODziarzy protestujących pod Sejmem i zaczął majaczyć coś o nielegalnym posiedzeniu komisji.

Zapewne liczył, że wspierający opozycję KOD przyjmie jego słowa gromkimi oklaskami. Nawet nie umiał ukryć zdziwienia po tym co usłyszał.

- Nie macie żadnej siły. Żenada! - krzyknął ktoś z tłumu.

- Panie pośle Wasza siła stoi za barierką, przed którą Pan stoi. To jest Wasza jedyna siła - powiedział inny uczestnik manifestacji.

- Pan robi żenadę teraz - dodała inna osoba z tłumu.

- Nie macie żadnej siły. Większość ma PiS. A Wasze gadanie nie ma żadnej siły. - słyszymy na nagraniu.


Zakrzyczany przez tłum Szczerba ostatecznie przesunął się w inne miejsce.

 

Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

#KOD #Michał Szczerba

bm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo