Mocno zmęczony lider Obywateli RP. Tak się protestuje pod sejmem? WIDEO

To wideo staje się hitem sieci. Przedstawia lidera inicjatywy „Obywatele RP” Pawła Kasprzaka protestującego pod Sejmem RP. Założyciel grupy był mocno zmęczony.

twitter.com/Suwerenna
To wideo staje się hitem sieci. Przedstawia lidera inicjatywy „Obywatele RP” Pawła Kasprzaka protestującego pod Sejmem RP. Założyciel grupy był mocno zmęczony. „Chłodno się zaczęło robić, a w nocnym nie było kocy, tylko.... małpki” – czytamy w sieci.

Wczorajszej nocy przed Sejmem znajdowali się protestujący. Trzymali flagi z napisem: KOD, oraz transparenty z napisami: "Łapy precz od sądów". Był także duży transparent z napisem: "PiS pod sąd". Wśród protestujących można było zobaczyć byłego lidera KOD Mateusza Kijowskiego. Wejście do Sejmu od strony ulicy Wiejskiej jest odgrodzone barierkami, na miejscu są policjanci. Ma to związek z wtargnięciem do sejmu „obywateli RP”.

W najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej” Dorota Kania ujawnia nowy polityczny projekt salonu, czyli ruch Obywatele RP. Prześledzenie listy nazwisk głównych twarzy ruchu rzuca zupełnie nowe światło na podejmowane przez jego członków działania.

CZYTAJ WIĘCEJ: Obywatele RP wtargnęli na teren sejmu! To WIDEO pokazuje, do czego są zdolni

Senat przez 8,5 godziny debatował wczoraj nad nowelą ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa, która zakłada m.in. wygaszenie kadencji 15 członków Rady będących sędziami. Ich następców miałby wybrać Sejm - dziś wybierają ich środowiska sędziowskie.

Debata zakończyła się ok. godz. 22.00, wtedy Senat rozpoczął debatę nad kolejnym punktem - nowelizacją ustawy o ustroju sądów powszechnych. Senat przyjął bez poprawek nowelizacje ustaw o KRS i Usp.

Tymczasem pod budynkiem parlamentu znajdują się m.in. obywatele rp. W sieci internauci piszą o ich liczebności i zachowaniu.
Zobacz wideo:

 

Źródło: PAP,niezalezna.pl

#protest #sejm #obywatele rp #zmęczony lider #choroba filipińska

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo