Tarantino kręci nowy film. Opowie o rzezi w willi Polańskiego i innych zbrodniach sekty Mansona

Quentin Tarantino, król sensacji i krwawej jatki powraca. Tym razem, po raz pierwszy w karierze, nakręci film oparty na faktach.

www.theodysseyonline.com
Quentin Tarantino, król sensacji i krwawej jatki powraca. Tym razem, po raz pierwszy w karierze, nakręci film oparty na faktach. Twórca "Pulp fiction" i "Nienawistnej ósemki" przeniesie na ekran mroczną historię Charlesa Mansona i jego bandy, która w 1969 roku zamordowała w Beverly Hills pięć osób - w tym ciężarną żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Najnowszy projekt Quentina Tarantino opowie o serii morderstw dokonanych przez sektę Charlesa Mansona. Jednym z wątków ma być rzeź dokonana w willi Romana Polańskiego, w wyniku której 9 sierpnia 1969 roku zginęła ciężarna żona reżysera Sharon Tate oraz czworo jej znajomych (w tym Wojciech Frykowski). 

Tarantino chciałby, aby w głównych rolach wystąpili Brad Pitt (jako detektyw prowadzący śledztwo w sprawie zabójstw), Jennifer Lawrence, Samuel L. Jackson i Margot Robbie (jako Sharon Tate).  Zdjęcia  najprawdopodobniej wystartują w przyszłym roku.

Film o Mansonie byłby dziewiątym pełnometrażowym tytułem w filmografii Tarantino. Twórca od lat twierdzi, że po nakręceniu dziesięciu obrazów zamierza zakończyć reżyserską karierę.

 Źródło: niezalezna.pl,Filmweb

 

#Polański #frykowski #django #quentin tarantino #sharon tate #charles manson

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo