niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Międzynarodowy protest w Warszawie. Rodzice przeciw terrorowi szczepień

Dodano: 03.06.2017 [13:23]
Międzynarodowy protest w Warszawie. Rodzice przeciw terrorowi szczepień - niezalezna.pl
foto: Edyta Nowicka/niezalezna.pl
Dzisiaj w Warszawie odbywa się międzynarodowy protest przeciwko przymusowi szczepień. Jak podają organizatorzy ok. 10 tys. osób przyjechało do stolicy, aby zwrócić ministerstwu zdrowia uwagę na skalę problemu i ilość osób ciężko doświadczonych przez powikłania po szczepieniach.

W proteście biorą udział rodziny ze Słowenii, Serbii, Węgier, Czech, Włoch, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

- Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych – podnoszą organizatorzy protestu.Organizatorzy podkreślają, że szczepienia w większości państw są dobrowolne, a rodzice mają wybór: czy, czym i kiedy zaszczepić dziecko. - W Europie, gdzie mogą również wybrać szczepionki pojedyncze i szczepić w dłuższych odstępach czasu. Mogą też zrezygnować ze szczepień bez żadnych konsekwencji prawnych i kar. Nigdzie nie spowodowało to epidemii, którymi jesteśmy regularnie straszeni w mediach - argumentują organizatorzy.


Rodzice, których dzieci ucierpiały w wyniku szczepień podnoszą, że lekarze nie potrafią rozpoznawać odczynów i powikłań poszczepiennych.


Rodziny z dziećmi spotkały się pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15, gdzie zapaliły znicze mające symbolizować dzieci, które zmarły w wyniku powikłań poszczepiennych.


Następnie demonstranci, w większości rodzice z dziećmi, przeszli ulicami Warszawy na plac Zamkowy, gdzie przemawiać będą poszkodowani rodzice oraz osoby wspierające protest.


 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

dziś można każdą bzdurę rzucić do Internetu. Niektórzy uznają za prawdą za prawdą objawioną. To są znachorzy nowego typu. Trochę statystyki. To że są wypadki samochodowe nie powoduje, ze nie jeździmy.

Ja bardziej wierzę lekarzom niż ludziom czerpiącym wiedzę z internetu.

Na tym protescie sa ludzie,ktorzy nie czerpia wiedzy z internetu a posiadaja wiedze oparta na statystykach i badaniach, ktore niestety nie sa dla kazdego na wyciagniecie reki.Otworzmy oczy! Wystarczy przecztanie ulotki,sprawdzenie ile rteci jest dopuszczane na wage dziecka, a jaka jest wstrzykiwana domiesniowo. Nie trzeba koczy studiow by umiec czytac....Za duzo moich znajomych ma dzieci, ktore sa trwale chore na skutek szczepien, zaczelam sie tym interesowac i zajelo mi to kilka miesiecy by poznac prawde, w google tego nie wyszukasz a u sprawdzionego zrodla stowarzyszenia stop nop.

A to do tej pory aż w wyniku "konserwantów" w szczepionkach w postaci rtęci i innych metali ciężkich spowodują u twojego dziecka autyzm, ślepotę lub inne podobne "atrakcje" z nimi związane! No a co najważniejsze, że nie dostaniesz ani grosza na leczenie, bo taka jest właśnie procedura, że te koncerny farmaceutyczne, powstałe na trupie IG Farben nie odpowiadają za szkody jakie świadomie czynią wg starej masońskiej zasady "profits over life" azanowna "mom"! Co więcej tam nie ma nic do "wiary" jak w swej naiwności jeszcze uważasz ale czynione są zakusy aby obowiązek szczepień "ochronnych" obejmował także dorosłych http://www.youtube.com/watch?f... http://www.youtube.com/watch?f...
http://www.youtube.com/watch?f... http://www.prisonplanet.pl/nau...

Dla przymusowego szczepienia STOP!

O! Czyżby wiatr się odmienił i problemy rzeczywiście ważne przestały być zamiatane pod dywan?
To już drugi artykuł na Niezależnej w krótkim czasie, po http://niezalezna.pl/99833-ska...
za który należy się Niezależnej szczera pochwała.
Podpisanie ustawy szczepionkarskiej było ze strony Pana Dudy przeogromnym błędem. To jest coś , co wymaga natychmiastowej korekty. https://www.youtube.com/watch?...
Nie powinno też być zgody na reklamę szczepionek w TV, a jeśli już koncerny szczepionkarskie zyskują dzięki reklamie, powinny bezwzględnie pokrywać koszta leczenia dzieci , które od szczepionek ucierpiały. Zresztą powinny finansować takie leczenie w każdym przypadku, automatycznie, bez konieczności procesu sądowego.

Deklarowana liczba NOPow po szczepionkach na pneumokoki to 10%. Po prawie polrocznym wyszczepieniu kilkuset tysiecy dzieci powinno byc ich kilka tysiecy. A ile jest oficjalnie? ZERO. Nie ma siły. Ktoś łże. Albo producent albo służby.

Najniebezpieczniejsze są szczepionki zintegrowane. W Polsce dopuszczano te konserwowane związkami rtęci - główna przyczyna autyzmu niegenetycznego!

Brawo Niezależna!!!! Dziękuję wam za podjęcie tematu, cały dzień oglądam i słucham wszelakie szmatławe media żeby usłyszeć choć wzmiankę o proteście i nic...SZMATY!!! Cenzura jak za komuny. BRAWO WY!!! BRAWO JUSTYNA SOCHA!!! Dziękuję

Jeżeli telewizja publiczna ukrywa taki duzy protest to znaczy ze ma cos do ukrycia. A piepszenie ze szczepionki sa dobrze przebadane (zwłaszcza te przeciwko bradawczakowiz0 nie polegają na prawdzie. Proszę się wycofać z obowiązkowych szczepien. Jak chcecie to sobie szczepcie swoje dzieci ( tak pan minister załatwi sobie szczepionke bez rtęci ale reszta? Polska nie jest krajem 3 swiata (przynajmniej tak się przedstawia doprawdy jak się nie wycofacie to/ macie bardzo duzy minus (u mnie ma pan Duda duzy minus od dnia kiedy podpisal a ustawe tak latwo lekka raczka. Widac ze pan prezydent bardzo wierzy ministrowi zdrowia który nie nadaje się na ministra zdrowia w takim dużym państwie jak Polska , może na ukrainie potrzebują naszego pana ministra?

Kiedy zależy ci na prawdziwych wiadomościach nie tylko możesz liczyc na niezalezna , polecam również Telewizje Trwam, proszę nie zapominać o jedynej (chyba) 100% polskiej własności. Nigdy cie nie zawiedzie.

Całkowicie się zgadzam. Wiadomości się nawet nie zająknęły na ten temat. Co to za ukrywanie faktów! Nie życzę sobie takiej cenzury w telewizji publicznej!

Społeczeństwo ma rację i sprzeciwianie się nawet idiocie jest bezsensowne. Państwo ma instrumenty, takim instrumentem może brutalnym ale z idiotami nie można inaczej jest: Leczenie dziecka, które zachorowało na skutek braku szczepień będzie leczone na koszt rodzica który zadecydował aby dziecka nie szczepić.

Twoja logika trafia, niestety, w pustke. Dzieci z NOPami leczone sa na koszt rodzicow. Ani panstwo ani producenci nie ponosza odpowiedzialnosci.

Debilu - nie chodzi o szczepionki, tylko konkretnie, o przymus szczepień. Tym bardziej ,że te szczepionki nie przechodzą badań klinicznych i nie wiadomo czy pomagają, jak i nie mamy żadnej pewności, czy nie zbiją. Jeżeli władza do czegoś obywatela przymusza to w takim kraju panuje TOTALITARYZM i Polska jest właśnie takim państwem. państwem totalitarnym.
Chcesz to się szczep, nikt ci nie broni , ale nie zmuszaj innych do robienia czegoś na co nie ma ochoty. Tylko idiota, godzi się na wszystko co mu każą. Na leczenie wszyscy płacimy składkę więc wszyscy mamy prawo być leczeni. Nowa ustawa poszła dalej wszyscy bezwzględnie maja byc leczeni.
Ciekawe jak ta durna władza zaszczepi przymusowo dziecko muslima, już to widzę. Tylko tępy Polak, daje sobie łamać kark jak niewolnik.

Po co od razu obrażać. Dzięki szczepieniom nie ma czarnej ospy, która większość ludzi zabijała i nie ma na nią lekarstwa. Ala mnożenie szczepień też nie prowadzi do niczego dobrego. Po jednej stronie naukowcy, a po drugiej społeczeństwo które naukowcom już nie wierzy. Minister zdrowia jest od tego by rozwiązać problem.

Niech się minister zdrowia szczepi, nie mam nic przeciwko, ale od mojej d.. niech się odpieprzy. Szczepionkę na czarna ospę, przebadano klinicznie, podczas epidemii. Wirus ospy widocznie nie mutuje, jeżeli szczepionka mogła być stosowana przez ponad 100 lat. Nie jestem przeciwnikiem szczepień , ale to co się dzieję obecnie to już jakaś patologia. Jak można stwierdzić skuteczność szczepionki, jeżeli choroba występuje bardzo sporadycznie lub wirus w krótkim czasie mutuje. A co w tym wszystkim jest najgorsze to, że nie znając skuteczności działań profilaktycznych, wprowadza się przymus ich stosowania.

Szczepionek nie trzeba sprawdzać i w zasadzie nie ma możliwości, bo ich korzystne działanie jest oczywiste jak 2+2 i od wielu lat są w zasadzie takie same. Jedyne co to należy doskonalić to utrwalacze i minimalizować ilość jego iniekcji przez stosowanie kombinowanych wersji. Szczepionki posiadają nieszkodliwą część wirusa, która jest stałą jego strukturą, która się nie zmienia. Wszczepienie tej części do ciała powoduje dostarczenie swoistego bodźca powodującego powstanie przeciwciał przeciwko danemu patogenowi. Pozwala to później na wczesne rozpoznanie szkodliwego patogenu i zniszczenie go i nie dochodzi do trwałego uszczerbku na zdrowiu i często bardziej kosztownego leczenia niż zaszczepienie 100 dzieci . Poważne odczyny poszczepienne się zdarzają tak samo jak wstrząs anafilaktyczny po zjedzeniu np. truskawek lub fistaszków. Bywają dzieci z zaburzeniami odporności i niestety to wychodzi dość wcześnie już przy szczepieniach zanim poda się dziecku cokolwiek poza mlekiem matki. Ja nie idę na kompromis co do zdrowia moich dzieci i nawet nie korzystam z refundowanych szczepień. Wolę zapłacić za np. Prevenar zamiast Synflorixu... A szczepionki 6w1 pozwalają na użycie 6x mniej utrwalacza przy takim samym efekcie... Czasami pańsżwo musi prowadzić człowieka za rączkę, bo niekórzy czytają jakieś głupoty. Żadne z moich dzieci w sumie po ok 10 szczepieniach nie miało śladu gorączki. A szczepionka na grype to głupota

Szczepionkowe ludobójstwo.Zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych
Posted on 15 maja 2017 by astromaria
Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)

Publikacja amerykańskich badaczy, ujawniająca, że dzieci szczepione są znacznie bardziej chorowite niż nieszczepione, która wcześniej ukazała się w innym piśmie naukowym, lecz szybko została zablokowana przez kartel farma-medyczny, wreszcie ukazała się ponownie w Journal of Translational Science 2017, v. 3(3) 1-12 (w załączeniu).

Autorzy poddali badaniu sondażowemu (poprzez rodziców) 405 dzieci szczepionych i 261 nieszczepionych w wieku 6-12 lat i wykazali, że:

dzieci szczepione 4 razy częściej chorowały na zapalenie ucha środkowego i
6 razy częściej na zapalenie płuc,
ale rzadziej na krztusiec, różyczkę czy ospę wietrzną (łagodne i łatwo uleczalne dziś choroby).

Szczepione dzieci:

30 razy częściej chorowały na alergiczne katary,
4 razy częściej na alergie,
4,2 razy częściej na ADHD i autyzm,
3 razy częściej na egzemy,
5 razy częściej były upośledzone umysłowo i miały trudności w nauce,
4 razy częściej cierpiały na choroby neurorozwojowe,
i 2,5 razy częściej na inne chroniczne choroby niż dzieci nieszczepione.
Stopień poszczepiennych okaleczeń zależy od liczby otrzymanych szczepień. Chłopcy kilkakrotnie częściej są ofiarami tych poszczepiennych chorób i okaleczeń niż dziewczęta.

Szczepione dzieci

22 razy częściej stosują leki na alergie,
2,4 razy częściej – antybiotyki,
ok. 5 razy częściej leki przeciwgorączkowe,
4 razy częściej leki p. padaczkowe,
3 razy częściej bywały u lekarzy z powodu poważnej choroby,
2 razy częściej były hospitalizowane.
Autorzy w sposób naturalny nie badali wpływu szczepień na śmiertelność dzieci. Takie badania są surowo zakazane w krajach rozwiniętych, ale przeprowadziła je wcześniej pośrednio australijska badaczka Viera Scheibner, która wykazała, że prawie wszystkie przypadki śmierci łóżeczkowej zdrowych dzieci miały miejsce w ciągu kilku godzin/dni po jakimś szczepieniu. Niedawno duńscy naukowcy wykazali, że w krajach afrykańskich niemowlęta, które otrzymały szczepionki DTP umierały 5 do 10 razy częściej niż nieszczepione.
Więcej: https://vaccgenocide.wordpress...

Jestes klasycznym naziolem, wiesz? A twoje poglady podobnie jak dokonania obecnego rzadu w tym zakresie sa niezgodne nawet z komuszo-naziolska konstytucja kwasniewskiego. Nie wiem, czy nie nalezy rozwazyc scigania za propagowanie tresci totalitarnych-takich jak twoje teddy. Nalezy scigac-takich nazioli ktorzy pitola ze pansttfu cos zrobi za/z idiotow, zydow, polaczkow. wypad. to bandytyzm. to bezbozne i nielegalne. ZASADA ROWNOSCI BEDZIE OCHRONIONA.

Ale z ciebie Prymityw bo inaczej sie tego nie da nazwac.
Po pierwsze skladki placimy wszyscy na nfz i mamy prawo do leczenia darmowego.
Po drugie jak dziecko ma nop po szczepieniu to i tak państwo ma nas w du... wiec radź sobie rodzicu sam.
Nie wiesz co piszesz i obyś nie musiał wiedzieć co to znaczy choroba dziecka na skutek szczepienia czy w najgorszym wypadku śmierc wlasnego dziecka:( ciekawe czy wtedy tez byś byłby taki PRO dla rzekomego dobra ogólu...

Dlaczego nazywasz tych ludzi idiatami? Co oni ci takiego zrobili? Ci ludzie może boja sie o swoje dzieci albo ich dzieci mialy powiklania po tych "100% bezpiecznych" wytworach medycznych?

Przeczytałem 4 strony tej dyskusji. Najpierw sprawdziłem czy przypadkiem nie zabłądziłem na Onet.pl - bo takiego stężenia prymitywnego buractwa nie spodziewałem się
na NASZYM forum.
Na POLSKIM forum.
Na PRAWICOWYM forum.

Ze strony antyszepionkowców mamy:

-wulgaryzmy,

-hejt,

-bardzo prymitywne i ubogie słownictwo

-poniżanie dyskutantów o odmiennych poglądach

-powtarzane do znudzenia te same slogany zbitki wyrazów

-brak merytorycznych dowodów szkodliwości szczepionek - żadnych dat, nazwisk, informacji o ofiarach.

-żadnych statystyk nie ważne czy wiarygodnych czy nie

-żadnych liczb.

-odwołania co najwyżej do jakichś fejkowych stron internetowych

-agresywne negowanie wypowiedzi przeciwników często bez przeczytania całego wpisu.

Gdzie ostatni raz widziałem podobne stężenie zła, nienawiści, prostactwa i agresji? Na relacjach z marszów KOD. Antyszczepionkowcy mówią do POLAKÓW językiem zwolenników PO.

Albo nastąpił desant z fabryki trolli tuska & palikota albo co gorsza ludzie uważający się za prawicowców zaczynają "gadać urbanem".

WSTYDŹCIE SIĘ.

sam sie wstydz. nieudolna wypowiedz nader. stary, nie chcialbym za duzo gadac o sobie,ale jakos tak sie sklada ze lezy mi ten temat gdzies blisko. nikt przy zdrowych zmyslach nie jest wrogiem kontrolowanego uodparniania. ludzie maja swiete prawo do produktu spelniajacego ich oczekiwania, a wy nie macie prawa nikomu mowic jakie moze/wolno mu miec oczekiwania. jestescie(farmadekle) wyjatkowo schizofreniczni(m.in. pelni paradoksow) w tych swoich zmaganiach o swoje koryto. nie wy jedni niestety. uogolniajac- wypad z opycheniem niebezpiecznego dla zdrowia szitu!

Bardzo , bardzo ciekawe, co robili ci "protestujący " przez poprzednie 8 lat , gdy ministrem zdrowia była Kopacz , Arłukowicz , Zembala ?

to samo, a przy okazji pomagali nawet tutaj. zalosne(pudlo-nietrafione) wymadrzanie nie dodaje splendoru. zapewniam.

Czy ktoś tak wogóle porównał dzieci szczepione z nieszczepionymi ?

Czy ktoś wie ile jest szczepionek rodzimej produkcji?Co z długoterminowymi badaniami nad skutecznością, czy skutkami? Czy w ogóle takie badania są prowadzone, przez jakikolwiek instytut w Polsce i to w dodatku nie sponsorowany przez koncerny? Czy dzieci z niezdiagnozowanymi np.alergiami mogą mieć komplikację, bądź zapaść na jeszcze inne cięższe schorzenie w związku z przyjęciem szczepionki?

szczepionek nikt nie kontroluje,wolna amerykanka jest

To jest sytuacja zastana po poprzedniej ekipie i trzeba to w trybie pilnym naprawić

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl