niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

To obecny Londyn - likwidacja pół tysiąca kościołów, cztery setki nowych meczetów

Dodano: 19.05.2017 [18:29]
To obecny Londyn - likwidacja pół tysiąca kościołów, cztery setki nowych meczetów - niezalezna.pl
foto: Muffingg - Praca własna; domena publiczna
Porażające liczby dotyczące stolicy Wielkiej Brytanii. Według danych Gatestone Institute w samym Londynie w ostatnich latach pojawiło się 423 nowych meczetów, a równocześnie zamkniętych 500 kościołów. 

"Według analizy Gatestone Institute, „brytyjski multikulturalizm karmi islamski fundamentalizm. Muzułmanie nie mają potrzeby, aby stać się większością w Zjednoczonym Królestwie, wystarczy, że uczynią islamskimi najważniejsze miasta. I to się właśnie ma miejsce” - pisze serwis swiato-podglad.pl, który opracował materiał przygotowany przez naukowców.

To jednak nie wszystko. Być może wkrótce w Londynie będzie obowiązywało prawo... szariatu!

"Jeden z głównych brytyjskich sędziów Janes Munby jest zdania, że skoro chrześcijaństwo od dawna wpływa na sądy, to czas iść krok dalej, sądy powinny być bardziej multi-kulti, a więc bardziej islamskie. Podobnej myśli zaczyna się hołdować na uniwersytetach!"

- pisze swiato-podglad.pl, zwracając uwagę, że na jednym z uniwersytetów studentki musiały korzystać z innego wejścia aniżeli studenci.

CZYTAJ WIĘCEJ: Polityczna poprawność zjada własny ogon. Impreza na Harvardzie tylko dla czarnoskórych

Autorzy materiału zwracają szczególną uwagę na to co się dzieje z kościołami. Jedne są po prostu zamykane, inne zostały zamienione w domy prywatne.

"Niektóre z nich, jak kościół Hyatt United został zakupiony przez wspólnotę egipską i niebawem na zostać zamieniony na meczet. Podobnie stało się z kościołem św. Piotra, który pełni teraz funkcję meczetu Madina"

- podkreśla swiato-podglad.pl

Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Na wioskach widzialem koscioly, ktore wygladaly na opuszczone, widzialem tez bardziej zadbane, ale malo kto tam chodzi. W miastach sa zarowno: opuszczone i odwiedzane. Zreszta jest spora roznorodnosc kosciolow protestanckich w Anglii, co ich sile nie sprzyja. Widac to po preznie rozwijajacemu sie islamowi. Dodajac do tego mode na ateizm i konsumpcyjny styl zycia widze, ze robi sie podobnie do Holandii. Oni wiedza, ze gina...ale telewizor mowi- badz przesadnie tolerancyjny. no i zaczynaja tolerowac rozne dotychczas nie pojawiajace sie rzeczy. Anglia zawsze byla pelna obcokrajowcow, ale rzecz w ilosci obcokrajowcow i odmiennosci kulturowej, na braku asymilacji i na braku reakcji na oczywiste prowokacje. Dziwaczeja na tych wyspach. Jak widze kobiete w koloratce, to mi cos nie gra. To wszystko jest sztucznie wykreowane. I sytuacja dotyczy tak wielu krajow, ze to nie skonczy sie dobrze. Winna jest Unia Europejska, globalisci, finansjera, internacjonalisci ...

Wszyscy patrzycie na to jak na zagrożenie, a Jaw tym widzę szansę. Dlaczego? Wychodzi na to że żyjemy w czasach podobnych po Jezusie, chrześcijanie są prześladowani na masową skalę. Dlatego łatwiej nam się będzie przez to ucho igielne przedostać. Trwajcie przy swojej wierze, odrzućcie nienawiść, a w następnym życiu na pewno będzie lepiej. Bo co znaczy 60-100 lat życia do wieczności? To tylko test dla najwytrwalszych. Jak to rozumiesz świat wyda ci się zupełnie inny. Albo jestem po***any, ale ziarno zasiałem.

Niech krolowa Elzbieta juz po woili zdejmuje piekne

kapelusze i zaklada Burki!

Kurestwo!

To jest część planu: zagłada chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji. Niestety udział w tym bierze część Zachodu - Nowy Porządek Świata, jeżeli tak naprawdę się nazywają. Przeczytaj świetne artykuły:

http://www.polskacanada.com/al...

http://www.polskacanada.com/ma...

http://www.polskacanada.com/ba...

To oznaka szaleństwa i zguby. W wiekach minionych ogniem i mieczem skutecznie przepędzano muzułmanów z Europy. Obecnie trzeba odwagi i determinacji, żeby udowodnić wyższość cywilizacji łacińskiej.

Ciekawe czy przyszłe pokolenia nam to wybaczą lub będą na tyle zislaminizowani że będzie im wszystko jedno i po Europie.

Ja mam inny (mówiąc Dudkiem) podgląd na tę sprawę. Niestety doprowadzi to wszystko do takich pogromów jakie w noc Św. Bartłomieja, z tym że tamte były lokalne a te które nastąpią to piekło na ziemi będzie. I nic to że lewactwo winne będzie temu ale człowieczeństwo wtedy jakoś umrze.

Noc Sw. Bartlomieja byla poczatekiem tylko. Wtedy Francuscy Rzymskokatolicy zamoordowali w Paryzu okolo 7 tysiecy Francuskich Protestantow - Hugenotow. Ten mord jednak trwal dalej i tygodniami w calej Francji gdzie Katolicy zamordowali od 80 tysiecy do 150 tysiecy (w zaleznosci od zrodel) Francuskich Chrzescijan Hugenotow. Ginely kobiety, dzieci i cale rodziny. Daleko bynajmniej od "lokalnosci"...

Londonistan.

Moja znajoma mieszka w HAG w Holandi.
I mysli powaznie o powrocie. Maja tam wlasna firme.
Problem jest w tym, ze corka nie ma kolezanek w Polsce.
W dzielnicy w ktorej mieszkaja zaczynaja dominowac islamisci. Znikaja sklepy holenderskie.
Holendrzy starsi wymieraja mlodsi wyprowadzaja sie,
Czy chcemy, zeby w Polsce tez tak bylo.

NIE, NIE , NIE sprowadzania tysiacami Islamiszow do Polski.
za wszelka cene NIe, NIe , NIe

a ta corka pewnie ma kolrzanki muzylmanki, to faktycznie ptoblem.

Jedno wiem, że mądra część polskiego narodu wybrała najlepszy dla Polski rząd czyli PiS. Z nimi Polska i my bedziemy bezpieczni, wszystko róbmy aby ci z PO, Nowoczesnej i PSLu nie dostali się więcej do naszego Sejmu. Oni sa niebezpieczni.

Przepowiednia biblijna mówiła, że muzułmanie najadą na Europę co ma miejsce i ugaszą pragnienie na rzece Ren. Jeśli ktoś oczekiwał dosłowności to widział muzułmanów w czołgach a Ren jako rzekę w której gaszą pragnienie z powodu np. suszy wywołanej jakimś kataklizmem.
Kilka lat temu trudno to sobie było wyobrazić skoro państwa Unii mają dobrze wyszkoloną armię a jak widać udało się. Pragnienie gaszą też i owszem zasiłkami. Nikt nie ma wątpliwości, że zatrzymali się na Renie mniej więcej i na wschód nie idą.

A podaj nam prosze dokladna referencje do tego tekstu w Biblii. Chetnie sprawdze.

Londynowi i Wielkiej Brytanii jak wieszczę, grozi upadek. Kraj ten upadnie, jak niegdyś upadła z nadmiaru żydowskich zdrajców Rzeczypospolita. Albowiem pierwszym zaś i bezpośrednim celem dzisiejszej angielskiej nowej arystokarcji jest wejście w posiadanie bogactw, władzy i wpływów, bez przemysłu tj. bez zapracowania na to. I aby tego dokonać, chcą oni wpierw obalić chrześcijaństwo, a następnie wysłużyć się czarną populacją ludzi najemnych. Następnie zaś powszechne rozpasanie elit zapewni im przyłączenie się wszystkich niegodziwców i umożliwi obalenie wszystkich rządów europejskich. Następnie zaś pomyślą oni o dalszych podbojach i rozszerzą swoje działania na pozostałe części globu.

Przywodzę te tragiczne tajemnice. Nie zawierzę ich wszystkim wam, spisek jaki się układa jest tak dobrze pomyślany, że będzie niemożliwością dla monarchii, Kościoła i ukonstytuowanej cywilizacji mu umknąć. Jak publikował Lucis Trust, z fałszywego braterstwa, siły światła i z zepsucia całej istniejącej zachodniej kultury i cywilizacji musi zostać wybudowany nowy porządek światowy. Powstanie nowa religia okultyzmu lucyferiańskiego.

Jednak Bóg nad nami, ludzmi zwykłymi czuwa. Otóż będzie tak, jak w 1784 roku, kiedy Weishaupt wydawszy rozkaz wywołania rewolucji proletariackiej we Francji posłał do Paryża kuriera, jednak ten wiozący Robespierowi odpowiednie instrukcje został po drodze zabity uderzeniem pioruna. Tak też obecna elit zachodnich rewolucja pragnie wpędzić w wojny i chaos okrutny każdy naród, i w konflikt tak krwawy i chaotyczny, by ostatecznie każdy ten naród zrzekł się swojej suwerenności narodowej na rzecz rządu międzynarodowego, takiego jak KE lub Liga Narodów, celem zapobieżenia kolejnemu globalnemu rozlewowi krwi.

Pewien badacz masoński napisał w 1987 r. narodziny Prawdziwej Demokracji Światowej z jej przednarodzeniowego ograniczenia narodowego i która postępuje obecnie. Rozdarty wojną, krwawiący świat jest bowiem w środku bólów porodowych, poprzedzających wielką próbę narodzin. Bólów porodowych Nowej Ery!

A Trump w swoją pierwszą podróż zagraniczą pojechał do Arabii Saudyjskiej
https://www.youtube.com/watch?...

Patriotyczne portale o tym nie informują. W końcu Trump to lider krucjaty przeciwko muzułmanom. Tylko jakoś jego sankcje migracyjne nie objęły Saudów, propagatorów radykalnego islamu.

Widocznie Pan nie ogląda TVP, a na patriotycznym niezaleznym portalu wszyscy to wiedzą, teraz zajmijmy sie informacjami dotyczącymi nacisku na Polske przez zdrajcę "królika Europy".

Słuchałem kiedyś wykładu dr. Krajskiego na temat kościoła anglikańskiego. Ciekawe, że u nich kapłan wybierany jest przez wspólnotę i pełni tę funkcję do następnych wyborów. Zlikwidowanie funkcji nauczycielskiej kościołów (czyli odrzucenie papieża) czyni kościoły bezbronnymi. W taki na przykład oto sposób kościół w Rosji czy Grecji zamienił się bardziej w ezoteryczną kulturę niż ma cokolwiek wspólnego z chrześcijaństwem. O tym, jak wygląda prawosławie wypowiadał się Aleksandr Dugin: "prawosławie i chrześcijaństwo to dwie różne rzeczy. (…) Prawosławie, które nie jest religią, lecz tradycją, jest o wiele bliższe temu, co nazywamy pogaństwem. Ono obejmuje i włącza w siebie pogaństwo (…) nie wchodzi w totalny konflikt z normami pogańskimi, a jedynie transformuje przedchrześcijańskie archetypy w prawosławnych kontekstach."

Gdyby londyńczycy chodzili do kościołów to by ich nie zamykano. Sami odchodzą od Boga więc niech mają islam I dopiero zobaczą co to znaczy mieć demokrację.

Okła zPO i reszta niech co miesiąc ze swoich pieniędzy przekaże Syryjczykom. PiS pomaga tam ludziom, a ta siedzi tu i majaczy. Mój wnuk jej się boi, ja też.

Zastanowmy sie , czy ktos te pomoc docenia,pozytywnie uwzglednia.Nigdzie o tej pomocy nie slychac,wyglada jakby jej nie bylo.Dlaczego tak sie dzieje?

Okła Drewniana POsłanka znów szaleje w TVPInfo - chce uchodzców, a dajcie jej, niech weżmie sobie ile chce. Co za paskudne babsko, przypominające wiedż, babę jagę fui

wyslac ja do egiptu I sprawa zalatwiona.

Czasami ogladam FORUM - tego nieda sie sluchac-Te babsztyle z NOwoczesnejPO nadaja sie na JARMARK nie do studia
Prowadzacy jest do du##y- nie potrafi konczyc gadania a one wyglaszaja tylko MONOLOGI. Dwie trzy na raz.
To chamski program.

Tak zdycha tzw.stara Europa.

"...bezpłodne kraje Europy staną się ojczyzną muzułmanów, u progu XXI wieku stanie się modna ich religia i kultura... miliony Maurów i Turków najpierw będzie ich Wielką UCIECHĄ, a pózniej Wielką kolumną i UCIECHĄ III Antychrysta....

- Europo bez Jezusa!- już nie jesteś sobą, i ci bez wiary i ci od Mahometa przez długie lata będą cię opluwać, i od wewnątrz niszczyć aż do samych kości...
- Europo!-Broń się i patrz: ani w przód, ani w tył, a na skrzydła swoje! To niezwyciężona armia Ducha rozkrusza twoje Chrześcijańskie Mury! Przekaz Mahdiego jak sieć PAJĄKA gmatwa i zaplata WSZYSTKO!
Ta broń i armia TALIBANU unicestwia to co dotychczas stworzyłaś. Na nic twoje wysiłki, będziesz niszczona własną bronią za rozkazem Wielbłąda!..."

dopuście do rządów PO i będzie PO Polakach...

A wszystko zaczęło się od Henryka VIII Tudora, który dokonał rozłamu z Kościołem rzymskokatolickim, bo pycha górę wzięła i od tamtego momentu zaczęło się sypać, a jeszcze kilkaset lat wcześniej król Ryszard Lwie Serce, walczył o odzyskanie ziemi świętej, aż trudno uwierzyć że z jednego narodu tych jakże odmiennych władców wyszło. A dziś, szkoda gadać, mają to co chcą i wcale mi ich nie szkoda, nigdy nam nie pomogli, chociaż mogli.Karta się w końcu odwraca, każde imperium upada, a Polska trwa i trwać będzie, właśnie przez tą niepopularną religię w ich mniemaniu. Dzięki Ci Boże, że urodziłem się w Polsce.

Tak zaczelo sie tylko w twojej bajce ktora ci sprzedano i to drogo... Sprawdz sobie co to takiego bylo w roku 1054 a co jest znane jako Wielka Schizma Wschodu z Zachodem ale koniecznie sprawdz kto tego rozlamu dokonal i kto kogo najpierw wyklal jesli dane ci bedzie dowiedziec sie prawdy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl