niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Grożą Polsce! Chcą, żebyśmy NATYCHMIAST przyjęli uchodźców

Dodano: 16.05.2017 [17:19]
Grożą Polsce! Chcą, żebyśmy NATYCHMIAST przyjęli uchodźców - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Unijni urzędnicy poczynają sobie coraz śmielej. Komisja Europejska zagroziła właśnie rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE jeśli Polska, Węgry i Austria do czerwca nie przystąpią do relokacji uchodźców.

Mimo że większość państw członkowskich regularnie składa nowe zobowiązania i prowadzi relokację, Węgry, Polska i Austria jako jedyne nie dokonały relokacji ani jednej osoby” – podała w komunikacie Komisja Europejska.

Stanowi to naruszenie ich zobowiązań prawnych, zobowiązań podjętych wobec Grecji i Włoch oraz zasady sprawiedliwego podziału odpowiedzialności 

– dodano.

Jednocześnie KE wezwała Węgry, Polskę oraz Austrię do niezwłocznego rozpoczęcia relokacji. Zagroziła też rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa Unii Europejskiej.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Podać liczbę Ukraińców którzy przybyli do Polski. Do całego tego Lewactwa z Eurokołchozu nie dotarło chyba że tam też jest wojna. A Merkel odwiedza jak gdyby nic Putina i business as usual

Niech relokują milion Ukraińców, którym dajemy pracę. Skurwysyny. Narobili burdelu i chcą nas teraz tym obciążać. Ukraińcy mi osobiście jeśli uczciwie pracują i nie czczą Bandery nie przeszkadzają. I jak to ktoś niżej napisał - apel do UE "nie strasz nie strasz bo się z***sz"

O właśnie, nawet Azjaci (ci z dalekiego wschodu). Spokojni, nie wadzą nikomu i pracują. A nachodźcy islamscy nawet nie mają zamiaru splamić się pracą. Mają trzy priorytety: Szariat, Dżizja - podatek od niewiernych dla niepoznaki nazwany zasiłkiem (czyli pobieranie należnego wg nich podatku), Produkcja dzieci na masową skalę - chcą nas pokonać liczebnością już w klika pokoleń. Islamski Dżihad

Ostatniej soboty w Bonarce - centrum handlowe w Krakowie, w Auchan, robiła zakupy grupa podobnych imigrantom arabskim. Nawet "zgubili" jedno dziecko (jak mówiono w komunikacie ok. 4,5 letnie, ciemne włosy - nie mogli się z nim dogadać, komunikaty szły na zmianę pol./ang.) "Rodzice" długo nie kwapili się z odbiorem, pewnie spokojnie robili zakupy, opiekunka w postaci obsługi klienta była. Gdyby zwykły człowiek, a normalny rodzić zgubił dziecko w takim sklepie, a jeszcze w obcym kraju, to przecież zaraz leciałby go szukać...

Przyjmujemy tłumy z Ukrainy i (nie wiem, czy nadal) z Czeczenii. Zażądajmy ich relokacji od pozostałych państw UE.

Nie ! dla bandytow .

Sa tylko 2 Sprawy ktore kazdy Czlowiek musi, a mianowicie - chodzic do Toalety i Umrzec ! Reszte, wykonuje sie dobrowolnie...!!

to nie unia to PO PSL NOWOCZESNA oni chca bo im brukselka koryta zapewni to oni sami chca tak za koryta w uni

Rude, szkopskie kvrvisko zapraszało to niech szybko przyjmuje...Raus, du verfluchte Scheisse! Schnell, Schweine ...

Unio, nie strasz nie strasz bo sie z....

Te szambo afrykanskie? Inna mentalnosc i to jest dzicz islamska! Nigdy! My mamy swoje wartosci kulturowe i chrzescijanskie. Bruksela koniecznie chce zniszczyc nasza kulture i wiare pokoleniowa. To jest kon trojanski dla Europy. Popieram rzad, ze nie chce ich przyjac w ramach relokacji tych brudasow z Afryki.

- jak pan Hitler zadecydowala za calą Unię. Niemcy znowu bajzlu narobili że przez dziesięcolecia Unia się z tego nie wygrzebie.

Ta wieczna caryca, w mlodosci niedorznieta megiera, bezdzietna protestancka coreczka tzw. pastora, TW Stasi "Erika", moze nas w d... pocalowac, jesli przedstawi zaswiadczenie o braku chorob zakaznych ... Ona jest klinicznym przykladem lewakow, przepoczwarzonych ostatnio w masonskich "liberalow", zarazy wspolczesnego swiata ...

Niech te "lewackie urzędniki" z Brukseli się od nas odwalą... jesteśmy krajem suwerennym a nie wasalnym.... do Unii Europejskiej przystąpiliśmy dobrowolnie a nie siłą zostaliśmy przyłączeni... więc mamy prawo do własnej odrębności, kultury i własnego prawa... poprzednie rządy PO "na kolanach" szły do Brukseli i wszystko co im przekazano przyjmowali... nawet "matkę swoją by sprzedali jak by im kazano..." pachołki i nadal na Zachodzie tak nas uważają...

Czy mozemy rozpoczac relokacje UKRAINCOW, calych 1,2mln ktore u nas siedzi? Swoja droga PiS-ie, za duzo Ukraincow w Polsce! Do tego moze czas zmienic przepisy, ktore pozwalaja kazdemu obcokrajowcowi kupowac mieszkania w Polsce. WTF???

Natychmiast ustawic co 100 m ckm-y na wschodnim brzegu Odry i Nysy Luzyckiej i rabac seriami rowno po islamskich uchodzcach, pragnacych sie nielegalnie przeprawic, a jak sie trafi jakis szkopski czerep, to tym lepiej ...

Niech nas czule w dupę pocałują przedstawiwszy uprzednio wyniki badań lekarskich dopuszczające do tego.

Jesli PiS sie ugnie pod tym bezczelnym szantazem, to znaczy jest nadal POPiS, i to bedzie koniec marzen o Polsce suwerennej Pileckiego i Pietrzaka ... Czy naprawde pragniecie, aby ponownie zwyciezyla Zydokomuna ???

Tylko czekać aż wyślą ekspedycję karną bałwany.Niech każdy ze spasionych eurourzędasów zakwateruje u siebie w chacie ciapatych. Niech im rezają matki, córki i babki. Dopiero wtedy zrozumieją co za zarazę na nas i na siebie sprowadzili.

Zadnego przyjmowania uchodzcow to jest zaglada dla Europy.
Oni sie nie nadaja do naszej cywilizacji !
Dla nas te ich zachowania sa niedopuszczalne !

bolszewickie cwele wygrały we francji i natychmiast rozpoczynają ofensywę opóźnioną zmłuconym dupskiem podczas breksitu.

Komisja Europejska jest jak KPZR - Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego.

Już dawno mówiłem, że to ZSRR Bis. Wspólna waluta, wspólna flaga. Decycje podejmowane odgórnie w Brukseli. Traktowanie krajów członkowskich jak republik sowieckich. I co zawsze mnie wkr...ło to że w kazdym kraju europejskim są ministrowie, a w unii jak w ZSRR komisarze.

Może by im ktoś powiedział na co mogą liczyć w Polsce, a potem zapytał czy chcą do nas przyjechać. Chyba, że mamy ich siłą trzymać w obozach!?

Tak jest, umiescic cale te dzicz w obozach tuz przy granicy zachodniej, zeby na piechote mogli dac noge do ukochanej Mutti Makreli (nasze sluzby beda slepe, no chyba zeby wracali wplaw, to wtedy wszystkie ckm-y naraz ogniem ciaglym). Mysle, ze w ciagu tygodnia sladu by po tych terrorystach nie zostalo w naszym kraju ...

P.S. Nie zauważyliśmy też że "współczesne zabory" nie muszą oznaczać militarnego zajmowania powierzchni. Wystarczy z punktu widzenia "zaborcy" że "prowincja" będzie robiła to co chcemy i kiedy chcemy. Więc po co się wysilać i ginąc jak efekt ten sam. A i pożytecznych idiotów więcej uzyskać można niż onegdaj, bo przecież "tak zakamuflowane" to jest. A i "niemiecką czekoladę" pamiętają Ci idioci, więc do głowy bi im nie przyszło (tym nieco mniej świadomym), że.....Kuźwa znowu to samo?

Dzis przepoczwarzeni bolszewicy z Brukseli zmuszaja nas do przyjecia terrorystow, a jutro postaraja sie narzucic nam sila zgnile EURO - ludzie, co wam jeszcze trzeba, zeby postawic zagle i cala naprzod uciekac z tego SZAMBA, poki czas ???

to wszystko przez rząd POPSL który podpisem kopaczówny naraził PL na olbrzymie niebezpieczeństwo! 1. NIE MA PODSTAW PRAWNYCH. 2. To nie są uchodźcy w sensie definicji prawnej. 3. Polska przyjęła Ukrainców i sfinansowała SAMA im pomoc. 4. nIEMCY zapraszali to niech się teraz cackają ze swoimi gośćmi!

Najpierw Makrela złamała wszelkie traktaty unijne zapraszając jednostronnie bez porozumienia z kimkolwiek (jakimkolwiek państwem) wszystkich imigrantów do unii, a teraz domaga się bezprawnie ich relokacji na inne państwa łamiąc kolejne prawa ponownie!? I to oskarżając państwa które się na to nie zgadzają o łamanie prawa europejskiego!!!!! Dla mnie to jest kosmos. Kosmos w sumie nie uzasadnionego i samo okrzykniętego wszechwładztwa europejskiego oraz hipokryzji. Trochę się niemiaszkom w d. poprzewracało. Tu już nawet nie chodzi o imigrantów. Dziś imigranci jutro co innego, inne naginanie prawa pod niemiecką ekspansję? Może Nord Stream? A jak się nie powiedzie (imigranci mieli przecież pracować na wakacje dla Niemców i jeszcze się z tego cieszyć, bo Polacy już za bardzo się buntują, ale niewolnikami Araby nie chcą być i słusznie, pracować nie chcą dodatkowo gwałcą i wysadzają się w powietrze) ...więc jak się nie powiedzie znów zwali się na innych. Ta cała unia to jest dramat. Ja już wiedziałem to gdy kazano na marchewkę wołać owoc!? Myślałem ..ok. To pierdoła. Ale to nie była pierdoła teraz wiem. To jest "zakamuflowana" germanizacja" i atak Niemiec na Europę (oni nigdy się z tego nie wyleczą). I powiecie że dzięki unii, że mamy to i tamto....G.wno prawda!!!. Mamy owszem. Kosztem rozwalenia polskiego przemysłu, zamykania zakładów itd. itp. Śmiem twierdzić że bilans jest bardzo dla nas ujemny i bylibyśmy zupełnie dziś gdzie indziej, zupełnie dalej. Ale Niemcy wiedzieli że część głupich "elit" da się połakomić po latach komuny na "niemiecką czekoladę" Ot cała prawda. Wojna trwa również na froncie zachodnim, tylko, że my się przyzwyczailiśmy do czołgów i Westerplatte, że tylko tak się to musi odbywać!!!!

Presz z dyktatura skretynialych blaznow w rodzaju Makreli i Makarona !!! Niech se zaloza swoje Kalifaty i odstosunkuja sie od naszego nieszczesliwego kraju ... Allahu akbar

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl