niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 maja 2017

Polacy ocenili: Niezalezna.pl niekwestionowanym liderem po prawej stronie internetu!

Dodano: 15.05.2017 [10:35]
Polacy ocenili: Niezalezna.pl niekwestionowanym liderem po prawej stronie internetu! - niezalezna.pl
foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Portal Niezalezna.pl zajmuje bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce wśród prawicowych portali internetowych – wynika z badania Fundacji Centrum Badania Opinii Społecznej, dotyczącego polskich użytkowników mediów online.

Internet jest obecnie drugim w kolejności najpopularniejszym sposobem dowiadywania się o wydarzeniach w kraju i na świecie. Pierwszym nadal jest oglądanie telewizji. Internet wyprzedza tradycyjną papierową prasę oraz radio.

CBOS zapytał badanych, z jakich źródeł czerpią online informacje o aktualnościach, a także, jak oceniają wiarygodność popularnych portali internetowych.

Większość ogółu badanych (61%–80%), w tym także znaczny odsetek internautów (42%–71%), nie potrafi ocenić wiarygodności informacji o bieżących wydarzeniach i polityce przekazywanych przez największe polskie portale (Onet, Wirtualną Polskę, Interię i Gazetę.pl), ponieważ nie ma w tej kwestii wystarczającej wiedzy

– czytamy w raporcie Fundacji Centrum Badania Opinii Społecznej.
 
W zestawieniu znalazł się nasz portal. Niezalezna.pl jest najczęściej wymienianym prawicowym portalem internetowym.
Na pierwszych trzech miejscach ogółem znalazły się Onet, Wirtualna Polska i Interia.


fot. CBOS


fot. CBOS


fot. CBOS
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

prawa strona internetu to tylko niezalezna i fronda

prawy, kresy oraz pch24 to ruska trollnia

Może by tak Polacy ocenili który portal internetowy jest najbardziej merytoryczny, zawierający w sobie gro różnych dziedzin. Wyniki byłyby zaskakujące zapewne.

CBOS to "rządowa" agenta. Czy prawda, że powstała z polecenia Jaruzelskiego w 1981. Kierował nią politruk - kierownik polityczny - Stanisław Kwiatkowski.

Moim zdaniem badania są przekłamane. Prawda jest taka, że nasz portal niezależna posiada conajmniej 30% udziału w rynku, jak nie więcej. Jak sądzicie internauci?

Jeśli chodzi o to co jest w tytule to owszem tak jest a jeśli chodzi oto co jest w tabelach to wydaje mi się że jest to nieporozumienie.Na przykład taki Onet.pl nie jest prawicowym portalem a portalem od kiedy istnieje bardzo koniunkturalnym. a to że wyszło ze ludzie o poglądach prawicowych go wymieniają jako portal z którym się identyfikują to tym ludziom tylko się wydaje że mają poglądy prawicowe.To samo jest z Wirtualna Polską ( wp.pl) i tym bardziej Interią.pl lub wynika to z faktu że te 3-portale z racji dużego stażu w sieci jako portale informacyjne są bardzo dobrze rozpoznawalne.
Na to miast Co się tyczy portalu Niezależna. pl to uważam ze to jest świetny projekt który cały czas dostarcza bardzo rzetelne wiadomości ze świata i Polski i nie zajmuje się głupotami i plotkami które w coraz większej ilości przeważają nad informacją w tych 3-poprzednich portalach obecnie.Pisanie tu swoich spostrzeżeń czy komentowanie podawanych informacji jest świetną rzeczą te wpisy można uznać że są pisane przez ludzi kulturalnych owszem czasami zdarzy się jakiś wpis ze słownictwem rynsztokowym ale to bardzo rzadko co jest w innych portalach mówiąc ogólnie często normą.Dlatego ten portal jest ogólnie w Polsce ostoja kulturalnej dyskusji na tematy polityczne,gospodarcze. i inne.. dla ludzi o poglądach prawicowych i których prawicą można nazwać.

Badania są nierzetelne, a wynika to z tego, że WP. Gazeta , Onet i inne lewicowe wrogie rządowi portale w internecie nie ujawniaja wpisów niekorzystnych dla ich sponsorów, a uwypuklaja te opjnie któr są niekorzystne dla rządu.
Takie badania sa obarczone duzym błedem i sa nierzetelne.

Dlaczego w Niezależnej, wzorem innych portali, nie można oceniać poszczególnych wypowiedzi internautów?

No, jak to? Właśnie Ci odpisujemy. Jeśli nie używasz języka miłości jak w wydaniu PO lub UBywateli RP, to możesz sobie komentować do woli, aż Cię rączka rozboli od stukania w klawiaturkę. Tu ani Szechter, ani Lizzz władzy nie mają.

Pomyliłeś z łonetem.de

chore to jest dlaczego ludzie którzy popierają PiS w ogóle zaglądaja na takie coś ł-onet? przecież to w sumie taki wirtualny brukowiec, gdzie obok niby-wiadomości ze świata są też takie ewidentne bzdury co taka jedna pinda myśli o drugiej pindzie i jakie majtki założyły na ostatnim balu dla lewackich
oszołomów z okazji globalnego ocieplenia i losu pingwinów.

Tragedia! Z tąd wniosek, że niezależna musi się mocno zmienić!W skali kraju praktycznie nie istniejecie. Jak wiec można miec w tych warunkach wpływ na opinie publiczną?

Skoro 33% userow czerpie "informacje" z onet-ow i innych ub-eckich organow propagandowych to trudno sie dziwic, ze nie produkujemy airbusow i mercedesow tylko jablka i sniadaniową. Jak dlugo wladze beda tolerowaly wspolczesne odmiany "der stürmer" i "komsomolskaja prawda"?. Szkody, ktore wyrzadzaja Polsce sa wieksze niz te, ktorych dokonali okupanci w latach 1939-45. Kiedy wreszcie dotrze do rzadzacych, ze w Polsce trwa okupcja medialna prowadzona przez wrogie stacje radiowe, telewizyjne, gazety, internety?.

To smutne ale by mieć rozeznanie to trzeba przeczytać kilku autorów polskich na czele z Michalkiewiczem a także zajrzeć na wiele portali nie omijając żydo - pruskich i usraelsko - banderowskich. Można pominąć żydo - bolszewickie bo tu już tak prymitywne łgarstwa i antypolska nienawiść resortowych wnucząt

Nie widzę tutaj portalu wPolityce, który jest najbardziej opiniotwórczy.

szukaj w pierwszej tabeli pod niezależna.pl 3 pozycje niżej

W 1999 roku Wirtualna Polska to był normalny portal informacyjny, reklamy nie waliły po oczach, tytuły były normalne bez sensacyjnych podtekstów. Ten swiat już nie wróci.

Wirtualna Polska jest częścią o2. Teraz komercja. :(

Przecież nie tak dawno szef The PirateBay powiedział ze internet to jedno wielkie G. Trudno się z nim nie zgodzić, zwłaszcza jak się widzi w jaką stronę zmierza rozwój Internetu. Nie ma co nawet porównywać do tego co było 18 lat temu. Bo wtedy o Internecie mało kto w Polsce słyszał.

To tak samo jakby szef gangu Pruszkowskiego powiedział że sądy to jedno wielkie G. bo policja go dorwała o 4 nad ranem gdy sobie spał. I mimo, że w domu posiadał narkotyki, broń i spore sumy w gotówce nie może być użyte jako materiały dowodowe. Litości. Jeśli byłbyś artystą to gdzie byś poszedł ? Do szefa Pirate Bay ? Czy myślisz żę on wykupuje licencję, stać było by go jeszcze na podatek od takiej liczby materiałów ? Jeżeli tak, to ma prawa do twoich utworów, i nikt mu nie zabroni, jeśli nie, okrada ciebie i urząd skarbowy. To nie moja sprawa, ale to co robi koleś to nic innego jak metoda, ukraść pierwszy milion i zainwestować w legalną działalność. Z tego co czytałem to wyłudza kasę od ludzi za kradzione utwory i dokonuje ataków hakerskich. Wysyła zawirusowane pliki, całe paczki wirusów w pakiecie. Co to za człowiek, który nie ostrzega użytkowników że jego strona może zaatakować, zainfekować twój komputer. I jak można się sugerować tym co ma do powiedzenia ? Róbcie swoje ale nie nawijaj ludziom makaronu na uszy.

UWAGA, antysystemowy marszałek Tyszka kupuje obserwujących na Facebooku i Twitterze. Na FB w 84725 nowych obserwujących w ciągu 24 godzin (podajcie informację dalej!).
https://twitter.com/Polityka_w...

Mam powazne watpliwosci co do jego "antysystemowosci". Uwazam go za komunistycznego u-boota podobnie jak jego histerycznego szefa.

Ludzie !!! Przestańcie wierzyć statystykom. Im nie można w żadnym przypadkom tak do końca wierzyć. To tylko chwilowe i tak na prawdę niemiarodajne dane.
Oto przykład: Moja żona się puszcza, a Twoja nie. Statystycznie obie puszczają się po 50%. Tak więc obie są ... puszczalskie. Przecież to bzdura !!!
Ale z drugiej strony: Statystyka jest jak latarnia świecąca w dzień - niby nic nie rozjaśnia ... ale zawsze można się o nią oprzeć.
Hahahah ...

Przykład, który podałeś to znajomość statystyki na poziomie dziecka w przedszkolu. Pozwól, że przedstawię jak to wygląda naprawdę:

Sytuacja: Ja mam 2 nogi, mój pies ma 4.

Twoja interpretacja: Statystycznie ja i mój pies mamy po 3 nogi. Haha bzdura.

Prawdziwy opis statystyczny:

Średnia ilość nóg = 3

Odchylenie standardowe = 1

Czyli: Statystycznie ja i mój pies mamy ilość nóg o 1 różną od wartości średniej. Czyli jedno z nas ma 3 + 1 nóg a drugie 3 - 1 nóg.

Statystyka jest głupia tylko wtedy, kiedy się jej nie rozumie.

Jak to ? to przecież media o wysokich statystykach są dla opozycji ostatnią deską ratunku. Za rządów PO stosowali politykę zamordyzmu. Teraz jak rządzi PIS i ma większość w sejmie, nie czują się pewnie. Gdyby nie pieniądze i opozycyjne media już dawno nie było by KOD. Spójrz ile mają kasy na propagandę, i to jest niebezpieczne dla PIS, ponieważ te media, gotowe są obalić swoimi metodami obecny rząd. Spójrz ile to razy już od czasu wyborów siedzą cicho jak mysz pod miotłą, a media opozycyjne muszą z trudem wydzierać prawdę i często trzeba korzystać z pomocy prawa i sądów. Nie może być tak że kto ma więcej kasy wygrywa sprawę, tylko mówi prawdę i ma dowody. Natomiast opozycja PIS obecnie skupia pod płaszczykiem rutynowych informacji podkopać i zniszczyć w odpowiednim momencie PIS. Ostatnie słowa mają zawsze media, pytanie tylko które te które bo jedne są silnie upolitycznione i nastawione na interesy wyłącznie partyjne, a inne mogą kierować się dobrem Polski i społeczeństwa. Zastanów się, to jest wojna informacyjna, czyje będzie na wierzchu. Niemniej zgodzę się że wysoka/niska statystyka w państwie prawa jeszcze o niczym nie decyduje, ponieważ kreują je interesy ludzkie, a tu zdania często są podzielone.

W Niezależna.pl nie ma tego całego szumu, gdzie wszystko skrajnie jest pomieszane celebryci z polityką, sportem i religią, UFO i kulinaria, motoryzacja i hobby. To nie służy myśleniu, a wręcz przeciwnie, to bałagan informacyjny. Odwiedzając portale o najwyższej statystyce nie byłem w stanie nadążyć, zastanowić się nad sprawą. Ponieważ tam jest mix i ma się wrażenie płytkiej powierzchowności w wielu sprawach nawet tych ważnych. Przede wszystkim mnóstwo niedomówień i wracania do tematów. Męczenia swoim rozgadiaszem do bólu głowy. Szanuję portale, które nie bombardują zalewem informacji, tylko służą do realizacji i uświadamiania, pozwalają wyrobić w miarę obiektywny pogląd, zamiast emocjonalne wręcz bojowe prowokacje. Trzeba pamiętać że to dochodowe narzędzia polityczne i nie można do końca im ufać, teraz te nagłówki informacyjne brzmią jak reklamy - Tylko dziś promocja 50% taniej. Lecisz do sklepu a tam rozczarowanie. Ale ludzie lubią dobre wiadomości, nawet jeśli to kłamstwa, dlatego wybierają te portale które sprytnie manipulują ludzką niewiedzą i łatwowiernością.

A co do konta e-mail, polecam Tutanotę. Również z niego korzystam. Proszę przeczytać o intencjach twórców pod ich postaciami na stronie rejestracji/logowania.

https://tutanota.com/pl/

Tak trzymać.

Onet.W.P,Interia w czołówce,no totalny dramat.W takim np.W.P to nagonka na PIS 24h na dobę.

Warto zaglądnąć na niepoprawni.pl

Cięgle 80-90 % informacji dla Polaków przekazywane jest za pośrednictwem anty-polskich / propagandowych massmediów. Choć po-dobnie jest w oblężonej lewactwem UE/EU, Polacy zdają się wyłaniać z tej oblężonej masy, jako mądrzejsi .

Nie wchodzę od wielu lat na szmatławce typu onet, wp, gazeta, polityka... a gdyby ktoś na siłę założył mi konto pocztowe na w/w szmatławcach, to chyba bym musiał się pochlastać, bo to wstyd i hańba !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl