niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Komunikat Zarządu Telewizji Republika

Dodano: 08.05.2017 [14:56]
Komunikat Zarządu Telewizji Republika - niezalezna.pl
Dorota Kania obejmuje stanowisko redaktor naczelnej Telewizji Republika. Komunikat w tej sprawie wydał zarząd firmy.

„Telewizja Republika jest dynamicznie rozwijającym się projektem, dlatego potrzebuje delegowania odpowiedzialności i poszerzenia pól działania. Dlatego Zarząd Telewizji Republika podjął decyzję, by od dnia 8 maja 2017 rozdzielić funkcję redaktora naczelnego i członka zarządu ds. programowych.

Stanowisko redaktora naczelnego Zarząd powierza Pani Dorocie Kani. Dotychczasowy redaktor naczelny Pan Tomasz P. Terlikowski pozostaje w Zarządzie Telewizji Republika, gdzie będzie nadzorować kwestie programowe”.


 Zarząd TV Republika
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Przestałam oglądać Republikę po tym, jak właśnie Terlikowski zastąpił red. Wildsteina. Odzwyczaiłam się od oglądania i już się nie przyzwyczaję, ale ruch, jako ruch jest dobrym posunięciem, tylko trochę spóźnionym.

Zrobiłam dokładnie to samo.

czasami warto się zatrzymać i posłuchać

https://www.youtube.com/watch?...

Film na dzisiaj :

https://www.youtube.com/watch?...

zamiast TVN

PANI REDAKTOR NACZELNA DOROTA KANIA - Pani Doroto w dzisiejszym warszawskim wydaniu gadzinówki FAKT (Axel Springer) nie UŚWIADCZYSZ nawet małej wzmianki że 72 lata temu NIEMCY PODPISAŁY BEZWARUNKOWĄ KAPITULACJĘ W II WOJNIE ŚWIATOWEJ , KTÓRĄ ROZPOCZĘLI i w której zginęło MILIONY LUDZI.
Taka to jest obiektywna niemiecka gazeta - całe ŁGARSTWO całą DOBĘ.

Jesteśmy spragnieni nowej Pani Nadredaktor jak kanie dżdżu.

Tomasz Terlikowski napisał kiedyś książkę:"Katol z Warszawy" w której zawarł poniższy cytat:
„Telewizja to przerażająca strata czasu, a na dodatek killer myślenia abstrakcyjnego, które leży u podstaw naszej cywilizacji”
Książkę kupiłem, przeczytałem i wziąłem sobie do serca (przynajmniej w temacie telewizji) - znacząca redukcja telewizji w moim kalendarzu.
Gdy powstawała TV REPUBLIKA, trudno mi się było przyzwyczaić do towarzyszenia jej treściom, ale jakoś się przemogłem.
Mogłem dzięki REPUBLICE poznać wiele ciekawych osobowości. Niestety? (a może stety?) nie można ich już zobaczyć w Republice (Najwięcej odeszło w ciągu ostatnich 2 lat).
Idzie nowe które ma twarz Eweliny Steczkowskiej przy której sprawdza się powiedzenie kto z kim przystaje takim się staje (można porównać youtube jej rozmowy z Ziemkiewiczem z przed kilku miesięcy i teraz: czyli trochę rozwija się ona intelektualnie, ale Ziemkiewicz strasznie traci w jej obecności i wydaje się, że dostosowuje się do jej poziomu).

Czas pokaże czy zmiana redaktora naczelnego przyniosła pozytywny skutek (wydaje mi się że intelektualnie jest to zmiana na gorsze), ale cóż decyzję o całkowitym odstawieniu telewizora (staram się nie oglądać nawet powtórek dzienników na youtube) podjąłem już w wielkim tygodniu więc utraciłem prawo wypowiadania się na bieżące tematy telewizyjne.
Życzę wszystkim jak najwięcej myślenia abstrakcyjnego i by ich czas spędzony przed telewizorem nie został zakwalifikowany jako przerażająca strata czasu.

W końcu dobra zmiana i tu dotarła.

Brawo, może Republika znowu da się oglądać tak jak w początkach swego istnienia, bo to co prezentowała ostatnimi czasy to dno dna a pan Terlikowski powinien już dawno zniknąć z ramówki, to co robi to tragedia !!! Czekam na powrót dawnej, dobrej i ciekawej TV REPUBLIKA !!!

"dynamicznie rozwijającym się projektem, dlatego potrzebuje delegowania odpowiedzialności i poszerzenia pól działania"

nie zachodza takie implikacje w logice,

moze byc na przyklad tak:
dynamicznie rozwijającym się projektem, dlatego potrzebuje scentralizowania odpowiedzialności i sfocusowania pól działania,

i tak mozna mozna w nieskonczonosc maslo maslane tworzyc,
bo tekst nie ma nic wspolnego z logika,
jest zargonem alogicznym,

Z całego serca Pani gratuluję.

Dokonania Terlikowskiego:
1) Ma dużo dzieci.
2) Krzyczy wszem wkoło,że jest kaolikiem.
3) Rozwalił wspólmie i w porozumieniu z młodym Wildszteinem b.dobrą niegdyś Frondę.O pieniądzach nie wspomnę.
4) Rozwalił (nie do końca) Republikę.
5) Jego podłe wystąpienie przeciwko G.Braunowi u Ronina przeszło już do historii.

No i mamy zamiast kardynała WIELGUSA , mamy kardynała NYCZA który nie dorasta WIELGUSOWI. To wszystko za sprawą pana Terlikowskiego , pamiętam demonstrację ludzi z tego powodu przed katedrą .

"bp, abp Stanislaw Wojciech Wielgus

6 grudnia 2006 papież Benedykt XVI przeniósł go na urząd arcybiskupa metropolity warszawskiego. 19 grudnia 2006 został oskarżony przez redakcję „Gazety Polskiej” o trwającą 20 lat współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa PRL. W odpowiedzi Wielgus zaprzeczył współpracy, nazywając publikację mistyfikacją mającą na celu skompromitowanie go. Solidarność z nim wyrazili m.in.: Prezydium Konferencji Episkopatu Polski, prymas Józef Glemp, kardynał Stanisław Dziwisz, Senat Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, duchowieństwo archidiecezji warszawskiej i diecezji płockiej. Na początku stycznia komisja powołana przez Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Kościelna Komisja Historyczna na podstawie kwerendy materiałów IPN ustaliły, że Wielgus był świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa PRL. 5 stycznia 2007 duchowny przeciwstawił się tym ustaleniom. Tego samego dnia kanonicznie objął archidiecezję warszawską i wydał odezwę do wiernych archidiecezji, w której wyraził żal z powodu współpracy ze służbami bezpieczeństwa PRL i zaprzeczania faktom współpracy, prosił o przyjęcie go jako ich arcybiskupa, jednocześnie oddając się do dyspozycji papieża. Odezwa była odczytywana w kościołach archidiecezji warszawskiej podczas mszy świętych 6 stycznia 2007. W dniu ingresu, 7 stycznia 2007 Nuncjatura Apostolska w Polsce poinformowała, że tego dnia Wielgus złożył rezygnację z urzędu, którą papież Benedykt XVI przyjął. Dzień później Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej wydało komunikat informujący, że rezygnacja została przyjęta z dniem 6 stycznia 2007. Równocześnie Wielgus został mianowany arcybiskupem tytularnym Viminacium. W tym samym roku przeniósł się na stałe do Lublina, zostając tamtejszym rezydentem."

wikipedia

Dużo dzieci? - To hańba!

To nie był zarzut, tylko pokazanie jedynych zalet. Widzę, że niektórzy wszystko wykorzystają, żeby kogoś zwyzywać.

Nie przesadzaj kolego z tym "zwyzywaniem", gość zadał tylko pytanie "czy dużo dzieci to hańba", wziął to za wyliczanie wad, absolutnie bez "wycieczek".

Napij się okowity,zapal papierosa,potem się prześpij.Jak nie pomoże, to tylko pozostaje psychiatryk, może on coś wskóra.

Widzę Babciu iż niewiele sposobów rozrywki Pani zna.

bardzo skuteczna jest dla takich babć klozetowych lewatywa z szarym mydłem przez co najmniej tydzień

Dlaczego tow Gieorgij Braun w pięknej brodce cadyka z Góry Kalwarii
nie występował w klubie Ronina

po rosyjsku,
którym to językiem włada BARDZO SPRAWNIE dzięki swoim przyjaciołom?

Jego tłumaczem mogłyby przecież występować zasłużony tłumacz Agencji TASS (która nigdy nie miała nic wspólnego z KGB. Oczywiscie) Stanisław Michalkiewicz.

Dlaczego Gieorgij Braunow tak się odcina od swoich kacapskich kontaktów, choć i tak wszystko wiadomo ?

trafna diagnoza, obydwu tych panów, i Brauna i Michalkiewicza.

a gucio mnie to obchodzi....

A WY niezależna gazeto ani słowa o biegach Wings For Life i o sukcesie aż 3 polskich biegaczy!! wstydźcie się!!

Miejmy nadzieję, że pani D. Kania wzbogaci program TV Republika!
Ostatnio nie bardzo dało się go oglądać.
Byłem jednym z pierwszych telewidzów, który płacił abonament. Niestety po roku zrezygnowałem! Odszedł B. Wildstein i kolejni dziennikarze a zaczęły się ciągłe reklamy! To był stały upadek kanału!
Zamiast prezentacji np. filmów dokumentalnych nie dopuszczanych za czasów komuny , programów i filmów o naszej zakłamanej i przemilczanej historii, programów gospodarczych o postępie i osiągnięciach techniki światowej oglądaliśmy zwykle "gadające głowy".
Niestety dalej część znanych z internetu managerów, historyków, twórców i kabareciarzy nie miała wstępu do tv Republika. Polonii też brakowało!
Czy to się zmieni??? Zobaczymy

I tak nie oglądam tej telewizji, bo nie ma w niej nic ciekawego z wyjątkiem propagandy obecnego rządu. Chociaż raz czy dwa zawiesiłem oko, jak Jacek Bartosiak gościł w studiu.

Nie widzę tej propagandy wręcz przeciwnie bywa, że dokładają rządowi wespół z totalną opozycją.Tak często bywa w Saloniku politycznym. Po polsku myśli tam głównie Pan Stanisław Janecki. Polityczna kawa mówi jak jest i wykazuje troskę o polską rację stanu. Odczuwam brak dziennikarzy klasy Pana Piotra Goćka. Wysoko oceniam jego przeglądy prasy i odkodowywanie.
Liczę na to, że Pani Dorota zadba o stronę poszerzania świadomości polskiego społeczeństwa gdyż na tym polu jest wiele do zrobienia. Warto by społeczeństwo obywatelskie było świadome własnej kultury i historii, by mogło czynić mądre wybory. Polityka informacyjna powinna wybrzmiewać w sposób porywający i przekonujący. Mamy do odrobienia potężne zapóźnienia. Ciąży nam myślenie "postkomusze" i niewyobrażalna miałkość w rozumieniu współczesnych zjawisk i procesów.Płyńmy pod prąd,osiągniemy więcej, przetrwamy jako Naród.

debil

Skoro masz takie zdanie o sobie, to gratuluję.

Czegoś nie rozumiesz, zibi tak o tobie, wychodzi na to że ma rację skoro tego nie pojąłeś.Nooo zmykaj,spuszczam wodę!

Zibi po prostu się przedstawiał. Babciu, jak nie rozumiesz, to nie żałuj sobie papieru. Używaj go ile chcesz i ile wlezie!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl