niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Niesiołowski znów pluje jadem. W wyjątkowo odrażający sposób

Dodano: 21.04.2017 [19:39]
Niesiołowski znów pluje jadem. W wyjątkowo odrażający sposób - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Skandaliczne słowa byłego polityka Platformy Obywatelskiej. Stefan Niesiołowski porównał lidera Prawa i Sprawiedliwości do dyktatora Libii. – Kaddafi skończył w rurze kanalizacyjnej. Zobaczymy, jak skończy Kaczyński – powiedział polityk Europejskich Demokratów.

Niesiołowski był jednym z tych, którzy kilka dni temu witali Donalda Tuska na peronie Dworca Centralnego w Warszawie, gdy szef Rady Europejskiej przybył do prokuratury, by złożyć zeznania w sprawie współpracy polskich służb specjalnych z rosyjską FSB. Tego też tematu dotyczyło jedno z pytań zadanych Niesiołowskiemu przez dziennikarzy „Super Expressu”. Zapytali, czy poseł uważa, że prezes Jarosław Kaczyński uzna, iż nie warto wzywać Tuska na kolejne przesłuchania, bo tak jak we wtorek, przyjazd byłego premiera przerodzi się w wiec, a Tuska będą wspierać tłumy zwolenników. Niesiołowski odparł w swoim stylu, że jego zdaniem prezes PiS nie cofnie się przed niczym.

Czytaj też: Riposta marszałka Terleckiego. Niesiołowski schodził z mównicy ze spuszczoną głową. WIDEO

Kaczyński jest w takich sytuacjach jak libijski dyktator. Jak Kaddafi, który przecież formalnie nie miał żadnych funkcji. I kiedy chcieli go obalić, mówił, że nie jest prezydentem ani premierem. I skończył w rurze kanalizacyjnej. Zobaczymy, jak skończy Kaczyński

– powiedział Niesiołowski.

A tak skomentowali to internauci, odnosząc się też do planów przygarnięcia Niesiołowskiego przez .Nowoczesną:Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Przegrał wszystko. Dlaczego ?

" Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi. "

"Mądrość bowiem jest duchem miłującym ludzi, ale bluźniercy z powodu jego warg nie zostawi bez kary: ponieważ Bóg świadkiem jego nerek, prawdziwym stróżem jego serca, Tym, który słyszy mowę jego języka. "

" Zatem się nie ukryje, kto mówi niegodziwie, i nie ominie go karząca sprawiedliwość. "

" Bo sprawiedliwość nie podlega śmierci. "

Jest Siła, której nie poradzi i miliard miliardów homosowietikusów
Niesiołowskich ...

https://www.youtube.com/watch?...

Jest to produkt cywilizacji turańskiej, a nie łacińsko chrześcijańskiej.

To nie Europejczyk, to w zasadzie Azjata. No czy homosowietikusy zachowują się i postępują jak Chrześcijanie ? Niech ktoś powie : czy tam znajdziemy rozum, prawdomówność, uczciwość, roztropność, sprawiedliwość, umiarkowanie, moralność, etykę i choćby elementarną przyzwoitość ?

Tam dominuje plugawy bezwstyd. To typowa cecha homosowietikusów: brak moralności i etyki.

Najpierw udawali POgromców komuny (z którą się dogadali zdradzając Naród), oczywiście katolików, "liberałów" itd. Teraz udają znowu Chrześcijan. "Cel uświęca środki" - tak postępują. Jak rasowi bolszewicy.

Homosowietikusy z PO-PSL-N-KOD-ów-UBywateli RP itp. nigdy nie będą służyć prawdzie, dobru ogólnemu, Polsce, tylko sobie i/lub swoim mocodawcom.

Problem w zrozumieniu homosovietikusa jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu, że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli POKRĘTNIE, nie rozumie co to jest sprawiedliwość, przyzwoitość, honor, dla niego to jest moralne co dla niego dobre, a co nie dobre, jest niemoralne i niesprawiedliwe. Natura nie wyposażyła homosowietikusów
w uczucia wyższe, stąd taka a nie inna ich mentalność.

Poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów wg generała Pattona jest to, że homosowietikusy nie mają szacunku dla ludzkiego życia oraz rozumu i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami (jest to powszechna wiedza o nich na Zachodzie, szczególnie w Ameryce).

Oni sami wyalienowali się ostatecznie z chrześcijańskiego społeczeństwa, nie mają już nic do powiedzenia, bo mieć nie mogą.

Dlaczego ? Bo należą do cywilizacji turańskiej, dlatego. Są niedorozwiniętymi moralnie i intelektualnie matołami.

Piszę jeszcze raz.
Niesiołowski to Myszkiewicz. Poczytajcie o organizacji "Ruch".
Konfident i śmierdzący tchórz, który na pierwszym przesłuchaniu wkopał wszystkich bliskich, siebie wybielając.
Boi się, że ta informacja trafi do ogółu i stąd jego zajadłość.
Prosi się, by dostać po ryju.

Słuchaj niesiole: odejdź ch... bo ci ubliżę !!!!!

Ci co na tego BYDLAKA głosują to powili iść po kolanach do Częstochowy za karę ,że umożliwili takiemu ŚCIERWU istnieć w polityce

Stary, brzydki i glupi- Tofik!!!

Piotr Walentynowicz:
Nie rozumie, jak to bydle moze byc poslem, a nawet byl marszalkiem.Toto powinno byc juz dawno wywalony, a nie zeby mu placono z moich podatkow, na taka kanalie czy chce czy nie chce, musze placic, to nie sprawiedliwe.Ta bestia niesiolowski do kasacji, przynosi wstyd parlamentowi. Jest w parlamecie wiecej kretynow, ale ten wszystkich przebija
Wont z nim, zbierac podpisy na pozbycie sie jego.

są takie chwile, kiedy Niesioł jest sobą w podczas posiedzeń sejmu. Robi wówczas to co mu najlepiej wychodzi - dłubie w nosie i coś zawsze ma. Są na to dowody fotograficzne.

Jakby genetycy skrzyżowali Niesiołowskiego z Palikotem i Radkiem Zdradkiem to kolejarze,drogowcy mieli by niezły produkt chwastobójczy w użyciu przy torowiskach i rowach. Na każdym opakowaniu konieczna informacja UWAGA! ACHTUNG! WARNING! MATERIAŁ TOKSYCZNY, TOXIC,( poisonous,giftig,toxisch,
jadowity, toksyczny, trujący, zgubny, zjadliwy)!!!!!!!!!!!Produkt najwyższej klasy

patrząc na mordę myślę że szczepienie minimalizuje zagrożenie dla otoczenia jest niezbędne. /morda to forma grzecznościowa lewactwa /

"Niemal w każdej audycji pojawiają się żarty z nas. Własnie te niepolityczne ataki, ataki kulturowe są najgroźniejsze. I im musimy się najbardziej przeciwstawiać, bo najbardziej podatna na jest młodzież. Gdyby nie to, nasze notowania byłyby znacznie lepsze. Ale pocieszam się, ze bywało i gorzej. Na początku lat 90. przedstawiono mnie jako zgoła kryminalistę, a i tak dałem sobie radę. Rechot,jaki często słyszę,mnie nie zniechęci, wręcz przeciwnie". Jarosław Kaczyński(w rozmowie z dziennikarzami Anitą Werner i Pawłem Siennickim,"Polska"- 21-22 marca 2009

"Politycy, dziennikarze, celebryci, elity oraz zwykli obywatele pobili w atakach na braci Kaczyńskich, a szczególnie na Jarosława po śmierci Lecha, światowy rekord brutalności, często noszącej znamiona okrucieństwa. Nie szczędzono razów rodzinie, nie szanowano najbardziej zasługujących na szacunek odczuć, drwiono ze śmierci, życzono jej, przeklinano, licytowano się w lżących wyzwiskach". Pan Ryszard Legutko,profesor,filozof,europoseł PIS(Gazeta Polska Codziennie"- 24 maja 2013

Puszka PANDORY-NIESIOŁOWSKI fabryka z o.o Fetor jak cholera

Cholera, nie dobrze bo PO jego śmierci robale nie będą zainteresowane przerobić na gnój !

Mucha domowa znosi jaja w gównie i z tego jaja powstaje poczwaraka a z poczwarki... Niesiołowski, entomolog, powinien znać swoje pochodzenie.

A w czym skonczy ten smiec,tam gdzie reszta smieci .Wyjatkowo oblesna kreatura.Wielu z Nas nazywa ich bydlakami,ale za co tak obrazamy krowy?

Tej kanalii pt.Niesiołowski należy tę jego wredną mordę
obić.To,ale wielkiego formatu kanalia! Swoją narzeczoną
zdradził do SB.Kto tę kanalię wybiera zawsze na posła?
To robi komuna,której wiernie służył ten ćwierć człowiek.
Z jego gęby emanuje podłość!! I takie stworzenie jest posłem?!
Owszem u głupców takich jak on!!! Co robiprawica zx tym capem w Sejmuie?! Mają dygotki w łydkach na widok Niesiołka!

Mułamar Niesiołowski hodowca wielbłądów trójgarbnych.Do wyhodowania wielbłąda, o tak specyficznym wyglądzie.Stosuje się specjalna mieszankę paszową, z mirabelek i szczawiu.Porady w zakresie hodowli,znajdziecie państwo w podręcznikach pt.,,Wstęp do oszołomstwa", oraz ,,Oszołomia stosowana" oczywiście autorem jest wspomniany hodowca.

Zastanawiam się jak to możliwe by ciężko chory umysłowo osobnik był wybierany do Polskiego Sejmu. Jego miejsce jest w zakładzie psychiatrycznym gdzie powinien być przetrzymywany od wielu , wielu lat.

spieprzaj dziadu -niesiole, znow czujesz wiatr w zaglach...uwazaj, bo z toba bedzie jak w tym starym kawale o brezniewie: trzeba bylo wywiercic otwory w trumnie, aby robaki mogly i ciebie kiedys zwymiotowac..

Tow.Gaddaffi skończył w rynsztoku, bo zadawał sie z takim zbrodniarzami z PRL i Rosji sowieckiej, i go opuścili w potrzebie. To przecież Ubowcy i WSIoki chwalili pod niebiosa tego szurniętego zbrodniarza. Ekipy czonkow PZPR i UB jechali sie "dorobić" garba na pustyni, robili za pare groszy, a zarobek był jedynie na obłąkanym kursie wymiany na te szmatławe złotówki. Sami widziecie jace te muzele arabskie sa zdolne, ze nic u siebie nie umieli zbudować, ale teraz w Niemczech i Francji wam pokażą jak sie buduje domy.

Zobaczcie do czego byłby zdolny żyd Niesiołowski i taki człowiek jest posłem.

Temu tchorzowi tylko sprawa za namawianie do przestepstwa i kolegium 30 000 nacele spoleczne to sie smiecie kultury naucza.

Smiecia chcesz kultury uczyc???????????????

Do czego byłby zdolny Niesiołowski? Gdyby tylko posiadł włdzę, taką jak Hitler czy Stalin, wnet ziemia by zpłonęła od krańca Europy w głąb Azji. Ludzie i chrześcijanie masowo na stosach byliby paleni lub gineliby od tortur strasznych, lub pod kołami żelaznego wojska.

A Niesiołowki, niczym Neron siedząc w swym amfiteatrze, czciłby ludowe igrzyska na polu jak i walkę ludzi ze zwierzętami na arenie.

Broń Boże nas przez takimi dzikimi instnktami i zwierzętami jak Niesiołowski!

ugryziony przez wściekłego kleszcza

Proszę o adresy dobrych lekarzy którzy przepisują DOBRE LEKI na GŁOWĘ. Najlepiej specjalistów z TWOREK. KOSTIA (KONSTANTY MYSZKIEWICZ czyli nijaki NIESIOŁOWSKI) czeka na DOBRE MOCNE LEKI???. A Stefkowi powiem jak skończy PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI, Za jakieś 30-40 lat spocznie na WAWELU obok KRÓLÓW POLSKI Jana III Sobieskiego, Stefana BATOREGO, wybitnych wojskowych Tadeusza Kościuszki, Władysława Sikorskiego ( nie ma nic wspólnego z mieszkańcem SIOŁA CHOBIELIN), Józefa Poniatowskiego, czy POGROMCY BOLSZEWII MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO. To tyle dla nijakiego Niesiołowskiego, KAPUSIA który KABLOWAŁ na swoją NARZECZONĄ.

I my tego POtworka musimy utrzymywać?

Stefan jako dziecko był karmiony odchodami i wmawiano mu że to polskie jedzenie i dlatego tak nienawidzi Polski i Polaków .

...Ten parch zdechnie jak karaluch...zostanie rozdeptany przez Młodą Polskę której tak nienawidzi!!!...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl