niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

KPN: Poseł PO pomówił Adama Słomkę

Dodano: 21.04.2017 [07:28]
KPN: Poseł PO pomówił Adama Słomkę - niezalezna.pl
foto: TVP INFO(screenschoot)
W programie TVP.INFO „MINĘŁA 20” poseł na Sejm RP Robert Kropiwnicki z Platformy Obywatelskiej w prostacki sposób - przypominający język i metody tow. Jerzego Urbana - pomówił lidera KPN-NIEZŁOMNI Adama Słomkę - poinformowało Biuro Prasowe KPN-NIEZŁOMNI w komunikacie.

W sprawie wypowiedzi Roberta Kropiwnickiego dotyczącej Adama Słomki zostanie skierowany wniosek do Komisji Etyki Poselskiej Sejmu RP. Po uwolnieniu z Aresztu Śledczego w Mysłowicach Adam Słomka zdecyduje czy wobec posła R.Kropiwnickiego skieruje odpowiedni pozew na drogę postępowania cywilnego.

KPN przypomina, że na Adamie Słomce nie ciąży żaden wyrok. W sprawie rzekomego nakłaniania przez Adama Słomkę do pobicia (zabicia?) b. prezesa Sądu Rejonowego Katowice – Zachód Krzysztofa Hejosza, o której mówił polityk PO zapadł prawomocny wyrok uniewinniający.

W/w sprawie Ministerstwo Sprawiedliwości za rządów PO przesłało do akt fałszywy wyciąg z Krajowego Rejestru Skazanych informując, że Adam Słomka jest osobą skazaną za  prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu


- czytamy w komuniakcie.

Adam Słomka od 1991 roku prawomocnie wygrał wszystkie sprawy, jakie wytoczyła mu niezdekomunizowana prokuratura.

Ponadto kilkukrotnie Adam Słomka otrzymał zadośćuczynienie za bezprawne zatrzymanie, aresztowanie, itd. W jednym przypadku Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu notyfikował obecnie Rządowi RP sprawę aresztowania na 14 dni w 2012 roku za protest przeciwko komunistycznym zbrodniarzom.

Rozumiemy, że wiedzę o liderze KPN poseł Robert Kropiwnicki czerpie z czasów swojej przynależności do Unii Wolności, a jego praca doktorska „Wolność człowieka jako zasada konstytucyjna III Rzeczypospolitej Polskiej” powinna powodować ostrożniejsze formułowanie zarzutów wobec więźnia politycznego PRL 

- pisze KPN.

ZOBACZ PROGRAM "MINĘŁA 20":
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

CO ZA GEBA NA ZDJECIU .Podobny do doopy swinki.

Zauważcie ze Kropinicki mówi tak jakby miał zaawansowanego POLIPA w nosie. Polip może być złosliwy co widać w wypowiedzi.
Czasu juz mu wiele nie zostało na ziemskim padole a pluje fałszywie za każdym razem.

burdello platformiare

Kropiwnicki to darmozjad.
Z czego ten "doktorat"..?
Z Socjo-bzdeto-nauki.
I gdzie ?...na Wyzszej Szkole Post-Marksizmu i Kibutzyzmu ?

Niech lepiej ten POpapraniec wyjaśni Polakom jak została załatwiona sprawa agencji towarzyskiej (burdelu), która działała w jego mieszkaniu w Legnicy ???

Pan Adam powinien temu PO pier...onemu menelowi w tę jego załganą mo.dę napluć.

Kiepski kauzyperda Kropiwnicki to ten , który w swojej melinie(mieszkaniu) w Legnicy prowadzi burdel , zapewne nie bezinteresownie.Bo nie są znane przypadku ,żeby burdel prowadzić dla samej idei.

NIE!NIE! Są jeszcze ludzie, którzy sobie wyjmą a komuś włożą.

ten co spiewa w KODzie to naganiac prostotutek dla obywatela CASTY wymiaru saduowego HANDEL ZYWYM TOWAREM to jego zasluga parasol ochronny DOBROBYT IIIRP

Ten spiewajacy od lapania dziewczyn na prostytutki ma na nazwisko Materna. Polskie dziewczyny sa sprzedawane do burdeli tureckich w Niemczech. Tej holocie od Schetyny wszystko mozna zarzucic. Nie ma takiej podlosci, ktorej by nie zrobili , by Polska dalej byla zerowiskiem.

rok 2017 polski rzad i taka chadra ma posade w wymiarze sprawiedliwosci on powinien siedziec na lawie oskarzonych wogole to areszt wydobywczy LEGNICA AFERA AFERA AFERA ktos to wie co on z swoimi kolesiami robi P ZIOBRO KLEWKI to za malo RAKOWIECKA plus SZUCHA

Wydaje się, że niezależna to POWAŻNY PATRIOTYCZNY portal, dziwie się więc, że z takim zaangażowaniem staje w obronie Słomki. Przypomnę więc, że pan Słomka w sposób bardzo haniebny zachował się w czasie obalenia rządu Olszewskiego. Nie chodzi tu tylko w głosowanie, ale przede wszystkim o wypowiedź gdzie zarzucił Olszewskiemu i Macierewiczowi, że w OBRONIE SWOJEGO RZĄDU, stosują metody, JAKICH NIE DOPUSZCZALI SIĘ KOMUNIŚCI W STANIE WOJENNYM !!!!!. Wstyd mi za ten portal, który próbuje stawać po STRONIE CZŁOWIEKA KTÓRY STAWIAŁ PATRIOTÓW W ŚWIETLE GORSZYM NIŻ BANDYCI KOMUNISTYCZNI.

Bredzisz i mataczysz ubeku i podszywasz się pod patriotę , nie bądź taki cwany jako wodogłowie budkopodobne

Adam Słomka tłumaczy się z przyłożenia się do upadku rządu Olszewskiego. Mit rządu Jana Olszewskiego wg Adama Słomki:
https://www.youtube.com/watch?...

Zygmunt Miernik o rządzie Olszewskiego:
https://www.facebook.com/Kregi...

23.12.1991 Powtórka z rozrywki. Młodziutki Adam Słomka z wąsem głosuje za powołaniem pierwszego niekomunistycznego rządu Jana Olszewskiego.

Tu głosuje:
Minuta 2:16 - https://youtu.be/Licgf3mT6_4?t...

A tu szczerze uśmiechnięty gratuluje mec. Olszewskiemu:
Minuta 2:54 - https://youtu.be/Licgf3mT6_4?t...

Rola weteranów i kombatantów skupionych wokół Adama Słomki w skazaniu Kiszczaka. Brawo Adam Słomka:
https://www.facebook.com/perma...

.... obywatel POP BURDELI.. GDZIES TO SLYSZALEM ze to dawny koles UNI WOLNOSCI

Zapraszamy do strony i grupy Miasteczka Namiotowego "ZAMKNĄĆ MICHNIKA - UNIEWINNIĆ MIERNIKA" przed Sądem Najwyższym na FB w obronie Zygmunta Miernika oraz dla dekomunizacji i przywrócenia praworządności w Polsce (główny postulat, to wprowadzenie Ław Przysięgłych):

Kręgi Antysystemowe - strona: https://www.facebook.com/Kregi...

Kręgi Antysystemowe - grupa: https://www.facebook.com/group...

Jesteśmy autorem filmu "Zielone Orły Temidy" w którym skompromitowała się do cna Pierwsza Prezes SN prof. M. Gersdorf słowami, że "rozjedzie se miasteczko swoim samochodem" oraz nagłośniliśmy sprawę zielonych wron, których nie wstydzi się nikt z zielonej UFO-KASTY sędziowskiej i żaden z nich nie ochrania prawnie naszego godła czyli białego orła na czerwonym tle. Niepatriotyczna Gersdorf powiedziała, że powiesi godło polskie, załącznik do naszej petycji "obok" (zielonej wrony):
https://www.facebook.com/Kregi...
https://youtu.be/rmWHVpk3Tlg

On nawet podobny do Urbana, tylko uszy po operacji plastycznej.

http://m.niezalezna.pl/72197-p...
Słynna poprawka z ustawą o TK czyli skok na TK.
https://www.youtube.com/watch?...
W USA podobny skok chciał zrobić Obama z wyprzedzeniem 5 miesięcy lecz Kongers to zablokował.
Chodziło tylko o jednego sędziego,który zmarł.
Tu jednak poseł PO przeforsował za zgodą Prezesa TK i Rzecznika Praw Obywatelskich aż 5 sędziów !
To dopiero afera.

Dlaczego prezes TK pozwolił na wprowadzenie tak skandalicznej poprawki??
Gdzie był RPO ?
https://www.youtube.com/watch?...
Tym powinien zająć się prokurator!!
Przypomnę że poprawka weszła w życie po przegranej Komorowskiego na Prezydenta.

Mamy maj 2015.
Kandydat PO przegrywa wybory prezydenckie.
Szybko PO zaczyna zmieniać ustawę o TK.
https://www.youtube.com/watch?...
Słynna poprawka posła Kropiwnickiego.
Po chciała wraz z PSL mieć 14 na 15 sędziow TK.
To wszystko akceptowali ludzie z TK w tym Rzepliński.
https://www.youtube.com/watch?...

A w Legnicy w której mieszka poseł?
Niech Słomka zapyta o:
a/http://natemat.pl/107223,nie-tyllko-afera-tasmowa-po-w-legnicy-bedzie-rozwiazana-bo-politycy-wyciagali-pieniadze-z-publicznej-spolki
b/http://natemat.pl/107223,nie-tyllko-afera-tasmowa-po-w-legnicy-bedzie-rozwiazana-bo-politycy-wyciagali-pieniadze-z-publicznej-spolki

c/Legnica to KGHiM
http://www.naszdziennik.pl/eko...

TVP.info - to (niestety) miejsce gdzie jeszcze się przyjmuje bandziorów. Kto ich w ogóle tam zaprasza? Dlaczego są wpuszczani?

wpuszcza ich kurski dlatego powinni go wywalić

wczoraj oglądałem film dokumentalny na TVP Info zrobiony w 2016r. przez TVP, gdzie m.in. seweryn blumsztajn z gazety wymiotnej, krytyki politycznej i konszachtów z sorosem, strasznie płakał jak to źle potraktowano żydów w wydarzeniach marcowych 1968r. - kto z TVP wymyślił aby takiego luja wprowadzać do filmu dokumentalnego i to jeszcze dać mu w tym filmie tak dużo miejsca
Ps. tak "strasznie" potraktowano wtedy żydów, że do dziś tak wielu w Polsce sie uchowało, a wtedy z ok. 30tyś. którzy wyjechali, to byli w dużej mierze zwykli Polacy, którzy wykorzystali zamieszanie aby wyrobić sobie dokumenty, że niby są żydami i wyjechać na zachód.

Łobuziaczek...ale ma namiętne usteczka, że ho-ho!

Burdeltata jest klasycznym przykładem kanalii,która powinna być ciągana ciągana po sądach bo zawsze łże i pomawia innych.

Śmierdzi niepranymi onucami ruSSkich trolli ale i POgrobowców komunistycznych. Od pewnego czasu obserwuję nieustanne i systematyczne ataki na fora o tematyce narodowej. Wojna informacyjna wkroczyła w nową fazę. Precz z sowietami, komuną i Nowoczesną POstkomuną !

czerwony wieprzek korzysta z tvp jak ze swego chlewu. One tak mają

Prosimy zebrać wszystkie wypowiedzi, które też można uznać za nakłanienie do śmierci : Pali kota, Niesiołowskiego i in. np. uśmiercić watachę i in.

Tu nie ma się co pier..ć z "wnuczkiem"tow.Cyrankiewicza,TYLKO ZDECYDOWANIE I DO SĄDU I MOŻLIWIE JAK NAJWIĘKSZE ODSZKODOWANIE ŻADAĆ + PRZEPROSINY W TEJ SAMEJ TELEWIZJI W KTÓREJ GO OPLUŁ I SPONIEWIERAŁ.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl