niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

SKW zawiadomiło prokuraturę. Chodzi o nieprawidłowości przy organizacji wizyty w Smoleńsku i poselskie interpelacje

Dodano: 18.04.2017 [08:43]
SKW zawiadomiło prokuraturę. Chodzi o nieprawidłowości przy organizacji wizyty w Smoleńsku i poselskie interpelacje - niezalezna.pl
foto: arch. GP
Do prokuratury zostało skierowane zawiadomienie w sprawie organizacji wizyty w smoleńsku  – powiedział szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Bączek w rozmowie z Dorotą Kanią na antenie Polskiego Radia  24. Stwierdził, że były nieprawidłowości w SKW przy organizacji lotu. Dodał, że zawiadomienie, które jest tajne, dotyczy również współpracy SKW i FSB.

Szef SKW Piotr Bączek był gościem w programie „24 pytania” Doroty Kani w poranku Polskiego Radia. Poinformował, że SKW złożyła zawiadomienie do prokuratury w sprawie organizacji lotu do Smoleńska.

Zostało skierowane zawiadomienie do prokuratury ws. organizacji wizyty w smoleńsku. Były nieprawidłowości w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego przy organizacji lotu. Zawiadomienie do prokuratury dotyczy też współpracy SKW i FSB

– powiedział dodając, że jego treść jest ściśle tajna.

Szef SKW ocenił, że ciekawe jest, że były szef ministerstwa obrony narodowej Bogdan Klich wspomniał, że nie wiedział nic o współpracy SKW i FSB.

Piotr Bączek stwierdził, że czas po 10 kwietnia 2010 roku był punktem zwrotnym w działach SKW, a kontakty z rosyjskim FSB były jakby sojusznicze.

Mamy służbę, złożoną z funkcjonariuszy wywodzących się z NKWD, poprzez KGB i mających wsparcie całej administracji Federacji Rosyjskiej, a po drugiej stronie SKW, która stara się zacieśnić kontakty z FSB za wszelką cenę. SKW nie powinna dopuszczać do wielokrotnego odwiedzania swojej siedziby przez przedstawicieli służby agresywnej

– powiedział Bączek.
Dodał, że złożono również zawiadomienie w sprawie pisania interpelacji poselskich przez funkcjonariuszy FSB.
 

Interpelacje poselskie były pisane przez służby, w tym m.in. dla posła Marka Biernackiego


– podał.
 

Znaleziono projekty interpelacji, które były wygłoszone przez posłów m.in. Marka Biernackiego i o ile dobrze pamiętam Krzysztofa Brejzę. Interpelacje dotyczyły nowego kierownictwa SKW, zmian, i były dość szczegółowe

– powiedział szef SKW.Całą rozmowę Doroty Kani z Piotrem Bączkiem można zobaczyć tutaj.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czemu mnie nie dziwi,ze w kontekscie wspolpracy z"obcymi",POjawiaja sie nazwiska brejzy i biernackiego?Opierajac sie tylko na przekazach medialnych i wcale nie prawicowych/?/mediow,mozna juz mowic otwartym textem o naprawde scislej wspolpracy bnd i fsb w zakresie demontazu Polski od srodka,m.in.umieszczajac watahe w parlamencie.Oczywiscie wszystko za wiedza i zgoda zaprzyjaznionych sluzb "rozgrywanego"kraju.Kogo jeszcze dziwia slowa o panstwie teoretycznym?

Kiedy degradacja Janickiego i Bielawnego?

spokojnie przygotować delegalizację, przepraszam za wyrażenie, platformy obywatelskiej.
Ze wszystkich urzędów usunąć działaczy i zwolenników tej łajdackiej organizacji.
Następnie procesy i wyroki skazujące.
Prorosyjskie bydło nie może mieszać w Polsce. Koniec. Nie ma na to zgody.

Klich fałszywie sie tłumaczy, a on z Tuskiem prowadzili do eliminacji Polski z obronności w Europie i do poddaństwa obcym interesom.

Smoleńsk i Mirosławiec składał się z III-ch etapów
1- Przygotowanie
2 - Mord
3 - dzielenie łupów..zysk..
Dziwne jest , że dopiero teraz prokuratura bierze się za logistykę Smoleńska czyli -planowanie i przygotowywanie zamachu.. To dziwne!
A co z przejęciem władzy (prezydentura) przez BUL'a ?
Tyle się o tym mówiło..że -niezgodnie z prawem ,że- zbyt szybko..że -na podstawie telefonu z Moskwy..A teraz -CISZA..
Dopiero te trzy elementy układanki zamachu pokazują bezspornie cała koncepcję..Dowody na to są w Polsce..
ale COŚ ..te sprawy blokuje..

Przestaje dziwić coraz bardziej agresywny ton tego, który rozprowadzał kalendarze MAW TELECOMu i prorokował ,ze gdy prezydent gdzieś poleci to wszystko może się zmienić. Jakoś dziwnym trafem został odpowiednio wcześniej posadzony na odpowiedni stołek ( a nawet fotel).

(poko) PiS MUSI przejść do aresztowań - tych dotąd "NIETYKALNYCH" nie ma innego wyjścia.

Oni tak na poważnie...

... sądzili, że wiedza o owej współpracy nie ujrzy światła dziennego? Co za głupcy służyli w tej SKW! Mam wrażenie iż celowo zatrudniano tam funkcjonariuszy bez wyobraźni. Tacy ludzie dbali o bezpieczeństwo mojego kraju? Powiało grozą... bo czołowy czekista ze Wschodu mógł mieć bardziej krwawe pomysły niż tylko "wypadek" w Smoleńsku. Za łby wszystkich winnych, zdegradować ich, oskarżyć o zdradę i do pierdla!

"... a po drugiej stronie SKW, która stara się zacieśnić kontakty z FSB za wszelką cenę."

Pan Bączek powinien jasno powiedzieć, że ówczesne SKW nie czyniło sobie samowolki, ale realizowało zadania postawione przez ówczesne władze IIIRP a te czyniły to co było w interesie sojuszników z NATO z USA, Niemcami i Francją na czele.
Jeśli R.Sikorski mówił, że być może Rosja przystąpi do NATO, to nie była to jego autorska opinia, ale on powtarzał t5o o czym w kręgach NATO-wskich(w kuluarach) się mówiło. Putin 1.09.2010 roku na Westerplatte mówił o zjednoczonej Eurazji od Pacyfiku po Atlantyk , pod kierownictwem Rosji i Niemiec, bo takie plany były wtedy rozpatrywane.
Obama chciał przez to wciągnąć Rosję w orbitę Zachodu a rosyjsko niemiecką Eurazję widział jako sojusznika USA i jako przeciwwagę dla rosnących w siłę Chin.
To dla realizacji tej polityki i zamierzeń, Obama zgodził się na wymordowanie przez Putina z pomocnictwem rudego, polskiej antyrosyjskiej elity ze śp. Prezydentem L.Kaczyńskim na czele.

Tusk nigdy niczego i nikomu nie kazał bo ot tego miał Grasia i Arabskiego.
Działał tak że każdemu dawał do zrozumienia co go ucieszy i wszyscy wiedzieli,że jak dokopią Prezydentowi to u Tuska będą mieli plusy ale z Smoleńskiem przesadzili.
Przypominało mi to jak w Korei Północnej wojsko żegnając odpływającego szefa państwa wchodziło do wody po szyję za odpływający okrętem.

To o tym mówił ich minister,niby wnuk noblisty./ Oni się tylko tak ponazywali/
Trzeba pogonić resztę kacapii i MÓWIĆ O TYM!!!
MÓWIĆ! Bo ludzie otumanieni.Nawet nie zależy to od wykształcenia.
Łżetv pierze mózgi wizyrowo.Kacap ma 80% wartości i udają amerykańską tv.

To funkcjonariusze FSB pisali interpelacje poselskie,które następnie Biernacki i Brejza zgłaszali w sejmie? Ale skandal. Jeśli jest to prawdą to ci dwaj posłowie PO byli agentami FSB w polskim sejmie i powinni za to odpowiedzieć bo jest to zdradą państwa.

deokladnie, to ruscy agenci pozbawic i ich immunitetu i do Berezy Kartuskiej z nimi!

- tu nie ma na co czekać ! - zakaz pelnienia funkcji i stanowisk na wszystkich państwowo -administracyjnych szczeblach przez okres nie mniejszy niż 50 lat (tyle trwal ten zbrodniczy komunizm. Wybory coraz bliżej a drugiej szansy może nie być. Nie miejcie litości dla czerwonych sQ...nów i ludobójców !!!

popieram ale jest pewnie jakieś "ale" w tym temacie

Poseł Brejza -kłaniam się, a jakże!
Trzeba się śpieszyc i to szybko, prosze Rządu! Porównując charakterystyczny sposób wypowiadania sie tegoż osobnika z charakterystycznymi sposobami wypowiadania się POzostałych osobników to jakby wychodziło spod jednej sztancy....

Bo to byla Katastrofa na zlecenie Przypominam Molo w Sopocie

Raz sierpem ,raz młotem...

Mnie interesuje ,jaką role w tym zdradziecko-szpiegowskim procederze pełnił Tfusk?

..i tak zapewne usłyszymy jutro, że ta współpraca SKW i FSB to nieprawda i będzie chyba tak jak to już Bolek odpowiadał na zarzuty.

"Dodał, że złożono również zawiadomienie w sprawie pisania interpelacji poselskich przez funkcjonariuszy FSB."
Chyba się wam coś pomyliło i chodzi o SKW

w przeciwnym wypadku byłaby to zdrada stanu gdyby posłowie PO składali interpelacje w imieniu Федеральная служба безопасности Российской Федерации,

Interpelacje dla Biernackiego pisane przez FSB. No ładnie. Za coś takiego szubienica! A co z Biernackim? Toż to albo skrajnie nieodpowiedzialny i głupi albo agent Rosji.

Jakoś to wszystko mnie NIE dziwi ! Wiem o tym od dawna.
Dziwię się tylko, że jeszcze nikt NIE siedzi ! Bo albo jest jakiś rząd, jakieś prawo i jakaś sprawiedliwość, albo NIE ?!

Interia zablokowała komentarze , cenzura prewencyjna a może tylko ja tak mam

Onet od dawna zablokowałem, chwile potem WP bo propagande toczyli myślałem ,że interia jest OK ale widzę ,że nie tylko ja mam te problemy.Interia = filtrowanie stron ---> ban

Dzisiaj,produkowane sa (zle wiesci dla PIS,-u)""przez fakt i znane radio" Z? ktorzy podaja totalne brednie-"iz Polacy-nie wierza ze Prawo i Sprawiedliwosc wygra wybory""? POd tym artykulem,rowniez jest blokada. Wykorzystywanie sztuczek,taktyczek,negatywnie celowo kreuje Polska polityke.Tego typu pseudo informacje sa precedensowe,nienormalnosc zyczeniowa,nie sluzy Polsce i Polakom,hipokryzja "dopuszczalna" tylko w Polsce?.Najwyzszy czas oderwac sie od obcych zlych wiesci,pisania glupot bez sensu,powinny byc karane z automatu gdyz jest to Z PREMEDYTACJA-szkodzenie polskiej suwerennosci oraz POLSKIEJ Wladzy.p.s-czy ktokolwiek uslyszal iz fakt,mial okazje przekazac czytelnikom cokolwiek dobrego na temat ,demokratycznie wybranej polskiej wladzy?(podobnie jak TOKFM,ONET,TVN,WP) .KOMU ONI SLUZA NA POLSKIM TERENIE?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl