niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Haniebne sceny pod Wawelem. Zadymiarzami ma zająć się prokuratura

Dodano: 20.03.2017 [22:59]
Haniebne sceny pod Wawelem. Zadymiarzami ma zająć się prokuratura - niezalezna.pl
foto: twitter.com
Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą złożył doniesienie do prokuratury przeciwko osobom, które w skandaliczny sposób zakłóciły wizytę Jarosława Kaczyńskiego na Wawelu. – Uważam, że demonstrowano w sposób obraźliwy, padały obraźliwe, wulgarne słowa. Obrażono prezesa Kaczyńskiego jako człowieka, posła. Nie wyobrażam sobie, idąc na cmentarz, do bliskich, żebym nie mógł spokojnie pomodlić się – mówi portalowi Niezalezna.pl Ryszard Nowak, szef Komitetu.

Każdego 18. dnia miesiąca – w miesięcznicę pogrzebu śp. Pary Prezydenckiej – prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedza grób brata i bratowej. W sobotę towarzyszyli mu m.in. marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Po raz kolejny pod Wawelem pojawiła się grupka osób, która w skandaliczny sposób próbowała zakłócić wizytę. Mieli ze sobą transparent „Stop upartyjnieniu Wawelu”; gwizdali i wznosili okrzyki: „Hańba”, „Wawel królów, nie prezesów”, „Będziesz siedział”.

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą złożył doniesienie do prokuratury ws. skandalicznych zajść.

Na Wawelu jest pochowany prezydent państwa. Pan Kaczyński może pójść w każdej chwili i odwiedzić swojego brata. Marszałek sejmu, senatu także mają prawo jechać na grób prezydenta. Oczywiście, każdy ma prawo demonstrować. My też nieraz demonstrujemy, prosząc wcześniej o zgodę. Ale nie wyobrażam sobie, żeby to robić przed grobem prezydenta. Pamiętam też, jak przy poprzedniej wizycie obrzucono samochód Jarosława Kaczyńskiego jajkami

– podkreśla w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Ryszard Nowak, stojący na czele Komitetu.

Uważam, że demonstrowano w sposób obraźliwy, padały obraźliwe, wulgarne słowa. Obrażono prezesa Kaczyńskiego jako człowieka, posła. Nie wyobrażam sobie, idąc na cmentarz, do bliskich, żebym nie mógł spokojnie pomodlić się, tylko dlatego, że jestem przedstawicielem stowarzyszenia, z którym nie każdy się zgadza

– zaznacza Nowak i dodaje, że „ ci ludzie, którzy demonstrują, pokazują twarze, są agresywni”.

PO twierdzi, że są to przypadkowe osoby, ale nie chce mi się w to wierzyć. Uważam, że PO powinno powiedzieć, że nie tędy droga. Pewnie, gdyby Schetyna poszedł odwiedzić najbliższych, nikt takiego czegoś by nie robił

– mówi szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą.

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kopa w dupę i do pierdla i się nie certolić bo nasrają WAM na głowę i poproszą o papier !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyszli ubecy na ulice,
Zdieli spudnice,
Listki tesz pozrżucali,
Przykryli się sznurkami,
Swiecąć gołymi ciałami,
Przed kościołem,
Tak ludzi witali,
Bo wolności szukali,
Ciałem swoim paradowali,
Bo w teatrze sztuke swoją okazali,
Tam dom publiczy zakładali,
Całą ohyde swo pokazali,
Tą kulture podziwiali!
Nawet Salin im nie dorównał!

Przecież te ekskrementy jawnie łamały prawo, dlaczego policja była tak nieudolna, panie ministrze!!!
Uniemożliwienie złożenia kwiatów na grobie brata, to rodzaj skrajnego uPOdlenia tego tałatajstwa. Panie komendancie Policji, rusz pan w końcu zza biurka 4 litery.

No może byłby już powoli czas chwycić tę zgraję za twarz i pokazać im gdzie ich miejsce? Bo jak na razie to od zmiany rządu szumią nieprzerwanie i końca nie widać.

Panie Jaroslawie. Na nastrpny raz zaprosic pana blaszczaka do limuzyny niech sie przyjzy jak pracuje jego wspaniala policja to jakies trzesace sie ze strachu cwoki. Moze pan Blaszczyk bedzie mogl udekorowac komendanta policji.Ja nie wiem czy jest taki kraj gdzie policja jest tak nieudolna.

Bardzo dobrze. Każdemu wyrok karny i do zapłaty nawiązka i tak za każdym razem jak przylezą pajacować. Za drugim razem już kara odsiadki.

Hańba płatnym (5 PLN/h) zadymiarzom i ich zleceniodawcom.

Przecież to co ta dzicz wyprawia podczas przejazdu Jarosława Kaczyńskiego narusza co najmniej kilka artykułów karnych!! Dlaczego policja nie zrobi z nimi porządku? Do pierdla a później pod sąd i znowu do pierdla. Ludzie kochani! przecież naiwna dobroć nic tu nie da. Kiedy widzę np. jak litościwa policja ściąga z ulicy rzucających się pod samochód Kaczyńskiego kolejnych głupków, to pusty śmiech mnie bierze, bo to wygląda tak jakby owi pieniacze byli nietykalni i ponad prawem. A te ich obelgi?? W imię czego coś takiego pozostaje bezkarne???

Członkowie Platformy, Nowoczesnej i ich elektorat (ogólnie lewactwo) są zawsze ponad prawem.
I jeżeli to się nie zmieni to ludzie sukcesywnie będą sami wymierzać sprawiedliwość być może nawet używając ostrych argumentów tj. broni.
Czy o to w tym wszystkim chodzi?
Uważam że PIS mając władzę większościową zrobił o wiele za mało w tej kwestii w stosunku do tego co może zrobić.
A tak Nas tylko utwierdzają w przekonaniu że są równi i równiejsi.

Partia PO to partia agenturalna pełno w niej agentów (Tusk agent niemiecki), mafiozów (Schetyna) i tym podobnych.
Oni i ich wyborcy plują jadem na lewo i prawo szkalując Polaków i Polskę, utrudniając innym życie a do tego ich kodeks prawa nie obowiązuje. Jeżeli tak ma wyglądać Polska wg PISu to trzeba mu chyba podziękować w następnych wyborach.

Programy społeczne i gospodarcze są bardzo ważne ale najpierw niech nadejdzie sprawiedliwość dla złoczyńców i przestępców którzy pastwili się nad Naszymi dziadkami, ojcami a teraz mają grube majątki za co wspierają lewackie lobby żeby szkodzić następnemu pokoleniu i ogólnie wszystkiemu co Polskie.

Czas najwyższy działać ...żeby Polska byłą Polską!

Trzeba te gnidy nastarszyc żeby juz tam sie nie wydzierali.PIS ma wszystko żeby to zastopowac.Prokurature,Policje itd...

A dlaczego od razu konkretnie nie zajęła się nimi policja ?

do tego tematu na WP dalam wpis, ze wspolczuje Panu Kaczunskiemu. Wis zostal usuniety przez moderatora i zostalam powiadomiona mailem o tym.
Czy mamy wolnosc slowa? Jak ocenic ilosc ludzi opowiadajacych sie za ktoras ze stron?
Jestem przerazona jak maila lewackie nami manipuluja.
Pozostala tylko niezalezna.pl

Stoją za tym .in. Róża Thun und Hohenszajs i Jojne Hartman - kazirodca sztandarowy.

Bydło tylko do kasacji..

Bardzo dawno temu służyłem w czerwonych beretach na Rakowicach w Krakowie.Zawsze uważałem to miasto jako mi bliskie.Gdy patrzę na to co wyrabia ta dzicz czuję żal.
I jeszcze jedna rzecz.Wawel jako miejsce historyczne i znaczące dla polskiej kultury, czy nie powinno być specjalnie chronione.Bydło nie powinno mieć dostępu w pobliże tak szacownych murów.

Jeżeli służyłeś bardzo dawno to nie były to czerwone berety tylko pachołki czerwonej armii. Miej honor i nie udzielaj się komunisto który budowałeś PRL.

nie obrażaj rogacizny ...

Nooo, to sa wypisz wymaluj przeciez "kulturalni, tolerancyjni, europejscy europejczycy" , wyborcy PO i Nowoczesnej. W obronie tejze kultury, demokracji , tolerancji i wartości europejskich , wyją , kwicza , tocza pianę , skaczą jak małpy, bluźnią i zakłocaja wszelkie świetości. No oczywiście to wszystko ma na celu sprowokowanie władzy do silowej pacyfikacji,aby w swiat poszedł sygnał o faszystowskim ucisku przez "państwoPIS". I tu sie już przejechali, bo dla normalnego Polaka sa swietości których sie nie rusza bez wzgledu na opcje politycznego wyznania. Taka swietościa jest pogrzeb , grób , cmentarz i modlitwa nad grobem bliskich zmarłych. jesli ktoś wkracza na ten teren z brudnymi ,zafajdanymi buciorami to już jest zdyskwalifikowany. ja proponuje ostracyzm dla takich ludzi i normalne ukaranie zgodnie z wszelkimi artykułami!!!Reszte zrobi czas!!!!!

Ma pani całkowicie rację. Domniemam, że to towarzystwo jest odpowiednio monitorowane. Ze względów taktycznych i szeregu zaciemnionych spraw geopolitycznych, taka obca agentura może być tolerowana. Co nie oznacza, że tego rodzaju zachowania można przemilczać, czy też bagatelizować.

Co miesiąc dochodzi do burd barbarzyńców obyczajowych pod Wawelem. Następna , jak "tradycja" wskazuje nie jest dla nikogo tajemnicą.
Tymczasem Pan Jarosław Kaczyński, ten który tyle dla nas robi ..jedzie SAM poprzez krzykliwą garstkę wyjątkowych drani i cyników, ludzi , jeśli tak -ich można określić nastawionych wyjątkowo wrogo do POLSKI..Do nas WSZYSTKICH !!!
Powstaje pytanie o ZWOLENNIKÓW przemian o PATRIOTÓW. Gdzież to ONI, tak skutecznie się pochowali?
Piszą tu niektórzy " min Błaszczak do roboty"..jednak -jeśli chcemy być WOLNI i NIEPODLEGLI musimy ruszyć SAMI d...y.
Bez ludzi , bez wsparcia nas wszystkich, powstaje luka w którą wchodzą ci dranie!
Krakowianie.. co się u was POrobiło?

To spora grupa. Trzeba się poważnie zastanowić, jak to zakończyć, bo następnym razem dojdzie do tragedii. A gdzie są zwolennicy i Ci co biora udział w Miesięcznicy?. Uciekli?. Przecież to też duża grupa.

Na czele tej dziczy stoi "król Europy" TUSK i za każdym razem zaciera brudne łapy jak atakują Polaków. Za to im sowicie płacą.

Sądziłem, że żyję w wolnym kraju.Z obrazka wynika, że żyje w chlewie w którym jest mnóstwo ryczącego bydła.To bydło to postsowiecka swołocz.

To prokuratura jeszcze się nie zajęła? Ma się zająć?
Informujcie Polaków o efektach ścigania i karania sprawców zadym, a nie gadaniem, że się "zajmie". To wkurzające.

często jestem w Krakowie-królewskim i stołecznym Miescie-centrum kultury polskiej-niestety - to co usłyszałem i zobaczyłem wokół Wawelu-przywodzi na myśl koszmarne sceny z czasów rewolucji francuskiej ,bolszewickiej czy wojny domowej w Hiszpanii;tak się tam to zaczynało-takimi 'występami"rewolucyjnej dziczy'spontanicznej i oddolnej"-jak ulicznicy KODoplatformy czy "obywatele"niejakiego Kasprzaka-"obrońcy grobów';i oto "baron' krakowskiej PO-Raś w telewizji 'deklaruje",że jego ugruPOwanie-nic nie może zrobic-bo to wina J.Kaczynskiego-tylko on moze to zmienić-zapewne rezygnując z nawiedzania grobu brata i bratowej?choć J.Kaczyński jeżdził tam od 2010r i nikomu nie przeszkadzał-ale widocznie POjawiło się zaPOtrzebowanie na taką 'formę' antypisowskiego obłędu..wstyd!ale przynajmniej zobaczyłem i usłyszałem "elitę'królewskiego,stołecznego Miasta!to cenne dla mnie doświadczenie w odniesieniu do Krakowa i KODoplatformy-także tych'obywateli"-chyba szatana!

Zezwierzęcenie sięgnęło zenitu, najwyższy czas z tym zrobić porządek panie Błaszczak, nie bronić swoich zwyrodnialców.
Za co pan przyznaje medale policji? Za ochronę bandytów?

Jestem zdania aby ludzie chrześcijanie się zebrali następnego 18 dnia miesiąca i rozgonili tą dzicz

i to jest dobry pomysł!!!

Ciężki wstyd mi jest za Kraków, moje ukochane miasto, czy nie można zrobić z tą wiochą ze słomą w butach wreszcie porządek? Są nagrania, zdjęcia, ohydne mordy, POlać to wredne chamstwo wodą jak robił to tusk, i przywalić w te tępe durne ryje palą jak namawiał TW Bolek?
Gry dano rolnikom dotacje z UE sprzedali swoje okoliczne gospodarstwa, kupili mieszkania w Krakowie, rodowitych krakusów już nie ma, jest tylko okoliczna bolszewicka wiocha którą widać na filmie.
Za co policji płacimy? Na co czeka PiS pan Błaszczak aż znowu dojdzie do tragedii? Czy pan jest kretem w PiS panie ministrze, że osłania pan bandytów?

Ci awanturnicy to zwolennicy totalnej oP0zycji.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl