niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

​Nie znają granic nikczemności! Znów zakłócili wizytę prezesa PiS na Wawelu

Dodano: 18.03.2017 [21:09]
​Nie znają granic nikczemności! Znów zakłócili wizytę prezesa PiS na Wawelu - niezalezna.pl
foto: twitter.com
Prezes Prawa i Sprawiedliwości przyjechał w sobotę wieczorem na Wawel, aby złożyć kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich. Po raz kolejny pojawiła się tam również grupka osób, która w skandaliczny sposób próbowała zakłócić wizytę Jarosław Kaczyńskiego. 

Każdego 18. dnia miesiąca – w miesięcznicę pogrzebu pary prezydenckiej – Jarosław Kaczyński odwiedza grób brata i bratowej. W sobotę towarzyszyli mu m.in. marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek senatu Stanisław Karczewski, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk i wicemarszałek sejmu Ryszard Terlecki.

Pod Wawelem zebrało się kilkadziesiąt osób. Przynieśli ze sobą transparent „Stop upartyjnieniu Wawelu”. Gdy politycy PiS wjeżdżali na wzgórze, nad Krakowem przeszła akurat potężna burza z gradobiciem. Mimo to protestujący gwizdali i wznosili okrzyki: „Hańba”, „Wawel królów, nie prezesów”, „Będziesz siedział”.

Każdy z nas protestuje przeciwko różnym rzeczom, która robi obecna władza. Ten protest ma na celu sprzeciwienie się upartyjnianiu Wzgórza Wawelskiego, przeciwko organizacji eventu partyjnego w miejscu, które jest ważne dla każdej Polki i każdego Polaka 

– oznajmił Tomasz Puła, jeden z organizatorów skandalicznego zgromadzenia.

Tuż po wjeździe na Wawel Jarosława Kaczyńskiego zebrani rozeszli się.

Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Okropna cholota tak sie zachowuje.Zastanawiam sie Jak mozna tak sie zachowywac.Czy oni nie wiedza ze kiedys zejda z tego swiata?Dlaczego w naszym kraju tak sie dzieje ze panoszy sie chamstwo ,chamskie traktowanie, chamskie odzywki, odzywki poslow ponizej kultury i dobrego w wychowania? Czy teraz u nas panuje haslo "robta co chceta"?Dlaczego policja nie rozpedzi tych byle jakich krakowiakow?Jeden wielki WSTYD....

nie do wiary że w tym pięknym królewskim krakowie jest tyłu NIEULECZALNIE CHORYCH PSYCHOLI

To skandal ! Ta PO-żydo-sowiecka, bydlęca chołota z PO-KOD-NOVO-WSI nie uznająca Polski za swój kraj zabrania Polakom

wjazdu na symbol Polskości Wawel ! Jeżeli policja ich nie rozpędzi i nie postawi przed sądem za kryminalne ataki na

Polaków to niedługo będą blokować Polakom wjazdu na Jasną Górę ! To są POgrobowcy zrzuconych do Polski przez Stalina

(po wymordowaniu Polskiej Inteligencji w Katyniu) - 100 tysięcy zbrodniczych, rosyjskich żydo-komunistów. Bo w odróżnieniu

od hitlerowskich faszystów, stalinowscy faszyści (sowieci) walczyli i nadal walczą z ich wrogiem Nr 1 - Polakami - POdstę-

pnie POdszywając się pod nich, tak aby ich zniszczyć od wewnątrz według starej ruso-mongolskiej "maskirowszczikowej"

strategii. Stąd to straszliwe spustoszenie po 70 latach "rządów" tej "polskiej" PZPR-PO-PSL-SLD-KOD-Kikuz-NOVO-swołcznej

ruso-żydo-komuny, których przodkowie po zrzuceniu ich do Polski przez ludobójcę Stalina, podstępnie po bolszewicku wymor-

dowali Bohaterskich Niezłomnych Polaków, wrzucając ich zmasakrowane ciała do dołów śmierci. Zagrabili władzę, nauczyli

się mówić PO polsku i udawać "polskich" patriotów. POzmieniali sobie nazwiska na polskie i POnadawali sobie najwyższe,

polskie odznaczenia. A dzisiaj pracowicie z hitlerowcami i putinowcami dążą do rozbioru Państwa Polskiego. I bezczelnie

drą swoje kacapskie mordy gdy widzą Polaków jadących modlić się na Wawel ! Urządzają kociokwik w obronie ich giga-złodziej-

skich pensji, rent i emerytur, które dostali w PO-esbeckiej 3-RP od rosyjskiego sqrvysyna Jaruzela i od hitlerowskiego

cwela Ryżego Ch.ja. Ale nic z tego sqrvysyńscy PO-lszewicy i reszta sowieckiego bydła - Polski Rząd mający mandat Narodu

Polskiego, rozliczy was ze zbrodni i złodziejstw i zreformuje Państwo Polskie i wygra także następne wybory !

Tableteczki, tableteczki...
Biegusiem!!!!!!!!!!!!

Spier..j POlszewicka POrypana onuco do GWna szechtera albo
na hitlerowski Onet albo do szwabskiego rynsztoka derNiusłika
kacapskiej hieny Syfi-Lisa !

To co akceptują polskie władze - notorycznie dopuszczając komunistycznych bandytów do legalnego uprawiania kryminalnego nierządu - jest hańbą dla kraju i kompromitacją wymiaru sprawiedliwości. Sprawowanie władzy przez PiS polega jedynie na ciągłym gadaniu i publicznym wypłakiwaniu oskarżeń pod adresem PO-sowieckiej targowicy - nie widać na horyzoncie żadnych konkretnych działań. Po roku rządzenia władza budzi się nagle z ręką w nocniku, dziwiąc się, że prawie wszystkie media w Polsce są w rękach niemieckich i że w 100% swoją działalność poświęcają zwalczaniu polskiego rządu. KTO POWINIEN TO ZMIENIĆ??? To jest jakaś infantylna paranoja rządzących bo przecież oni sami te media wspierają, prześcigając się nawzajem w bieganiu na wywiady do TVN czy GW, gdzie są przerabiani na politycznych klaunów. Indolencja rządu, to nie tylko ciągle te same antypolskie media ale to również ciągle te same SB-eckie sądy i prokuratura, ciągle te same bolszewickie władze wszystkich rodzajów szkół, ciągle dominująca SB-ecja w strukturach organizacji centralnych i samorządowych, wreszcie ciągle powtarzające się, wyjęte spod prawa lewackie awantury wrogów państwa. Czy to wszystko skończy się dopiero (albo pogłębi) wraz z końcem kadencji rządów PiS-u?!

Czy Policja jest bezsilna wobec grupy chuliganów w Krakowie?

Wykopać z Powązek wszystkich zbrodniarzy komunistycznych,koniec cackania się z lewactwem !!!!!!Nie będą więcej profanować swoimi truchłami polskiej ziemi !!!!!!!!

Kaczyński jest okupantem należy go szybko usunąć ze stanowiska
jest zdrajcą złamał Polską konstytucję

Z jakiego stanowiska chcesz Go szybko usuwać? Przecież nie piastuje żadnego ! ogłupiona przez tefałen debilko! Głupszego wpisu jeszcze nie czytałam , nawet w onecie!

Milcz kretynko, bo nie wiesz, co pieprzysz !!!

Dla was Kaczyńskim był zdrajcą od 27 lat,bo nie poszedł na układy okrągłostołowe..ty szambiro wiesz chociaż cokolwiek na temat Konstytucji RP..nie sądzę,a okupantami to była swołocz przez 27 lat i teraz będzie czas zapłaty za wszystko i mam nadzieję że te wszystkie Qrwy co są na usługach tych,co zostali w tak "brutalny" sposób odciągnięci od koryta zapłacą z nawiązką i ci pożyteczni idioci co nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi,a drą mordy..spadaj stąd fermenciaro i nie zasmradzaj tego forum swoją osobą..won do lisieńki,albo na onet..tam ciebie wysłuchają karykaturo człowieka.

PAN KACZYNSKI jest wrogiem ZDRAJCÓW i SPRZEDAWCZYKÓW i wszelkiej masci folksdojczów POLSKI. OSOBA głęboko wierząca ,która myśli o Polakach nie o sobie jak TUSK i reszta czerwonych zakłamanych ateistów nastawionych na tu i teraz!!!! a ty KODOFILSKA sekto wynocha na WP! do lewackiego szamba informacyjnego.

Takich osobników jak ty analyze szybko i skutecznie usuwać z społeczeństwa , po prostu zamykać w psychiatryku aby nie szkodzili Polsce i Polakom oraz zatruwali zdrowie innym .

Sam jesteś zdrajcą i V kolumną Niemiec i Rosji.

To szczyt niegodziwosci nazywac Kaczynskiego zdrajca ! Nie ma zgody polakow na takie obrazanie WIELKIEGO CZLOWIEKA czy to paskudztwo POpaprane przestanie wreszcie nas obrazac.

Jakim prawem ta dzicz chce zarządzać Wawelem?

Po co on tam jedzie? Co to komu pomoze?

Ty nie odwiedzasz grobów swoich bliskich? To cię fajnie w domu wychowali!

A co tobie kapusiu - pudernico Grabiec do tego? nie twój zasmarkany geszeft ,POkraczna larwo .

do Jan: Prezes Kaczynski jezdzi na Wawel bo ma taka ochote i ma takie prawo.prosze pytac tych wariatow co tam robia,przeciez na tam Wawelu pochowani sa wielcy Polacy i takie zachowanie nie przystoi normalnemu czlowiekowi.Co znaczy bedziesz siedzial, czy tam sa sedziowie ?

niech przeniosa doczesne szczatki z bozej laski swietego l kaczynskiego, watpliwego prezydenta z 5 % poparciem przed upadkiem samolotu w smolensku, na jakis parafialny cmentarz w bieszczadach.zobaczymy wtedy czy sluga bozy j kaczynski, tez tam bedzie jezdzil kawalkadami samochodow za pieniadze podatnikow, rozjezdzajac po drodze kury i swinie oklolicznych rolnikow. ja go raz i drugi przegonia widlami i obrzuca gnojem, to sie krotkonogiemu prezesowi kaczce odechce okradania podatnikow z ich pieniedzy, i organizowania sredniowiecznych miesiecznic na ksztalt sredniowiecznej inkwizycji , i robienia posmiewiska w polski, ktora i tak jest zalosnym szambem.

A oni mają prawo tam przychodzić i demonstrować.
Z artykułu nie wynika, że łamali prawo.
Daliście piękny przykład buczenia na Powązkach, to teraz nie płaczcie.

Nawet demokracja ma swoje granice!
To Bydło! Dla nich żadnych świętości, a uderzają w najsłabszy punkt- przeżywanie śmierci bliskiej osoby....
Jeśli tak się dzieje, każdego 18-go- to dlaczego wspaniały taktyk ich czasowo nie wykiwa, tylko systematycznie jedzie +- o przybliżonej godzinie?!

Własnie po to tak jeździ o ustalonej godzinie zeby ludziom pokazac jakie BYDŁO satanistyczne tam się ustawia, aby ślepi przejrzeli na oczy. Przecież to są ci od tych co o miłosci tak krzyczeli i posądzali PIS o nienawiść, faszyzm i inne wymyslane kłamstwa. Demony krzyczą po egzorcyxmie narodowym.

Zapomniałeś jak " to bydło " buczało i kwiczało po cmentarzach , albo to buczenie jest zagwarantowane dla wyborców PiS ?

Sam jesteś bydło od Bydłoszewskiego , pogrobowiec i odwracasz głupawo kota ogonem

Porównanie ni w 5 ni w 9 . Zaczadziło ci zmysły , bo jarasz skręty z lewej skarpety swego guru szechtera , pzrymulona purchawo . To była odpowiedż na bezczelne morały ubeckiego konfidenta , strojącego się w piórka bohatera .

> To była odpowiedż na bezczelne morały

To też.

28.06.2016r. w organizowanych niestety przez Jacka Jaśkowiaka uroczystych obchodach 60.Rocznicy Czerwca'56 w Poznaniu wziął aktywny udział powołany specjalnie na tę okazję Społeczny Komitet Obchodów 60. Rocznicy Czerwca '56 "Wielkopolska Prawica" (następnie przekształcony w stały Komitet "Wielkopolska Prawica"). Uczynił to po to, aby przeciwstawić się dziecinnie łatwej do przewidzenia agresji lewactwa wobec zaproszonych gości: prezydenta A.Dudy oraz wicepremiera P.Glińskiego a także zawłaszczeniu tych Uroczystości przez owo lewactwo(został niestety totalnie zignorowany przez TVP realizującą najwidoczniej koncept "bezbronnej ofiary atakowanej przez kodziarskie barbarzyństwo"). Czy w Krakowie nie ma ofiarnych i prawych ludzi, którzy zdecydowaliby się stanąć każdego 18 bm. naprzeciwko ultralewackich bojówek, biorąc w obronę swych przywódców, bezpardonowo atakowanych przez hordy lewackich barbarzyńców? I to niezależnie od działań służb porządkowych! Politpoprawno-genderowo-neomarksistowska barbaria musi się w końcu dowiedzieć, że ma naprzeciwko siebie co najmniej równie zdeterminowanego przeciwnika, który nie odda pola w tej świętej walce!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl