niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

​PO zaproponowała Schetynę. „Gdyby był Szczerba, byłoby śmieszniej”

Dodano: 19.03.2017 [18:23]
​PO zaproponowała Schetynę. „Gdyby był Szczerba, byłoby śmieszniej” - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Myślałem, że to będzie pan poseł Szczerba, byłoby na pewno śmieszniej w tym wszystkim – tak wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik skomentował propozycje Platformy Obywatelskiej, aby premierem od tej partii został Grzegorz Schetyna.

W piątek PO zaprezentowała w Sejmie wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. W nim, jako kandydata Platformy na nowego premiera wskazała lider partii Grzegorza Schetynę.

CZYTAJ WIĘCEJ: Znowu happening Platformy. Ze Schetyną

Te informacje dziś podczas rozmowy w Radiu ZET skomentował wiceszef MS Michał Wójcik.

Przez kilkadziesiąt godzin zastanawiano się, kto to będzie. Myślałem, że kandydatem będzie poseł Szczerba. Byłoby na pewno śmieszniej. Wypchnięto Grzegorza Schetynę, popełniono błąd. W tej chwili ręce zaciera Donald Tusk 

– powiedział urzędnik.

Zdaniem Wójcika, PO będzie musiała bronić głupot, które napisała w uzasadnieniu. – Mamy rząd, który jest najlepszy w ciągu ostatnich 27 lat. Nikogo nie trzeba dyscyplinować – przekonywał polityk.
 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kandydatem na Prezydenta PO to będzie Pan Tusk a Pan Schetyna to jedynie "zasłona dymna"

Zauważcie jak POlitycy z zagranicy sterują zachowaniami Polaków aby doprowadzić do wojny domowej. Używając swoich mediów nakręcają spiralę nienawiści Polaków do Polaków! Taka wojna była by na rękę naszemu bogatemu sąsiadowi, który nie może się POgodzić, że podnosimy z godnością głowę. Takie to POzoranctwo tej junii że dopóki byliśmy POtulni i pewien pan wykonywał rozkazy frau to junia na czele ze swoją frau nas kochała, a teraz, kiedy nie wykonujemy rozkazów to oni sterują nas na wojnę domową. Najgorsze jest to, że w Polsce nie brakuje użytecznych idiotów. Są to ci, którzy nic kompletnie nie zyskują na POddaństwie ale POddają się technikom sterowania i manipulacji. JEDYNIE SZYBKA REPOLONIZACJA MEDIÓW MOŻE TEN PROCES SPOWOLNIĆ! Spowolnić bo na pewno zatrzymać będzie trudno. Polacy zacznijcie myśleć! Obecne Podziały społeczne to zamierzony efekt wieloletniej uprawianej codziennie, skutecznie POlityki medialnej tvniu i gadzinówki. Popierajcie to co nasze, to co Polskie bo NIKT SIĘ ZA NAMI NIE WSTAWI! Od czasów rozbiorów nic się nie zmieniło, mamy takie położenie geograficzne i ciągle któryś wielki sąsiad próbuje nas zaadoptować. Jesteśmy dość dużym krajem i oni nie chcą abyśmy byli silni i samodzielni. Kochani rodacy, łączmy się a nie dzielmy! Apelujcie o to w każdym postcie.

Jak ten scerba się urodził matka się wyskrobała pewnie przez probówkę .Po Czarnobylu takie kreatury się zaczęły rodzić jak scerba i tym podobni mózgi mają wypalone choroba po promienna .

Idę o zakład ( chociaż jeśli chodzi o tak poważną sprawę jakim jest Moja Ojczyzna, i Spokój Narodu na który NIE ZASŁYŻYŁ biorąc pod uwagę przeszłość i jej Historię ale dzisiejsze czasy i sposób działania i postępowania Narodu -czyli ZNIECZULICA I EGOIZM DO ENTEJ POTEGI,to wszystko biorąc pod uwagę to ide o ZAKŁAD że już w nie długim czasie Rząd obecny i zarządzający pan Prezes PIS pan Jarosław Kaczyński oddadzą -odbiorą im Władzę a kto ano ta Francowata Opozycja!Dlaczego oddadzą władzę? Ano dlatego że do tej pory nic nie zrobili aby kogokolwiek zamknąć do ciupy a tak mówili w czasie Kampanii Przedwyborczej do Sejmu i do Senatu, i wcześniej w czasie Kampanii Prezydenckiej. Mało tego to dziś nie zrobili nic w Sprawie PODWÓJNEGO OPODATKOWANIA-Emerytów którym przysługuje Emerytura Polska za przepracowane lata w Polsce( myślę że minimum 25 lat pracy )i druga Emerytura za przepracowane lata w USA np. minimum =10 lat-tj.40 kwartałów opłacanych składkami do Social Security!I co to że już od parunastu lat zciągają z Polskiej Emerytury 50% ) tej marnej np dochodzącej do 1.000-1.200 złotych i z tej kwoty jest np. zabierane 50% po przeliczeniu na Dewizy czyli jak 1200 złotych daje nam około $300 to z tej kwoty jest zabierane połowa czyli z 600 złotych $150.Komentarz : TO JEST KARYGODNE ŻEBY POLCE,POLAKOWI KTÓRY PRZEPRACOWAŁ MINIMUM 25 LAT W POLSCE + 10 LAT W USA RAZEM RÓWNA SIĘ 35 LAT PRACY W JEDNYM I DRUGIM KRAJU I DOBIERAĆ SIE DO TYCH BARDZO CIĘŻKO,POWTARZAM CHOLERNIE CIĘŻKO PRZEPRACOWANYCH LAT PRACY w taki bezwględny-bezprawny i nawet napiszę nie ludzki sposób dobierano się do tych pieniędzy a Ci np co żyli sobie SUPER w komunie i co gnębili ludzi-Naszych Rodaków-Polaków w Ojczyżnie Naszej Polsce i co zmuszeni byli uciekać przed prześladowaniami za granicę przez tych co DZIŚ BIORA PO KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH. A TAKI BYŁY OFICER WOJSKA CZY MILICJI OBYWATELSKIEJ wypowiada się że nie stać jego będzie żyć za kilka tysięcy złotych w Polsce! To jest kpina Mości Rządzący, Mości Panie i Panowie Posłanki i Posłowie że do takich kroków zdobyliście się i uderzyliście w biedny Naród Polski i dziś moim zdaniem to jest już obojętne czy to stało się za czasów rządzenia PO, PISu bo jak widać to nic nie zmieniacie tylko dalej gnębicie i wysyłacie Posłów do Chicago z Partii PIS i staracie się nadal WCISKAĆ CIEMNOTĘ JAK to widać czyni pani Poseł która została wybrana na posła dzięki glosom właśnie Polonii w Chicago między innymi Ze względu na szacunek do Kobiety-Posłanki nie użyję jej nazwiska ale już rok temu obiecała że ZAJMIE SIE TĄ SPRAWĄ A DZIS JAK PO ROKU WRÓCIŁA DO Chicago ( jak piszą i dzwonią do Mnie ze nic nie zrobiła w tej sprawie ,a nawet bardziej jest zagmatwana ta sprawa w sprawie tej UCHWAŁY A NIE USTAWY !KOŃCZĘ I Szczęść Wam Boże Polacy-Rodacy!

Janosik-Witosik (Junior)-Napisales sporo prawdziwych faktow o tym ile zabieraja podatku Amerykanie /mnie to tez dotyka/,ale Twoja analiza i wnioski sa nieprawdziwe. Umowa ta zostala zawarta przez PO/PSL i USA,wiec PiS nie mial na to wplywu.Bylem na spotkaniu z ta pania posel i wyjasnila iz USA nie chce sie zgodzic na zmiane tej umowy choc PiS probuje ja zlagodzic. A moze Ty powiesz jak zmusic rzad USA do zmiany tej ustawy? Tak wiec jesli piszesz o czyms to podaj cala prawde po wczesniejszym zglebieniu zagadnienia.

No to Grzesiu z Grabcem pokażą ząbki i grać będą w kulki kierwy na sali sejmowej.

E, nie. Najśmieszniej byłoby, gdyby PO zaproponowało na premiera pierwszego sekretarza Kaczyńskiego. Pis musiałby się zgodzić, a potem kilka miesięcy, wcześniejsze wybory i żegnaj dojna zmiano. 27 do szydła.

mało masz ubeckich gebelsowo-żydowskich portali że pchasz tu swój parchaty ryj ?

Mary-Ty sobie najpierw poczytaj jakie afery/przekrety/PO zrobila z jakich pieniedzy okradla Polske czyli tez Ciebie a dopiero potem pisz te wg. Ciebie smieszne okreslenie rzadu PiS. A moze konkretnie podasz gdzie Cie PiS wydoil?zamiast pisac hasla bez pokrycia.No coz prymitywne jest to Twoje myslenie mam nadzieje iz lepszy jest Twoj wyglad.

Totalni są na ten czas tak dalece głupkowatą formacją, że mogą ze swoich szeregów typować każdą i każdego a POziom żenady, tragikomizmu i odjechania i tak będzie maksymalny.

Ty mk szwabska mordo spadaj z Polski ty jesteś totalny kutafon debilny od Polaków się odwal idź lizać dupę Donaldowi Tuskowi potomek Hitlera .

a dlaczego nie POsłanka Mucha czy weteranka Kopacz?no i Agnieszka Holland na prezydenta....feministki z czarcich marszów będą zachwycone

Oczywiście, dlatego mówię, każda i każdy, bez wyjątku nadaje się idealnie. Ich POziom oderwania od rzeczywistości, głuPOty i nienawiści do naszej Ojczyzny przekracza wszelkie granice niestety.

"PO zaprezentowała w Sejmie wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. W nim, jako kandydata Platformy na nowego premiera wskazała lider partii Grzegorza Schetynę."

Przez kilkadziesiąt godzin zastanawiano się, kto to będzie. Myślałem, że kandydatem będzie poseł Szczerba. Byłoby na pewno śmieszniej. Wypchnięto Grzegorza Schetynę, popełniono błąd. W tej chwili ręce zaciera Donald Tusk."

Nic trudnego, Szmatyna wkrotce bedzie szczerbaty!

Ja mam pytanie.Gdzie jest okręg wyborczy tego Szczerby? No chyba mi nikt nie wmówi, że w psychiatryku.I tylko w nim.Choć za czasów bandy Rudego ,nie takie koryta się zbijało.

Scerba wyskoczył Niesiołowskiemu z kieszeni.

Szczerbatego na premiera cieniasów!!!

Proszę państwa, to nie jest śmieszne ,to jest tragiczne.Porównywanie "scerby" do schetyny to lekceważenie Polski,mimo że obydwaj nie są warci splunięcia.

Szczerba ?
Chyba urzędnik USC się pomylił, powinno być SCEBRA.

zapytajcie jewreja co jego tatele i mamele robili w prlu i skad ich na czolgach do Polski kalmuk przywiozl?

860.0 Totalne wciąż błaznują.

Co zrobić, gdy brak argumentów,
Zysków z wszczynanych fermentów,
Łgarstw sączonych przez dobę całą,
A korzyści ciągle za mało,

Tak po prawdzie, to same straty,
Sondaż onegdaj tak bogaty,
Stał się teraz katastroficzny,
Wciąż malejący, mało śliczny,

Zły nie zwycięży demokracją,
Nie przywróci znów świniokracji,
Bo go przerasta to zadanie,
Totalna za słaba jest na nie,

Za dużo tam nienawistników,
Którym przez żółć rozum zanika,
Stąd totalna jest aż tak głupia,
Że miast zwycięstw dostaje łupnia,

Nic nie pomaga im ulica,
Zawiodła także zagranica,
Ośmieszyli się puczem do dna,
Jedna wpadka następną wciąż gna,

Lecz totalna nie składa broni,
Ciągle wrzeszczy, że niszczą oni,
Te osiągnięcia, które zgraja,
Gdy rządziła, to ponoć miała,

Ale, kto uwierzy oszustom,
Kiedy ich obietnice puste,
Społeczeństwo zdrajców nie kupi,
I ponownie im dupsko złupi,

Lecz, gdy na oczy wlezie zaćma,
Nienawiść kompletna ich zaćpa,
To totalna już nie wyczuwa,
Że do absurdu się posuwa,

Pokaz głupoty nam serwują,
Opozycyjne różne szuje,
One różne w różnych miejscach,
Bo jeśli zdarzy się na Wiejskiej,

To standardowa porcja plucia,
Świetnych specjalistów od psucia,
Którym nienawiść burzy zmysły,
Niszczy nadwątlone umysły,

Stąd wnioski formalne do przerwy,
By przeciwnikom szarpać nerwy,
To jest nowoczesna specjalność,
Niesamowita zgrai marność,

A na ulicach łyse kody,
Walczą zawzięcie o swobody,
Te, które sobie sami dali,
A teraz drżą, by nie zabrali,

Metoda zawsze jest ta sama,
Walić dechą każdego chama,
Drzeć mordę, że brak jest wartości,
I, że faszyzm już się rozgościł,

A właściwie jego odmiana,
Dla zmyłki kaczyzmem nazwana,
A może są to bolszewicy,
Sprytnie na Nowogrodzkiej skryci,

Walczyć o to, co już istnieje,
To podtrzymuje ich nadzieje,
Że uda się czarnym pijarem,
Przemycić ich oszustwa stare,

Ale złudne to są nadzieje,
Inny teraz wiatr u nas wieje,
I nie pomogą media wredne,
Zmiany będą, bo są potrzebne.
19.03.2019 jerry

widelec premierem ?

Błazenada warchołów "rzeczpospolitej gangsterskiej" z bohaterami z cmentarzy, stacji benzynowych, śmietników, salonów jednorękich bandytów.
Cała wierchuszka stalinowskich oprawców rodem z chlewni, stajennych, oborowych i świńskich kojców, resortowych bękartów ich przodków z zawodu parobków, pastuchów, dójek krów i gnoju-wozów.
Poprzez KPP, PZPR, UB, SB, PRON, MO I ZOMO trafili na "salony" III RP, ale słoma i siano z botów im nadal wystaje.
Nawet nazwiska mają adekwatne do pochodzenia, te myrchy, szczerby, budki, kopacze, oracze, grabce, rabieje, dzięcioły, itp. - lista jest długa, to nazwiska pochodzące od ksyw, które nadawali im Panowie we dworach, w których ich tatusie i mamusie służyli. Adekwatne jest ich wychowanie i zachowanie do profesji ich rodzicieli, więc poza chamskim jazgotem niczego mądrego się od nich nie usłyszy. Inteligencji z tych ich prymitywnych gęb się nie wyczyta.
Kroczą już po ścieżce na śmietnik historii, tam gdzie sobie zarezerwowali miejsce i ich sukcesem życiowym będzie dotarcie do śmietnika. Nie jeden z nich trafi na "salony" w podziemiach ul. Rakowieckiej, Wronkach lub Fordonie. Poczekajmy jeszcze trochę, nie pomoże im już ani ryży zdrajca, folksdojcze ścierwo, ani "Piękna Aniela", która go namaściła, za co między innymi została ofuknięta przez uczciwego super-Prezydenta Donalda Trampa.
Plujmy na tych kołtunów z grandziarskiej "opozycji", bo na nic innego nie zasługują.
Pozdrawiam ludzi prawych i uczciwych Patriotów.

I tak jest śmiesznie :D

szkoda ze nie Grzegorz Brzeczyszczykiewicz

wyczerpal na ta kadencje limit ociachu, dorownal Kopacz albo ja przegonil.

premier - "widelec" Schetyna - bez komentarza

Cały WROCŁAW pęka ze śmiechu !!!!! Donosiciel DON premierem,Pierdu-pierdu od 6 króli prezydentem a bury ministrem finansów !!!!! Hahahahahaha i " rząd rzeczPOsPOlitej GANGSTERSKIEJ w komplecie "POsiedzenia tego nierządu odbywać się będą ......U Sowy -POd trzepakiem - lub POd cmentarzem ????????????

Tak jak to powiedział cygan z youtube PO tasz to kór-a śmiech na sali a stonoga szkoda szczępić ryja to jest kabaret przekręciarzy a nie partia pozdrawiam wszystkich Polaków którzy nimi są.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl