niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

​Było o sędziach złodziejach. Ale o takiej „spryciuli” w todze jeszcze nie pisaliśmy

Dodano: 22.02.2017 [20:40]
​Było o sędziach złodziejach. Ale o takiej „spryciuli” w todze jeszcze nie pisaliśmy - niezalezna.pl
foto: Fotomag/Gazeta Polska
Informowaliśmy niejednokrotnie o sędziach – a nawet ich żonach – którzy kradli w sklepach. Pisaliśmy też o sędzi z Trójmiasta, która w wieku 37 lat, zaledwie po trzech latach pracy w zawodzie, poszła na emeryturę, wynoszącą ponad sześć tysięcy złotych. Teraz pora na jeszcze inny przykład szczególnego postępowania przedstawicielki „nadzwyczajnej kasty”. 

Działalność sędzi z Sądu Rejonowego w Sopocie opisał „Fakt”. Z informacji, do których dotarł dziennik, wynika, że kobieta, począwszy od 2010 roku, zlecała wydawanie opinii pewnemu lekarzowi biegłemu. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby ów lekarz nie był najpierw jej kochankiem, a później mężem

Kiedy na początku 2012 roku dowiedzieli się o trwającym w najlepsze procederze przełożeni sędzi, złożono wniosek o postępowanie dyscyplinarne w jej sprawie. I co się stało wtedy? Otóż sędzia nagle strasznie się rozchorowała i szybko poszła na zwolnienie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Złodzieje w togach. Sędziowie kradli co popadnie: pendrive, wiertarka, a teraz nawet... spodnie

Z diagnozy wynikało, że kobietę niespodziewanie dopadła depresja, która trwała, trwała, i trwała… Wreszcie w lipcu 2016 roku orzeczono, że sędzia „nie będzie mogła stanąć przed sądem ani teraz ani nigdy, ponieważ nie będzie w stanie prowadzić skutecznej obrony, a nawet mając obrońcę może mu przeszkadzać z powodu niskiej samooceny i brania na siebie win”. 

Co więcej, postępowanie dyscyplinarne w jej sprawie właśnie zostało umorzone, ponieważ sprawa się przedawniła. A sama sędzia? Od lipca 2014 roku jest w stanie spoczynku i pobiera sędziowską emeryturę. W wysokości, o jakiej większość może tylko pomarzyć.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Taka to pożyje. Była sędzia kosi niezłą emeryturę i ma… 37 lat!
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sędziowie nie idą na emeryturę, udają się jedynie w stan spoczynku. Czyli są sędziami do śmierci i do śmierci biorą wynagrodzenie, a nie emeryturę. W dodatku ponieważ nie biorą emerytury, to w czasie pracy zawodowej nie płacą ZUSu. To naprawdę nadzwyczajna kasta.

Takich ludzi powinno sie karac i to dotkliwie a rzad ktory nic z tym nie robi jest wart tyle samo co ta sedzina.

ludzie, spokojniej może. wyżywacie się na kolesiu, a wystarczy trochę pogłówkować i zadać sobie pytanie: dlaczego facet prawdopodobnie zdrowy na umyśle, zarabiający kilka tysięcy na rękę, kradnie drobną rzecz? a może jemu chodzi o to, żeby go zawiesili? może ma na wokandzie sprawę, w której jest umoczony? a może go szantażują, grożą rodzinie i wymyślił, że tylko tak ucieknie od "ustawionego" wyroku?

Nie za dużo tego ,,może,, ? Może i ty należysz do tej kast albo to twój tatuś lub ,,może,, odwrotnie ? Fakty koleś, fakty !

to kasta pasożytnicza jak widać z wielu przypadków działalności niezależnej od sprawiedliwości. To nie tylko wina tych zwykłych sędziów, ale kierownictwa, które wykreowało tych pasożytów. To są wydziały prawa na uniwersytetach, to są rady sędziowskie i adwokackie znające przekręty tych łobuzów. Oni teraz bronią się w sposób też złodziejski aby nie ujawniać i likwidować tej patologii. To kryminaliści zawodowi maja honor, ale jak widać przeszkoleni w matactwie prawnicy nie maja honoru. A pan Strzembosz bronił ich przed lustracja i to jest solidarność przestępcy.

zmiast tracic tony papieru
mozna jednym posiedzienim sejmu
PWOŁAC IZBE WEWNETRZZN SN do sadzenia sedziów, a na jej przweodnizcacego polskiego sedziego z zagranicy np HABURA
Deprecjonownie sadów i sedziw an block
CIESZY WSZLKA SOŁOCz która kiedykolwiek była prze nich skazna

Zabrać emeryturę i puścić w skarpetkach i kary dla sędziów oraz policjantów ,prokuratorów , urzędników państwowych liczyć razy trzy np. za kradzież jak jest 5 lat to w/w 15 lat i przepadek mienia.

Jak piszesz to czytaj co napisałeś bo czort wie o co ci chodzi.

CZERWONE B Y D L A C T W O !!!!!!!!!

Jest to oburzające,ja po 28latach ciężkiej pracy tyle emerytury mam za pół roku.Żyjemy wczasach gdzie sowicie nagradzani są kombinatorzy, złodzieje, naciągacze,pseudo biznesmeni i tak zwane wyższe kasty, do której sami siebie zaliczają sędziowie.Sędziowie którzy często pomagają wyżej wymienionym delikwentom ograbiać społeczeństwo w imię prawa.Życzę obecnemu rządowi sukcesu w rozpracowaniu tej mafii .

No właśnie, jak długo to jeszcze będzie trwało?
Polsko obudź się!!!
Nigdy więcej takich debili do sądu.
To jest kompromitacja Polskiego sądownictwa a stało to się za sprawą tego debila z końskim łbem rzeplińskiego.
Polska do boju...

To teraz wiecie robaczki, czemu mieliście pracować do 75rż, a nawet dłużej. Bo im dłużej bedziecie pracować tym wyższą emeryturę wam wypłacą, no chyba , ze macie działalność gospodarczą, bo wtedy płacąc "tylko" 1400zł skladki mies dostaniecie malutko, może być , że mniej niż KRUSowiec, co płaci 100zł mies

Po co głupoty piszesz jaj nie masz pojęcia ile wynosi ubezpieczenie w Krus.

A ty wiesz?To czemu nie podasz?

ciekawe kogo jest wiecej
Sedziów- złodzei.
Ksezy- pedofilów ,
czy ignoranów- ministrów?

Ciekawe kogo jest więcej?
Kapusiów w PO/PSL/czy kodzie
Ilu kapusiów dostało Nobla?
Ilu jest sędziów niepowiązanych z Ubecją/WSI/PZPR-em

"Informowaliśmy niejednokrotnie o sędziach – a nawet ich żonach – którzy kradli w sklepach."...Rozumiem, że za dzieci się odpowiada ale żona odpowiada chyba za siebie... lecz nie dla obozu prawicy. pozdrawiam myślących inaczej

czy będąc sędzią, prokuratorem, policjantem itp. pozwoliłbyś aby twoja zona kradła?
Kiepskie te twoje argumenty

To nie pisał Polak. Dla nie-Polaków w naszym kraju Kościół ością w gardle. Ciekaw jestem gdyby jego (niewinnego) ktoś oskarżył o pedofilię, a inni rozpowszechniali tę plotę, jak by się oczyścił? Logika podpowiada, że bardzo trudno pewne sprawy udowodnić, skoro nie złapano na gorącym uczynku. Mogą więc być nadużycia nie w sprawie liści, drzew itp. o czym następny wpis.

A w lesie ... więcej jest drzew czy igieł i liści?
A umiesz policzyć na palcach wszystkich znanych ci z imienia i nazwiska wyżej wymienionych?
no to ilu ich jest?
...
wiesz, że w logice istnieje pojęcie błędu przeniesienia kategorii? to w skrócie tak jak byś chciał/chciała przypisywać pewne cechy różnym przedmiotom ie.:ludziom i marchewkom, i rozumiem, że z tej listy istnieje możliwość, że mówisz o jednej osobie... ciekawe prawda? ale to nie znaczy, że a osoba istnieje.....

pozdrawiam serdecznie
Bartosz

A czy ty potrafisz policzyć na palcach znanych Ci z imienia i nazwiska faszystów mordujących w Auschwitz?czy nkwdzistów mordujących Polaków?
Czy to znaczy że ich nie było?
A w lesie liściastym za ch..a igły nie znajdziesz i na odwrót.

Najwięcej jest jelopow takich jak ty.

Jedno nie ulega wątpliwości: najwięcej jest idiotów. I żebyś nie musiał się głowić nad tym, to od razu wyjaśniam- ciebie m.in mam na myśli :)

A diagnozy o zdrowiu tow. sędzi nie stawiał czasem ten sam jej ulubiony biegły?

No i co? Złodziejka w todze i na emeryturze w wieku 37 lat.
Brawo, złodzieje w białych kołnierzykach i togach mają się dobrze. Jej depresja to dente, jej niska samoocena- bzdura ale co tam postępowanie umorzono. Mam nadzieję, że minister Ziobro
rozwali tą bandę (nic nie pamiętają, depresja, kłamią, kradną, wypuszczają przestępców, biorą łapówki, co jeszcze?- może zaczną zabijać i to też w imię prawa?)

Parę osób musi na jej emeryturę tyrać. Nie poświęcą swoim dzieciom tego czasu, który muszą przeznaczyć na harówkę dla kasty wybranych.

Nie bronie tej baby ale sam mam depresje i moim zdaniem uwłaszczacie solidnośći dziennikarskiej wyśmiewając depresję, niską samo ocenę itd.Do tej pory byłem z wami....Jak możecie kpić z chorych na depresję?

I myślisz, że ktoś cię z tego powodu zwolni z odpowiedzialności karnej?

Piotr, czy ty naprawdę nie wyczuwasz różnicy. Nikt tu ani jednym słowem nie naśmiewał się z depresji, bo każdy z minimum emapti wie, że to trudna choroba. Ty chorujesz a wredne babsko
za kasę u lekarza udawała depresję żeby uniknąć odpowiedzialności. Na tym polega różnica.

Drogi przyjacielu, nie widzę, żeby ktoś wyśmiewał tu depresję, która faktycznie jest paskudną przypadłością i szczerze Ci współczuję, że na nią cierpisz. Autor wyśmiewa tu, bo co może więcej zrobić, bezczelność sędziny, która wykorzystując swoją uprzywilejowaną pozycję zawodową i zapewne cichą życzliwość kolegów z wyjątkowej kasty symuluje latami depresję, aż do przedawnienia postępowania dyscyplinarnego, by "z twarzą" przejść na wcześniejszą, dobrze płatną emeryturę. Majsterszyk! SB by tego lepiej nie rozegrało.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl