niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

​Sakiewicz: „Jeżeli kryzys nie rozwiąże się do soboty, zwołamy ogólnopolską manifestację”

Dodano: 11.01.2017 [19:04]
​Sakiewicz: „Jeżeli kryzys nie rozwiąże się do soboty, zwołamy ogólnopolską manifestację” - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Jeżeli sytuacja nie uspokoi się do najbliższej soboty, na 21 stycznia zwołujemy ogólnopolską manifestację wszystkich Klubów „GP”. Zapraszamy "Solidarność" i Rodzinę Radia Maryja! – powiedział redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska” i dziennika „Gazeta Polska Codziennie” Tomasz Sakiewicz.
 
Dziś o godz. 18:30 ma rozpocząć się pierwsze w tym roku posiedzeniu Sejmu. W wyniku działalności opozycji, rozpoczęcie obrad zostało dziś wielokrotnie przełożone.
 
W odpowiedzi na pojawienie się dziś pod budynkiem Sejmu przedstawicieli KOD-u, legendarny opozycjonista, działacz społeczny, Adam Borowski, szef Klubu „Gazety Polskiej” Warszawa II, zwrócił się z apelem do obywateli o przyjście pod Sejm w celu jego obrony.
 
Sytuację skomentował również redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska” i dziennika „Gazeta Polska Codziennie” Tomasz Sakiewicz.

Mamy nową próbę zdestabilizowania sytuacji politycznej w Polsce, podjętą przez całkowicie skompromitowaną opozycję. Jeżeli sytuacja nie uspokoi się do najbliższej soboty, na 21 stycznia zwołujemy ogólnopolską manifestację wszystkich Klubów „GP”. Zapraszamy "Solidarność" i Rodzinę Radia Maryja i wszystkich ludzi dobrej woli!

– oświadczył Sakiewicz.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kraśnik i lubelskie w gotowości czeka

niezależnie od masowych protestów sens ma zorganizowanie
manifestacji pod siedzibami antypolskich partii i organizacji
a także pod domami posłów zdrajców. Niech nie czuja się tak
bezkarni

Może dobre by było aby zastosować jakaś formę prawną, formę zgodną z prawem typu powiadomienie np. przez prokuratora generalnego że popełniają przestępstwo. Powiadomienie do każdego z osobna z imienia i nazwiska. Czyli prokurator kieruje się do sali zwraca się do każdego z imienia i nazwiska i przekazuje krótką informację (wskazane dobre nagłośnienie oraz ochrona dla tej osoby i nagrywanie tego). Chodzi o to aby zrozumieli że za to co czynią odpowiada każdy z nich z osobna a nie partia więc nie będą się mogli zasłaniać że szef partii im kazał. Coś takiego może wykruszyć mniej zdeprawowanych i bardziej strachliwych. Dodatkowo potem nie będą mogli mówić że nie zdawali sobie sprawy że łamią prawo że to co robią to zamach stanu. Na końcu informacja że ci co opuszczą blokadę w ciągu 5 minut nie będą w przyszłości pociągani do odpowiedzialności prawej - muszą tylko podpisać jakaś deklaracje przy wyjściu. Oczywiście obecnie nie próbować ich zamykać bo wiadomo immunitet itp. ale wykonać wszystkie wymagane procedury prawne aby np. za kilka lat gdy sytuacja i układ sił się zmieni można było ich pozamykać za próbę puczu czy zamachu stanu. Zmiana układu sił to min. tym łączne poparcie dla PO i Nowoczesnej na poziomie 10%, wymiana zdegenerowanych elit unijnych, które obecnie atakują pod byle pretekstem Polskę. Deklarację, którą mają podpisać ci co zrezygnują rozdać lub wyświetlić a ścianie aby się nie obawiali podstępu i widzieli że jest to w zasadzie forma ułaskawienia i dowód że się wycofali z próby zamachu stanu.

No i prawidłowo. Nie jestem miłośnikiem PiS, ale najwyższa pora pogonić całą tę "opozycję" w pizdu!

Nareszcie szkoda że tak pużno,ale lepiej niż wcale.

Ja proponuję członkom solidarności zabranie na tą manifestację taczek i wywiezienie z sejmu tej hołoty z PO i nowoczesnej na taczkach.
Będzie to przypomnienie tej hołocie że są tam po to aby służyć narodowi i Polsce a nie tylko sobie. Dziwię się przewodniczącemu solidarności i związkom branżowym, że tak długo na to patrzą.

Pomorze Gdańskie też w gotowości bojowej. Czekamy tylko na hasło.

Rozumiem, że z naszych sarmackich czupryn już zaczyna się dymić, lecz może odczekanie do zaprzysiężenia nowego prezydenta USA ma sens? Przecież te nasilające się prowokacje mają swój cel. Jarosław wie co robi :-)

Jeżeli już zbierzemy się w Warszawie w tyle tysięcy ludzi, to chyba nie po to by sobie pokrzyczeć, ale po to, by przepędzić z Sejmu współczesnych Sicińskich i/lub ich pomocników spod Sejmu?

Niestety większość uważa, że nie należy się dać prowokować. Niestety taka postawa to najgorsze co może być. Opozycja wyczuła słabość i już będzie do końca to wykorzystywać. Słabych się atakuje, a silnemu wszystko się wybacza.

"Słabych się atakuje, a silnemu wszystko się wybacza."
Wypisz-wymaluj - opis Polski za czasów PO.
Dobra zmiana.

Jak można czekać tak długo???!! Całe 10 dni????To chyba jakieś nieporozumienie!! Na co tu czekać??
Pan Duda tez się odgrażał że Solidarność czapkami przykryje protestujących przed Sejmem. I co?? I fiasko.Zniknął z pola widzenia. A gdzie kluby GP, a gdzie słuchacze RM i odbiorcy TV Trwam??? PiS został sam na placu boju. Jedyny P. Adam Borowski stanął na wysokości zadania,ale to za mało!!!

Jesli zostanie zorganizowana manifestacja to koniecznie transparenty po angielsku swiat wypacza informacje i te ktore docieraja do spoleczenstw pokazuja rzad w zlym swietle wiem co mowie mieszkam w holandii

Jeśli trzeba to przyjedziemy. Toruń za rządem.

Skrzyknąć także Ruchy Narodowe, ONR-y, Endecję, itd.

Przecież to ONI są solą NASZEJ ZIEMI!!!

Przyjadę. Trzeba przegonić targowicę z sejmu i z Polski.

Nowi sojusznicy są z Wami! Przybędziey licznie z San Escobar.

My z Krakowa też czekamy kiedy będzie ogłoszona data manifestacji. Najwyższa pora to zrobić!

Tak popieram !! Najwyższa pora !

Do Redakcji:
Szwaby, ten qulturalny "egzemplarz" martwi się tym,
ze pan Waszczykowski(Minister) się przejęzyczył,
dosłownie brzmiało to: ze wynalazł nowe państwo na świecie.
Tym ze oni niedługo nie będą mogli wypowiedzieć nowych imion islamskich-tym się nie martwią?!
Może coś na ten temat by tak "odpowiednio odpowiedzieć" naszym
"qulturalnie wykształconym sąsiadom"!

Link: http://www.t-online.de/nachric...

Nareszcie bo trzeba rozgonić te bydło. Oni nic dobrego dla Polski nie robią.

Polacy z Berlina tez przybeda z odsiecza

Nie może być. siedzisz w znienawidzonych przez całą prawicę Niemczech? Nie śmierdzi ci ich kasa?

Przeczytaj sobie Konrada Wallenroda. A tak poza tym to skorzystaj z okazji by zamilknąć i się bardziej nie ośmieszać.

gdzie was znalezc, dolaczymy do was z Dortmundu i Essen

Tymbark w gotowości bojowej :)

Rodacy, zabierzcie z sobą golarki na baterie !!! Pamiętacie z historii jak traktowało się zdrajców po II wojnie światowej ??? ???

pomysł dobry tylko trzeba pilnować, żeby różnej maści prowokatorzy nie zrobili zamętu, bo antify i inne menelstwo tylko czeka.
Może ustanowić własne siły porządkowe. Każda większa grupa ma swoich ludzi???
warszawka jak znam życie nie dopisze bo już nieraz tak było więc o tyle mniej kłopotu.

Bielsko-Biała też w gotowości, hej !!!

Proponuję blokowania siedzib PO i Nowoczesnej do momentu odblokowania sejmu!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl