niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Legendarny opozycjonista, szef Klubu „GP” Adam Borowski wzywa ludzi przed Sejm

Dodano: 11.01.2017 [17:58]
Legendarny opozycjonista, szef Klubu „GP” Adam Borowski wzywa ludzi przed Sejm - niezalezna.pl
foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Legendarny opozycjonista, działacz społeczny, Adam Borowski, szef Klubu „Gazety Polskiej” Warszawa II, zwrócił się z apelem do obywateli o przyjście pod Sejm w celu jego obrony.

przewidujemy kontynuację tematu

Zachęcamy każdego kto chce dołączyć do nas, żebyśmy wspólnie dali odpór zwolennikom KOD-u. Żebyśmy pokazali, że jednak jest sporo ludzi, którzy popierają obecny rząd i sprzeciwiają się hucpie KOD-u w Sejmie. Jesteśmy już tu na miejscu. Trwamy. I nie poddamy się KOD-owskiej przemocy

– powiedział w rozmowie z portalem niezalezna.pl Borowski.

Legendarny opozycjonista, działacz społeczny, obecnie powołuje Klub „Gazety Polskiej” Warszawa II.

Dla ludzi należących do Klubów Gazety Polskiej ważne są poglądy konserwatywne, rodzina, naród, Polska, państwo, oni myślą o swojej Ojczyźnie. Siłę widzą we wspólnocie, w ich działaniu widać troskę o dobro wspólne. Kluby zajmują jasne, klarowne stanowisko: wspierają rządzących, którzy chcą dokonać dobrej zmiany

- mówił niedawno w rozmowie z portalem niezalezna.pl Borowski.

CZYTAJ WIĘCEJ: Legendarny opozycjonista pokieruje Klubem Gazety Polskiej Warszawa II
 
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Mam dość daleko do stolicy, dlatego teraz pikietować nie przyjadę, ale jakby była ogólnopolska manifestacja środowisk patriotycznych (zapowiadana przez SOLIDARNOŚĆ), jesteśmy gotowi przyjechać w trzech, aby wesprzeć rząd i dać odpór DODerastom i ludziom pokroju płk. Mazguły. Pozdrawiam wszystkich patriotów a rządowi i p. Kaczyńskiemu życzę dużo siły i wytrwałości.

Proponuję blokowania siedzib PO i Nowoczesnej do momentu odblokowania sejmu!

za przykładem żuli i hołoty z KOD, którzy urządzali zadymy
pod mieszkaniem Pana Prezesa Kaczyńskiego również urządzać
podobne manify przed domami i mieszkaniami "totalnych"
Odpłacać pięknym za nadobne. Dali nam przykład.

Trzeba przyjść 21.01.2017 i dać do wiwatu komitetowi obrony dubecji i postokrągłostołowym złodziejaszkom.
Z drugiej strony się zastanawiam, skoro Schetyna ze stronnictwa pruskiego tak fika i już Tusk mu wtóruje poprzez szantaż finansowy, kto za nimi stoi. Czy wsiki z bulem, czy Złota Pani Anioł, czy międzynarodowy spekulant. Czują się mocni jakby mieli silne wsparcie. Trzeba uważać.

Trzeba przyjść 21.01.2017 i dać do wiwatu komitetowi obrony dubecji i postokrągłostołowym złodziejaszkom.
Z drugiej strony się zastanawiam, skoro Schetyna ze stronnictwa pruskiego tak fika i już Tusk mu wtóruje poprzez szantaż finansowy, kto za nimi stoi. Czy wsiki z bulem, czy Złota Pani Anioł, czy międzynarodowy spekulant. Czują się mocni jakby mieli silne wsparcie. Trzeba uważać.

trzeba bedzie wracac z wysp by to cholote rozgonic.wlasnym hujem ich rozgonie to scierwo.

Kijosik zbiera KODomitow do zbierania kasy na swoje Standardy zyciowe:-)

POd Sejmem znowu smierdzi
ktos rzucil ze Ruskie
Wtajemniczeni gadaja
perfumy francuskie.

Mateusz obkupiony
zdrowo kropi z flachy
a lud oglupialy
ubaw ma PO pachy.

Protestowac beda
do ostatniego dollara
az Soros przestanie
finansowac zdala:-)))

Dołączam się poizdrawiam wszystkich, chwytam za różaniec a i sam się stawię Janusz

Nie jestem z Warszawy więc poprosze tylko Weźcie różańce, modlitwą pokojowo! Reszta z poza Warszawy różancem wpierajcie z całęj Polski!

Polacy brońcie Polski przed awanturnikami aferzystami PO.

Zarządcy polskich podludzi kontratakują. Hurra! Przywiślański kraj nie wymknie się WIELKIM POTĘGOM! Bardzo ładnie się zaorali. To kolejna publiczna kompromitacja.

Zebym mieszkal blizej to juz bym tam byl.

Kurestffo robi dla sponsorow i alfonsow tzw.polski sejm. Zeby alfonsow swych zadowolic, bo tak alfonsy zwykly od wiekow nas przedstawiac w swych prostackich fejkach. veto dla veta wnoszonego prze kurestffo.

Z całym szacunkiem, ale czy ktoś zna jakąś legendę o panu Borowskim?
Legendarny to jest Smok Wawelski i Wanda Co Nie Chciała Niemca.
O żywych ludziach mówimy, że są np. wybitni, zasłużeni, wielcy, charyzmatyczni, bohaterscy itp.

Rodacy! Nie pozwólmy, aby zgnilizna z KOMITETU OBRONY DARMOZJADÓW i reszta postkomunistycznego ścierwa szargała dobre imię Polaków. Przyjdźcie pod sejm choćby na chwilę. Siedząc i pierdząc w stołek nigdy nie doczekamy się silnej ojczyzny. Nie chcę, aby moje dzieci dorastały w kraju w którym byle łajza alimenciarz wywraca wszystko do góry nogami. Przybywajcie!!!

ale my patrioci dzisiaj nie jesteśmy ani przygotowani tak jak KOD ani zorganizowani a KOD to jak na koncercie wielkiej orkiestry Owsiaka w tym problem dzisiaj. Ja myślę ze na sobotę trzeba przyjść na manifestacje i roznieść ten KOD, Michnika bo to drugi po Kiszczaku. W sobotę musza być namioty koksowniki dla patriotów w termosach herbata z domu nie zapomnijcie, ulotki przygotujcie aby ludzie rozumieli to czego nie da się usłyszeć najważniejsze. Kolejna to slup HGW która to sponsoruje za nasze podatki i za te kradzione kamienice.

Zgnilizne(Jude, Polacy, cioty, psychiczni, niedorozwoje itd.) zgodnie z cywilizowanymi, niemieckimi technologiami usuwamy za pomoca likwidacji biologicznej. W/g CYWILIZOWANYCH LUDOW ZIEMI(cha, cha..) ludzie dziela sie na rasy lepsze i gorsze. Nie tylko w/g niemcow-dotyczy to wszystkich niewolnikow postrzymskich. Taki mamy swiat. Ja takiego swiata nie toleruje, nie bede tolerowal i nigdy nie tolerowalem. Destabilizacja finansow panstwa choc sie nie uda, jednak powinna zostac wyjatkowo surowo ukarana.

w tym miejscu co pokazuje fota jest KOD i duzo kodzistów z polskimi flagami policja ich chroni czy przed nimi sejm broni to ciezko okreslic ale wokol chodza tak po 60 panowie robiąc z partyzanta zdjęcia jak jakas twarz ich zaintryguje ja nie widzialem tam patriotów chyba ze wsrod kodzistow ale oczywiscie przez megafon mowi kodzista ktoremu nie w smak dobra zmiana i zbiera oklaski od w sumie sredniej grupki ciezko kodzistki rozdaja ulotki i straz kodu sie przemieszcza oni dzialaja zespolo sa dobrze z organizowani a patriotow nie widzialem

jest okazje zeby to bydlo zdelegalizowac !!!!

Rodacy! Nie pozwólmy, aby zgnilizna z KOMITETU OBRONY DARMOZJADÓW i reszta postkomunistycznego ścierwa szargała dobre imię Polaków. Przyjdźcie pod sejm choćby na chwilę. Siedząc i pierdząc w stołek nigdy nie doczekamy się silnej ojczyzny. Nie chcę, aby moje dzieci dorastały w kraju w którym byle łajza alimenciarz wywraca wszystko do góry nogami. Przybywajcie!!!

POLUDNIE POLSKI ZA!

WYWALCIE NAPRAWDĘ TE ANTYPOLSKIE MOSTRA TEN KIJOWSKI TO URĄGA NASZEJ OJCZYŹNIE.!

PiS robić swoje, budżet do podpisu Prezydenta RP, uchwalać wszystkie Ustawy dla Polaków tak jak oni to robili 8 lat wbrew woli Polaków, Ustawa za Ustawą, a Komoruski podpisywał.
To samo teraz robić z tą bandą. Nie kierować Ustaw do Trybunału Konstytucyjnego, oni też nie kierowali.
Schetyna i Kijowski powinni zostać zamknięci wreszcie, to wichrzyciele Polski, dążą do wojny domowej, zmiany rządu, nie dać się!
Ten bandzior Schetyna teraz znowu swoje, "będziemy blokować", kiedy PiS odbierze mu immunitet? Przegłosować teraz immunitety szpionom którzy chcą podpalić Polskę.
Ogłosić kiedy mamy przyjechać do Warszawy bo widać Piotr Duda jak zwykle, zrejetrował, a tak miał czapką ich nakryć.
My go już znamy, widzieliśmy jak "protestował" przy Ustawie 67 za PO, pogwizdali, i rozeszli się.
Uwaga: Schetyna się odgraża, a Kijowski nawołuje do rozruchów!
Kiedy zostaną zatrzymani przez prokuraturę z urzędu?

Niestety, same dobre chęci i nawet najszczersza uczciwość nie wystarcza do skutecznego rządzenia. W związku z tym, że Polska do bólu jest przesiąknięta bandyckim bezprawiem komunistycznego systemu, metody sprawowania władzy poprzez przemawianie do rozsądku przestępców i chronieniu ich przed odpowiedzialnością karną są szczytem absurdów rządu, któremu społeczeństwo powierzyło losy państwa i naprawę Rzeczpospolitej. POsowieckie gangi przestępcze talie jak PO, PSL, KOD, Nowoczesna, które od wielu lat niszczą nasz kraj a dzisiaj paraliżują funkcjonowanie najważniejszej instytucji w państwie, NIE MAJĄ PRAWA BYTU i powinny zostać zdelegalizowane natychmiast po zmianie władzy. Pełna lustracja, dogłębna dekomunizacja oraz rozliczenie i ukaranie rzesz reżimowych przestępców powinno stanowić motto kierunku rzadzenia ale .. tak się nie dzieje! W jakim celu ludzie są teraz zwoływani pod Sejm - by zachęcić rząd do praworządnego rządzenia(?), by wspólnie z rządem obchodzić na kolanach zdrajców i prosić ich o rozsądek(?), by dawać odpór KODowym przestępcom, którzy ... powinni siedzieć w więzieniach a którym pozwala się na legalne rozprzestrzenianie anarchi i bezustanne łamanie prawa!? Oczywiście, wspieramy nasz rząd ale ten musi w końcu zacząć rządzić i zaniechać obłaskawiania przestępców.

Wcześnie żeście się obudzili... Jak się pali to dopiero studnie się kopie...
Sakiewicz też zaspał - o sobocie myśli... Do soboty to może być już po ptokach ! Indyk też myślał o niedzieli...

Ludzie co sie z wami dzieje, gdzie jestescie, czy nie widzicie, ze te bolszewicke scierwa z POmyj i Petru rozwalaja Polske.Na co czekacie ??!!!
Oni nie ustapia, chca wojny domwej i rozwalenia rzadu, a wy spicie jak te zaczadzone chocholy.Zlodziej kijowski ma czelnosc byc pod sejmem i my na to pozwalamy.

Spokojnie, zajdzie taka potrzeba to wyjdziemy.
Na razie obóz rządzący rozgrywa to świetnie.
Pospiech jest potrzebny do łapania pcheł...

Nie mogę być z Wami, ale marzę aby zaśpiewać tym KODziarzom prosto w te OBYWATELSKIE gęby.

Nigdy z królami nie będziem w aliansach,

Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi,

Bo u Chrystusa my na ordynansach,

Słudzy Maryi!

Więc choć się spęka świat i zadrży słońce,

Chociaż się chmury i morza nasrożą,

Choćby na smokach wojska latające,

Nas nie zatrwożą.

Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami!

Więc nie dopuści upaść żadnej klęsce.

Wszak póki On był z naszymi ojcami,

Byli zwycięzce!

Więc nie wpadniemy w żadną wilczą jamę,

Nie uklękniemy przed mocarzy władzą,

Wiedząc, że nawet grobowce nas same

Bogu oddadzą.

Ze skowronkami wstaliśmy do pracy

I spać pójdziemy o wieczornej zorzy,

Ale w grobowcach my jeszcze żołdacy

I hufiec Boży.

Bo kto zaufał Chrystusowi Panu

I szedł na święte kraju werbowanie,

Ten de profundis z ciemnego kurhanu

Na trąbę wstanie.

Bóg jest ucieczką i obroną naszą!

Póki On z nami, całe piekła pękną!

Ani ogniste smoki nas ustraszą

Ani ulękną.

Nie złamie nas głód ni żaden frasunek,

Ani zhołdują żadne świata hołdy:

Bo na Chrystusa my poszli werbunek,

Na Jego żołdy

Jestem poza Warszawą ,mam swoje lata,popieram .

POPIERAM WAS.Za daleko mieszkam i lata też, aby być na miejscu.Z Boża pomocą zwyciężymy.Czas pogonić Komitet Obrony Diabła!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl