niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Schmidt udzieliła wywiadu. Padło to pytanie - o romans z Petru. Jaka odpowiedź?

Dodano: 09.01.2017 [11:03]
Schmidt udzieliła wywiadu. Padło to pytanie - o romans z Petru. Jaka odpowiedź? - niezalezna.pl
foto: Joanna Schmidt i Ryszard Petru; twitter.com/Schmidt_PL
Posłanka .Nowoczesnej Joanna Schmidt przerwała milczenie i udzieliła wywiadu. Dziennikarz Radio Merkury zadał pytanie o romans z szefem partii Ryszardem Petru i wspólny wyjazd do Portugalii.

Awantura zaczęła się tuż po Nowym Roku, gdy na portalach społecznościowych pojawiło się słynne zdjęcie z samolotu. Ryszarda Petru i Joanny Schmidt - dwójki polityków .Nowoczesnej, którzy podczas okupacji Sejmu wybrali się na wycieczkę do Portugalii.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ciamajdan odleciał do Portugalii? Petru i znana poseł przyłapani przez internautów

Fotka, która wywołała sensację


Po powrocie z Portugalii Ryszard Petru przyznał, że wyjazd był prywatny, ale o szczegółach nie chciał rozmawiać. Tymczasem w życiu osobistym obojga polityków .N dużo się dzieje.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ryszard Petru nie mieszka już z żoną

Joanna Schmidt do tej pory raczej milczała. Ograniczała się do wysyłania SMS-ów lub odsyłała do współpracowników. Dzisiaj przerwała milczenie. Z posłanką udało się porozmawiać reporterowi Radio Merkury.

– To, w jaki sposób spędzam sylwestra, to moja prywatna sprawa – stwierdziła Schmidt. Dopytywana, gdzie była z Ryszardem Petru, odpowiedziała: – Wszystko na temat naszego wyjazdu zostało powiedziane. Nie będę komentować gdzie i jak spędziłam sylwestra.

Padło także pytanie o rzekomy romans z Petru.

- Wielu też dopytuje, czy państwo są w związku?
– Odkąd weszłam do polityki, nie mam w zwyczaju komentować swoich prywatnych spraw. Wszystko na temat wyjazdu zostało powiedziane.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Gdyby Rych pojechał z Lubnałerką, albo z Krzywonoską nikt by do niego nie miał żalu a tak wszyscy mu zazdroszczą.

PetruGal dosiada klacze ze stajni N. Myśli kroczem bo kilka razy na dzień zmienia zdanie, czyli nie pamięta co powiedział 2 godz. temu (karykatura). Wałęsa to przynajmniej ograniczał się do rano i wieczorem (rano mówię tak, wieczór mówię nie)..

Obiecalem sobie ze nie bede pisal pod wplywem emocji. Owszem osoba publiczna, posel albo… itd. Nie ma prywatnosci bo z niej dobrowolnie zrezygnowal stajac sie osoba publiczna. Transparentnosc zycia to podstawa u osoby publicznej. Niestety osoby o brzmiaco obcojezycznie nazwiskach Shmidt, Petru, chca nam wmowic inne, nie europejskie normy. A w tym wszystkim, chodzi o zwyklego kutasa! Masakra! No przecierz wszystkim wiadomo, ze kutas to sznureczek, taki “fredzelek” wiszacy obok zaslony i sluzyl do odslaniania I zaslaniania okna, na ten przyklad. Dzisiaj probuje sie nam wmawiac ze kutas “to cos innego” . A panstwo pojechali sobie zrobic “ a kuku” zaslaniali sobie I odslaniali cala noc. Bulba.

Jeżeli ktoś dziwi się że w Polsce występują nietypowo brzmiące nazwiska, to znaczy że nie zna historii swojego kraju, szczególnie nie wie czym była IIRP - tyglem wielu mniejszości, rzeczpospolitą wielu narodów. Dlaczego potomkowie różnych mniejszości, często nie wiedzący nawet skąd ich nazwisko się wzięło, mieliby je zmieniać? Żeby cię nie raziły?

To dość kompromitujące nie znać historii, jeżeli ktoś mianuje się patriotą. Prowadzi to też do powielania pomysłów które historia już zna, jak choćby segregacji obywateli według pochodzenia.

@kartka, ty sobie wpuszczasz takiego "obco wyglądającego". Przecież to ordynarna zoofilia. Zresztą miałbym do ciebie większy szacunek, gdybyś to uprawiała z osłem czy z psem, niż z "obco myślącym", który marzy tylko o jednym - wejść do ichniego "nieba" z siedemdziesięcioma hurysami za mordowanie, gwałcenie i niszczenie wszystkiego i wszystkich.

Zapominasz o takich, ktorzy przez obce mocarstwa (rozbiorowe) byli nasylani do Polski, by panowac nad Polska i Polakami. Ich dzieci i dalsi potomkowie nie musieli i - jak pokazuje praktyka - nie skorzystali z tego tygla, o ktorym napisalas. Byli i sa antypolscy. A obco brzmiacymi nazwiskami to podkreslaja. Historia nie jest tak prosta, jak to przedstawiasz.

Pani Joanno, czy Pani partner wyjazdowy jest stały? Czy może dopuszcza Panie rotację?
PS: Na czyj koszt Pani podróżuje?

Rycho Meserschmidt, uwalił wice, n, wyborców n, małżonkę, dzieci i siebie bo zrobił intercyzkę. Miszcz szach mać.

Pierdu moglby smialo sparafrazowac Cezara gdzie kluczowym slowem bylby czasownik "leciec"! A wygladaloby to tak: "polecialem (na Madere)....przelecialem (hamparampam )i.....odlecialem (z powrotem do Polski) "

Bardzo zrecznie. Gratuluje :-)

no żeby przelecieć (hamparampam) trza lecieć aż na jakąś Maderę. Toć podczas okupacji sejmu jest tyle fotelików wolnych przeca :)

Opozycja nadaje się do kabaretu, a nie na scenę polityczną. Dobry felieton przeczytałem właśnie na www.pamflet.pl

Dlaczego dajecie sie podpuszczac? Przeciez to stare wiesci,
juz zdarta plyta,a Wy jakby to bylo cos ciekawego,piszecie i piszecie komentarze o bzdetach, ile mozna to walkowac!?

Miłość jest ślepa, na
przykładzie tego cepa.

politycy pretendują do tego by nami rządzić, dlatego mamy prawo wiedzieć o nich wsszystko, łącznie z tym jak się zabawiająpo pracy. Polityk nie ma prywatności! Od tego co robi "prywatnie" mogą zależeć nasze losy, więc chcemy i powiniśmy wiedzieć jakiego są wyznania, jaki mają światopogląd, jaka jest ich orientacja seksualna, jaki mają status majątkowy, jaki jest ich stosunek do kościoła, jak rozumieją pojęcie patriotyzmu, wszytko! Nie ma tutaj miejsca na prywatność. Polityka niestety rozgrywa się także w łóżkach... Dlatego chcemy wiedzieć co Petru i Schmidt robili w Portugalii, gdzie byli, co jedli i czy między nimi doszło do zbliżenia. Nie ma tematów tabu, gdy chodzi o nasze bezpieczeństwo i przyszłość narodu. Jeżeli Zdradzają swoich bliskich, zdradzą też nas.

Tak mamy prawo to wiedziec!!!! Mam tez prawo wiedzieć gdzie na narty jeżdzi Yaro, z kim śpi i dlaczego nie ma dzieci??!!! Szaleństwo!!! Za prawdę powiadam Wam bycie pisowcem to stan umysłu

Nie odwracaj kota ogonem, Yaro mysli o Polsce a nie o przelatywaniu przecietnych poslanek, dlatego was tak wkurza, bo NIC NA NIEGO NIE MACIE!!!

Mało masz obiektów zainteresowania po prawej stronie. CZego sie czepiasz Ryska. On przynajmniej nie udaje katolika, jak inni wielbiciele reż. Smarzowskiego.

Najgorsze to to, ze ruskie trolle włażą na niezależną i próbują udawać zatroskane Polskie społeczeństwo!!!

Piękne podsumowanie. A puenta - strzał w dziesiątkę.

Poleciała na jego pieniądze czy chciała się poczuć po raz pierwszy w życiu od kogoś mądrzejsza? Przy Ryśku-analfabecie każdy ma szansę.

Ryszard Petru = Ryszard Smródfru, proszę go tak nazywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szanowna pani poseł Schmidt, pani jest osobą publiczną a to do czegoś zobowiązuje!
Co za bezczelność i brak poczucia przyzwoitości! Wiarygodność Schmidt i Petru jako i polityków i partnerów życiowych jest równa zeru. Prędzej czy później zdradzą.
Porządni i uczciwi ludzie najpierw się rozwodzą a potem szukają sobie nowego partnera!
Wypowiedź poseł Schmidt,już oficjalnie, kochanki Petru, jak i wypowiedzi samego kochasia są po prostu skandaliczne!Skandaliczne! Oboje dopuścili się zdrady małżeńskiej, okłamywali swoich małżonków i to przez dłuższy okres.
To z kim sypiają jest ich prywatną sprawa, ale tylko wtedy,kiedy nie są osobami publicznymi – a oboje są i to od dość dawna.
Polityk,który zdradza żonę/męża NIE JEST GODNY ZAUFANIA!
Polityk,który dopuszcza się perfidnej zdrady zaufania wobec swojego partnera/partnerki nie daje żadnych,absolutnie żadnych gwarancji na to,że nie zrobi tego w życiu zawodowym. Osoby dopuczczające się zdrady małżeńskiej nie są godne zaufania.Pokazują, że nie uznają żadnych zasad!
W państwie o długich i trwałych tradycjach demokratycznych takie osoby jak Schmidt/Petru tracą zaufanie, takie osoby podają się do DYMISJI!
W Polsce mamy polityków wywodzących się z czerwonych dynastii i tzw. szkoły sowieckiej, gdzie głównym mottem jest: NAS ŻADNE ZASADY NIE OBOWIĄZUJĄ.
Kochankowie Schmidt i Petru – co wy jeszcze robicie w naszym sejmie? Opróżnijcie szuflady i zajmijcie się swoim prywatnym życiem ile dusza zapragnie,nikogo to nie będzie interesować.

Gdy wyjeżdrzali byli spragnieni,
Gdy wracali byli nasyceni,
A nowoczesną w z..ku mieli,
Trochę pieniędzy wydali,
Ale tego nie żałowali,
Bo to nowoczesnej były.

dziadek godali ze to takie scierki pospolite DMUCHAWY nie bucz kiedy odejde dzieci zostawie tobie nigdy mnie dzieci nie interesowaly tylko dmuchanie popychanie O LA rysiu alimentow nie placi znow nowe stowarzyszenie zakladaja pt;DAJTA NAM NA DMUCHANIE

Dmuchanie to przy okazji ona to Gold Digger a on to frajer
Joanna GoldDigger na Ministra Finansów
Rysiek Frajer na Premiera

:-)))

bajecznie filmy gold diggers na youdupie. rob risky rob jest cool

Ludzie jak macie jakeś wejścia to:
1. Pomóżcie zapoznać się mężowi pani GoldDiger z żoną pana Frajera, niech stworzą sobie normalną rodzinę.
2. W przyszłych wyborach wybierzcie ich do sejmu z listy PiS albo Kukiz
3. A Rysia z Joanną do Portugali albo na drzewo

Polak potrafi ;-)

Jeden gościu mnie tutaj ochrzenił że niby to nie moja sprawa pytać o takie prywatne sprawy, really?

Tak mu odpowiedziałem:
Materacem nie byłem i nie chodzi tu o bycie materacem ale mam prawo wiedzieć na kogo głosuję i czy można takim zaufać bo oni tworzą prawo które mnie dotyczy i wydają pieniądze mojego państwa, ufasz takim w sprawach finansowych?

Po angielsku na takich ludzi się mówi gold digger, ty ciasny łbie, nie rozumiesz to sobie zobacz na tym filmiku bo my mamy takich w naszym Sejmie, są posłami i to tacy jak ty ich wybrali.

https://www.youtube.com/watch?...

Super link !!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl