niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

​„Sylwester w Dwójce” bezkonkurencyjny

Dodano: 01.01.2017 [17:11]
​„Sylwester w Dwójce” bezkonkurencyjny - niezalezna.pl
foto: TVP Info/print screen
To „Sylwester z Dwójką” był najchętniej oglądaną relacją noworoczną w telewizji. W momencie kulminacyjnym śledziło ją 5,2 mln widzów.

Jak podał prezes TVP Jacek Kurski, telewizja publiczna zanotowała najwyższy wynik oglądalności od siedmiu lat. W każdej minucie TVP2 oglądało ponad 3,5 mln widzów (27 proc. udziału w widowni). Z kolei o północy aż 4,2 mln widzów oglądało TVP2, 3,7 mln – Polsat i 1,6 mln – TVN.

Do Zakopanego, gdzie odbywała się impreza, ściągnęły tysiące ludzi z całej Polski. Policja spodziewała się, że na Równi Krupowej zbierze się blisko 50 tys. osób.
Wśród wykonawców byli m.in. Edyta Górniak, Margaret, Maryla Rodowicz i Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Boney M. i Dr Alban, Michał Szpak i Patrycja Markowska.

Muzyczne hity rozbrzmiewały z jednej z największych i najnowocześniejszych w Polsce scen o szerokości 60 metrów i wysokości 22 metrów.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Półtorej godziny przed północą zanikł sygnał TVP naziemnej telewizji cyfrowej w Wielkopolsce. Wrócił po północy

Przepraszam. A na podstawie badań jakiej firmy prezes TV wypowiedział te słowa? Proszę was nie kompromitujcie się, bo jest to typowa informacja dla tzw. "ciemnego luda". Tam gdzie się podaje konkretne liczby, a zwłaszcza rankingi, wymagana jest podstawa takiego stanu rzeczy. A tutaj podstawa - "bo Kurski powiedział" budzi tylko falę śmiechu u normalnie myślących.

Od kiedy alimenciarze "normalnie myślą"?

Sylwester w Dwójce najlepszym koncertem sylwestrowym w historii. Wiele naprawdę topowych gwiazd, muzyka różnych stylów i dla różnych pokoleń, nie było nudy i smęcenia, dwa kawałki i następna gwiazda. Nigdy z taką przyjemnością nie oglądałem sylwestra w tv. Oglądalność też o tym świadczy. Gdyby ludziom się nie podobało przełączyliby na kiepski TVN, ale tam no cóż mizeria.

Zenon Martyniuk śpiewał jak kot mojej babci. Ale ogólnie było to lepsze jak sylwester w Nowym Yorku, bo tam był concert jakiegoś hałaśliwego rokowego zespołu I wszyscy stali w bezruchu jak wojsko na baczność.

Kurski ma zły gust, jak i większość oglądających tego paskudnego bufona i bez talentu, który jak niegdyś Wiśniewski podniecał plebs, a do tego Maryla emerytka i Jej chochoł na głowie to koszmar, Pan Kurski niech nie robi więcej takich prezentów, bo abonamenty spadną i przejdziemy na odbiory tylko w internecie, na własne wybory ciekawych audycji. Na taki kicz to może po herbacie z prądem da się patrzyć ,,potrójnie".

ty nie strasz. Ty myslisz że on tym zajmował się ? Myślę że nie.

Sylwester w Zakopcu według mnie w skali od 1 do 1o otrzymuje 5. Władze TVP nie mają pomysłu I gustu na lepsze zorganizowanie show I całej TVP.

obejrzałam minutkę z występu z Marylą. Zenek ma glos jak stary kozioł

nie znam tego Zenka,ale ty Maryna widzę,że gustujesz w kozich synach,takich jak cap hołdysek!

Maryna ma rację co do głosu tej piosenkarki, za to ty Pastuch nie masz słuchu.

Po prawdzie to lubię tylko rocka.Ale w typ 2 czekałem tylko na Zenka. Z tym gościem remontuję ludziom mieszkania .Z każdego remontu mamy piosenkę Zenka. Ten człowiek to autentyk! Ten głos,miny ,gesty...Po prostu lubimy cię Zenek! Trochę podglądałem polsat...Gro tzw.gwiazd winno już tylko wnukom śpiewać! A Zenek? Razem się z nim zestarzałem. Też mamy podobne brzuszki.I On i ja kochamy dom swój nad życie. I chociaż rocka nigdy nie zdradzę to Zenek z Akcentem też dostał swoje miejsce w moim życiu! Nasze zdrowie Zenek!!1

Czy ktoś wie o co chodzi z tym Zenkiem Martyniukiem? Przecież to kompletne badziewie, a wszyscy się zachwycają jakby objawił się jakiś narodowy artysta na miarę Czesława Niemena. Kasiorę może mieć, więc tak myślę, że może sfinansował tę scenę i nagłośnienie, a TVP w zamian, robi mu reklamę - taki układ.

Zenon Martyniuk ma głos bardzo wysoki taki cienki, piskliwy który jest często spotykany u wokalistów discopolo, I osobiście nie lubię tego typu głosu u facetów,(głos cioty) ale muzyka jest skoczna I ludziska podskakiwali, I ogólnie o to chodzi.

Tak samo myślę. On wygląda i ma głos jak jakaś ciotka.

A ilu z tych, którzy oglądali płaci abonament?

Ty nie płacisz? Wstydź się.

Wg. mnie za dużo wykonawców było. Piosenki nie do tańczenia. Do kotleta.Po co zapraszają zagranicznych wykonawców,każdego zakwateruj na nasz koszt. Jeszcze mu zapłać w prawdziwych pieniądzach. Ten pedał szpak z żydowska gwiazda wystąpił. No skandal,czym ta ciota chciała zabłysnąć. Zenek wymiatał,był najlepszy i powinien on najwięcej śpiewać i inne gwiazdy z disco polo.

A tymczasem dzieje sie..
https://gloria.tv/article/cwQ8...

Oglądałam, bo rzeczywiście gdzie indziej było gorzej. Nie myślałam, że facet od disco polo mi się spodoba najbardziej, ale tak się stało. Martyniuk był najlepszy. Marylka się pod niego podłączyła. Margaret fałszuje, Szpaka nie lubię. Szkoda, że nie było Skaldów, na nich liczyłam najbardziej. TVP wywinęła im numer.

haha rodowicz i disco polo jakiś typek z nikąd a tak się babcia śmiała z tej muzyki i co głodek zajrzał w oczy hahahah żenada

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl