niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

"Apokalipsa". Szokujące nagranie z Paryża ubogaconego przez uchodźców

Dodano: 15.10.2016 [20:08]
"Apokalipsa". Szokujące nagranie z Paryża ubogaconego przez uchodźców - niezalezna.pl
foto: YouTube
Romantyczny dawniej Paryż przekształcił się w stolicę brudu i śmieci. Wszystko w wyniku samobójczej polityki francuskich władz, pozwalających, by imigranci z Afryki przenosili się do stolicy Francji i żyli tam na ulicy. Szokujący film anonimowego Francuza ukazuje, jak zmieniło się oblicze Paryża.

Dokonane niedawno nagranie ukazuje, do jakiego stopnia stolica Francji została zdewastowana przez imigrantów zamieszkujących jej centrum i przedmieścia.

Autor filmu zrealizował go przy pomocy ukrytej kamery. Na nagraniu widzimy setki afrykańskich uchodźców, którzy nocują często na ulicach, a ich całym dobytkiem jest karton służący do spania.

Film pokazuje m.in. okolice Avenue de Flandre. W materiale znalazły się też ujęcia bijatyk między Murzynami (głównie z Sudanu i Erytrei) a francuską policją, która próbowała zlikwidować uliczne obozowisko.

Miejmy nadzieję, że Polska nie zostanie zmuszona do uznania "europejskich wartości", które doprowadziły do takiego kulturowego ubogacenia:

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

TU obejrzysz Paryż dziś :
https://www.youtube.com/watch?...

Mocarstwo kolonialne/postkolonialne ma teraz stolice
zdobiona w stylu kolonialnym i wreszcie tubylcy czuja sie szczesliwi !!!

Putina trzeba nienawidzić. Ale i można podziwiać.
Nikt od czasów Stalina, bez jednego wystrzału, armaty czy czołgu nie dokonał tak doskonałej dywersji zdegenerowanej Europy. Dzięki służbom i krewnym swojej świty wyznania handlowego najpierw doprowadził do rządów lewacko-liberalnej hołoty politycznych impotentów o korzeniach pokolenia 68 a później doskonale zorganizował powódź emigrantów.
Nie ma nic lepszego jak pokonać wroga jego własną głupotą...

Dziwi mnie tylko postawa papieża Franciszka? Skoro wie jak wygląda życie chrześcijan będących w rekach islamistów oraz to ze najlepsze co może ich spotkać to ZIG ZIG ZIG, to dlaczego tak dąży do ich sprowadzania do Europy i uznania ich jako naszych braci?

Biedni ludzie - tak cenni, tak wiele mogliby wnieść w życie różnych społeczności. Jednak te poglądy, które wyznają i bezduszna religia którą żyją, odczłowieczają.
Ci ludzie są stworzeni tak jak my, by kochać i doświadczać miłości, by pomagać sobie nawzajem, by tworzyć,rozwijać dla wspólnego dobra.
Co się dzieje, że człowiek odczłowieczył się?
Człowiek przestał żyć według instrukcji życia - i zmarniał.
Na Zachodzie matki zabijają swoje dzieci poprzez aborcję i mówią:to nie zabicie i tamto dziecko to nie człowiek.
A ci podobnie mówią i myślą, tylko że o ludziach "Zachodu", o wyznawcach nie ich religii, no i o kobietach.
NIGDY NIE BĘDZIEMY ŻYĆ NORMALNIE, ZAWSZE BĘDZIEMY COŚ NISZCZYĆ, GDY NIE BĘDZIEMY ŻYĆ WEDŁUG INSTRUKCJI ŻYCIA - BÓG NAS STWORZYŁ, BYŚMY KOCHALI I DOŚWIADCZALI MIŁOŚCI: " Będziesz kochał Boga z całego serca swego, z całej duszy swojej, z całej myśli swojej, z całej siły swojej, a bliźniego swego jak siebie samego"- co robią Jego dzieci?...

Człowiek nigdy nie był takim jak piszesz że był. Okrucieństwo, gwałty, grabież są na porządku dziennym od zarania naszego gatunku. Jesteśmy w tym infantylni, bo tylko razem coś możemy. Osobno to najwyżej każdy z nas może zrobić młotek z kamienia, razem możemy zdobywać Kosmos. Nie jest źle. Idziemy w dobrym kierunku. Jeszcze 10000 lat i polecimy. Przestań się więc martwić. Głowa do góry.

Jeżdżę do Paryża od 30 lat i juz 5 lat temu stwierdziłęm że aby dojść z Pigalaka na mont Mart trzba było iść wśród suszącej się bielizny miedzy budynkami. a co dopiero dzisiaj strach sie poruszać piechotą. Dawnej chodzilismy nocami po całym Paryżu.
Oby nas to niedopadło!!!

U nas już spotyka się takich "uchodźców" w Warszawie w ogrodzonych śmietnikach. Aż strach wchodzić , żeby śmiecie wyrzucić.

byłam w Paryżu na wycieczce - 5 dni w 2005 roku, czyli 11 lat temu i już wtedy zszokowana byłam ilościom imigrantów i panującym tam brudem na ulicach

Wszystko idzie tak jak zaplanowali syjoniści. NWO w toku. SZOKUJĄCE WIDEO! NIELEGALNI IMIGRANCI PROTESTUJĄ W PARYŻU! "MAMY DOŚĆ FRANCUZÓW!" Film do którego udało nam się dotrzeć opublikował jeden z użytkowników Twitter'a. Widać na nim grupę protestujących imigrantów wznoszących okrzyk "mamy dość Francuzów! ". Protesty są organizowane przez CSP 75, stowarzyszenie pomagające nielegalnym imigrantom. CSP 75 jest prawdopodobnie Sorosa organizacja albo jemu podobnym! Podobne manifestacje są organizowane w Paryżu na placu Republiki co tydzień w piątek. Sami oceńcie.
Kliknij aby obejrzeć film. Protestujący imigranci w Paryżu! https://twitter.com/YannMerkad... "mamy dość Francuzów krzyczą nielegalni emigranci podczas zamieszek we Francji" - ale to co? będą się domagać teraz wydalenia Francuzów z kraju czy jak? Tak deportowali z Francji rumuńskich cyganów z nielegalnych koczowisk , wsadzali ich w samolot i na drogę dawali 250€, a cyganie za dwa tygodnie byli z powrotem.

"OBRAZ SYFU I NĘDZY, ZAMIESZKI!". PARYŻ 2016, UBOGACONY PRZEZ IMIGRANTÓW. Paryż był do niedawna jeszcze znany jako "miasto miłości". Niegdyś romantyczny i klimatyczny, sprzyjający gorącym romansom dziś obrasta brudem, śmieciami i zdaje się bardziej przypominać jakieś postapokaliptyczne miasto. Po dawnej świetności ślad zaginął. Francja już nie istnieje jako państwo. Została w pełni opanowana przez ochoczo zapraszanych imigrantów z Afryki. Stolica tego państwa została dosłownie zdewastowana! Do sieci trafił film nagrany przez anonimowego Francuza, który okiem kamery pokazał jak bardzo zmieniło się "miasto miłości"... o ile wciąż jeszcze wypada tak o nim mówić. Nie ulega wątpliwości, że Francuzi strzelili sobie "samobója" zapraszając hordy muzułmańskich uchodźców. Miało być ubogacenie kulturowe, a jest "Sodoma i Gomora". Na filmie widzimy tłumy afrykańskich uchodźców, którzy z ulic Paryża uczynili jedno wielkie koczowisko. Nocują na ulicach, często w kartonach. Wokół rosną sterty śmieci. Obywatele Francji nie mogą czuć się dłużej bezpieczni we własnym kraju. Miejsca gdzie licznie przebywaja głównie uchodźcy z Sudanu i Erytrei przesączone są przemocą. Na filmie został uchwycony moment bójki między imigrantami a francuską policją usiłującą zlikwidować obozowisko. Patrząc na to co się tam dzieje z jednej strony strony chciałoby się powiedzieć: "mają to na co zasłużyli!". Z drugiej zaś strony należy pamiętać, że każda decyzja ostatecznie należy do władzy, dlatego i w tym przypadku nie należy wrzucać wszystkich Francuzów do jednego wora.
Jedno jest pewne...i smutne zarazem. Francja umarła. Została pożarta przez nowotwór zwany "tolerancja złośliwa". Nie mam tu na myśli samego faktu posiadania tak zacnej cechy jak umiejętność tolerowania odmienności, ale o wypaczenie znaczenia tego słowa i pozwolenie obcym na przeprowadzenie jawnej, agresywnej inwazji na terenie własnego państwa.
Francja po raz kolejny "odpiera atak" zasłaniając twarz "lewym" ramieniem trzymając w "prawej" ręce białą flagę.

Wszystkiemu winna ta chora poprawność polityczna.

Indovinate chi invita i profughi in Germania.
http://www.maurizioblondet.it/...
Maurizio Blondet 2 październik 2015 tłum. RAM
Vladimir Shalak, członek Rosyjskiej Akademii Nauk jest programistą, informatykiem, twórcą software-u, który analizuje zawartość Twittera (Scai4Twi, Content Analysis System for Twitter). To, czym tenże software i jego autor się zajmują, tylko pozornie może wydawać się zajęciem próżniaczym, jako że w rzeczywistości jest wprost przeciwnie, są oni bardzo przydatni dla tzw. intelligence czyli wywiadu, jak to dalej w artykule zobaczymy. Shalak przeanalizował 19 tysięcy tweets tzw. pierwotnych (z wykluczeniem re-tweet), które mówią o uchodźcach, lub też których adresatami byli uchodźcy. Zdecydowana większość tychże tweet (hash #refugee) wskazują na Niemcy i Austrię, jako kraje najbardziej gościnne w stosunku immigrantów. Analiza graficzna poniżej:
http://i2.wp.com/www.mauriziob...
93% zawartości wszystkich tweet poświęconych Niemcom, zawierało entuzjastyczną wprost pochwałę nieograniczonej ich hojności, wraz z przywitaniem w języku arabskim, video z niemieckimi kibicami śpiewającymi „Wilkommen” na stadionach, z uchodźcami witanymi kwiatami i ciastkami na niemieckich stacjach kolejowych, czy też video-spot imigrantów wykrzykujących"Kochamy Niemcy!". Z analizy 5704 tweet pierwotnych typu hashtag #RefugeeWelcome z nazwą kraju, pierwszeństwo Niemiec jest jeszcze większe. Wykres poniżej:
http://i1.wp.com/www.mauriziob...
Pytanie, jakie postawił sobie Shalak brzmiało: skąd pochodzą te wszystkie tweets z hashtagiem #RefugeeWelcome + Niemcy ? Otóż kraje ich pochodzenia nie zawsze można było zidentyfikować, jako że część autorów je ukryła, ale oto wyniki analizy materiału, gdzie identyfikacja kraju była możliwa:
http://i1.wp.com/www.mauriziob...
cdn...

Tylko 6% analizowanych tweets pochodzi z Niemiec! Prawie połowa pochodzi z krajów angielskojęzycznych: Anglii (19.2%), USA (17%), Australii (5%!), Kanady, a nawet z Indii. Można więc odnieść wrażenie, jakoby angielskojęzyczni obywatele globu ziemskiego dogadali się ze sobą w sprawie zapraszania Syryjczyków, Afgańczyków, Afrykańczyków i innych do cudzego domu. Jest jednakże dość trudną imprezą wyobrażanie sobie Hindusów czy też obywateli Australii jako ludzi gorąco zainteresowanych rozpowszechnianiem wśród bliskowschodnich uchodźców wiadomości o tym, iż w będą oni w Niemczech witani z sercem na dłoni. Wszystko wyjaśnia się jednak, jeżeli wie się o tym, że Indie są w czołówce państw- dostawców usług telefoniczno-komputerowych. Naukowiec odkrył, iż została przeprowadzona na szeroką skalę operacja przy pomocy tzw. botnet.
W informatycznym slangu "botnet" oznacza „malware”, lub inne oprogramowanie złośliwe, które jest w stanie przekształcić komputer należący do danego użytkownika w coś w rodzaju robota. Tak zainfekowany komputer zaczyna operować w sposób automatyczny w sieci web, całkowicie poza kontrolą jego właściciela. Rosjanin zidentyfikował prawdziwe tornado, do jakiego doszło przy pomocy "botnet": 27 sierpnia, o godzinie 8.33, 40 automatycznych botnet-ów, takich jak: @changing_news, @changing_news1,…, @changing_news39, w tym samym czasie rozpowszechniło z USA następującą wiadomość: «A new welcome: Activists launch home placement service for refugees in Germany and Austria #News #Change #Help». 1 września, ta sama grupa botnet-ów powtarza komunikat. 29 sierpnia, 80 bot-netów wysyła wiadomość: Tysiące uchodźców przyjęto w Dreźnie, tysiące osób na ulicach…”
31 sierpnia, 50 bot-netów z Australii (co warto zauważyć, skonstruowanych rok wcześniej, bo 14 lutego 6 rano) wysyła wiadomość że, „niemieccy kibice witają uchodźców…”
1 września, jeszcze inne botnet- y, będące własnością „Social and Cultural Impact”, z siedzibą w Dallas (Texas) rozpowszechniają wiadomość: «German Soccer Fans Welcome Refugees Amid Ongoing Crisis: As Europe faces the challenge of a wave of migration…»
CDN...

Można więc łatwo wyobrazić sobie jaki spotęgowany efekt został spowodowany przez „roboty” w obozach dla uchodźców w Turcji, Libanie i Jordanii, a także w odniesieniu do innych bliskowschodnich narodowości. Można to określić jako zbiorowy stan emocjonalny, prowokujący falę uchodźców, jaką obserwujemy – zachęcaną dodatkowo przez głupotę mediów i polityków. Jeżeli chodzi o cel, jaki chce osiągnąć powyższa strategia, każdy może stworzyć sobie hipotezę. Co do mnie; nie należałoby zapominać, że od 11 Września, USA stały się Imperium Chaosu. Jak to wyjaśnił George Friedman, założyciel Stratfor-u -podczas posiedzenia Council on Foreign Relations, tak na Ukrainie jak i w Afganistanie - „gdy już zdołaliśmy zdestabilizować kraj, nasze zadanie jest wykonane”. Dla precyzji, Friedman jest docentem na US Army War College i członkiem RAND-u (megafonu amerykańskiego systemu wojskowego i przemysłowego), wpływowym insider-em w mechanizmach władzy w USA, Żydem urodzonym w Budapeszcie.
http://i0.wp.com/www.mauriziob...
Oto, co Friedman mówi:
„Już tylko możliwość integracji między Niemcami i Rosją jest dla nas zagrożeniem, nie możemy sobie na to pozwolić (…)
Wystarcza nam destabilizacja jako efekt naszych działań w polityce zagranicznej. Wcale nie trzeba wprowadzać demokracji; kiedy zdestabilizowaliśmy jakiś kraj, musimy sobie powiedzieć: 'Misja została wypełniona i wracamy do domu'. Naszą niewiadomą są Niemcy. Jak się zachowają? Tego nie wiedzą nawet oni. Są gigantem ekonomicznym i politycznym karłem- jak to zawsze dotąd było w historii”. (…)
“Our real enemy is our greatest ally. The ultimate proof”
http://www.maurizioblondet.it/...

"Wypływamy, przyjdźcie po nas!"
Gli scafisti chiamano l'Italia: "Partiamo, venite a prenderci"
http://www.ilgiornale.it/news/...
Giovanni Masini 16 kwiecień 2015 tłum. RAM
Przemytnicy ludzi − którzy wypływają z portów Afryki Północnej i szmuglują migrantów na wybrzeża włoskie – zawczasu zawiadamiają o tym władze włoskie, by wykorzystać jednostki morskie jako "szalupy ratunkowe" na zawołanie. Ta niesłychana wiadomość ujawniona została przez Grahama Leese, byłego specjalnego doradcę Frontexu i opisana przez brytyjski The Telegraph. Proceder tego rodzaju trwał już wcześniej, ale tym razem nadeszło oficjalne potwierdzenie jego istnienia. Przemytnicy celowo tankują mniej paliwa niż potrzebne jest na przeprawę, ponieważ są pewni, że w pewnym momencie imigranci zostaną "podwiezieni" do Włoch − albo przez okręty Marynarki Wojennej, albo przez jednostki będące na wyposażeniu kapitanatów portowych. Gangi przerzucające ludzi informują włoskich funkcjonariuszy, po to by służby ratownicze mogły zająć się łodziami z imigrantami
Trafficking gangs tip off Italian officials so that rescue services can pick up people-smuggling boats
Revelation from former British immigration official will raise fears that search and rescue services are 'helping' traffickers
http://www.telegraph.co.uk/new...
CDN...

Oczywiście ani Marynarka Wojenna, ani kapitanaty portów nie robią tego na zasadzie taxi, ale ze względów humanitarnych, a przede wszystkim w ramach konwencji o prawie morza, zobowiązującej do udzielenia pomocy każdej osobie na morzu znajdującej się w niebezpieczeństwie. Konserwatywny dziennik londyński wyjaśnia dalej, że Wielka Brytania nie zgadza się z zaleceniami ONZ, który chce dalszego wzmocnienia misji ratunkowych. Brytyjczycy utrzymują, że tego typu operacje popchną jedynie jeszcze większą ilość desperatów do szukania szczęścia w przeprawach, jako że ci − nie bez racji zresztą – są pewni iż pomoc włoska nie zawiedzie ich w dostaniu się do Europy. (…) Funkcjonariusz brytyjski, pracujący obecnie jako doradca ds. imigracji i ochrony granic, wyjaśnia, że "wielu migrantów przesłuchiwanych we Włoszech potwierdziło, że od początku operacji Mare Nostrum, przemytnicy nauczyli się wykorzystywania coraz to większej ilości okrętów przeznaczonych do operacji ratunkowych".
Graham Leese nie tyle krytykuje Włochy, co oskarża ONZ, mówiąc: "ONZ twierdzi, że jest moralnym obowiązkiem ratowanie osób w zagrożeniu. Według mnie jednak, pomysł ten jest niebezpieczny, ponieważ jego skutkiem jest zachęcanie do tego samego mechanizmu, któremu chce się zapobiec. Niektórzy spośród migrantów są desperatami, ale większość szuka jedynie polepszenia warunków ekonomicznych". (…)
Opinia włoskiego policjanta: "Uchodźcy to business globalistów, a tego, kto o tym mówi - eliminuje się".
IL POLIZIOTTO: “L’ACCOGLIENZA? BUSINESS DEI POTERI FORTI. E CHI PARLA, VIEN FATTO FUORI”
http://www.maurizioblondet.it/...
Maurizio Blondet 23 sierpień 2016
Mattia Sacchi − Il Mattino, 22 sierpień 2016 tłum. RAM
Daniele Contucci, zastępca szefa Policji Państwowej − Wydziału Centralnego Imigracji i Policji Ochrony Granic – dzięki swym oficjalnym denuncjacjom na temat tego, co dzieje się w ośrodkach zakwaterowania imigrantów i podczas procedur identyfikacyjnych – stał się jednym z najsławniejszych włoskich policjantów.

cdn...

Daniele Contucci – La Forza e il Coraggio di un Poliziotto
http://danielecontucci.it/
Terrorismo, Daniele Contucci: "E' il momento di chiudere le frontiere"
http://www.affaritaliani.it/cr...
Daniele Contucci paga per aver detto la verità su C.A.R.A. e immigrati
http://www.affaritaliani.it/cr...
W wywiadzie zamieszczonym poniżej opowiada o tym co zaobserwował podczas akcji przyjmowania migrantów na włoskich wybrzeżach:
Czy wszyscy migranci, z którymi miał Pan do czynienia sprawiali wrażenie iż uciekali od czegoś?
Absolutnie nie! Mieliśmy do czynienia z wieloma osobami posiadającymi tragiczną przeszłość, ale również z mnóstwem migrantów, w kontakcie z którymi natychmiast było oczywiste, że chodziło im o coś zupełnie innego niż ucieczka.
Statystyki wyjaśniają zresztą bardzo dużo: w roku 2014 przybyło do Włoch 172 000 migrantów. Jedynie 10 % z nich przyznany został azyl polityczny, w sumie − 36 000 migrantów pozwolono na przebywanie w Europie. Wszyscy inni powinni byli zostać repatriowani, jednakże większość z nich zniknęła bez śladu.
Jest Pan także pierwszą osobą, która ujawniła przypadki gruźlicy i innych chorób zakaźnych wśród imigrantów…
W roku 2014, w Porto Augusta, podczas operacji przyjmowania migrantów – przez półtora dnia mieliśmy do czynienia z 1 200 osobami, z których 66 było chorych na świerzb, a inne na gruźlicę. Wystawiono nas tam na niebezpieczeństwo infekcji − wbrew jakimkolwiek procedurom obowiązującym – mieliśmy do dyspozycji jedynie maseczki i rękawice lateksowe. Wtedy, co tylko urodził mi się syn, więc ze strachu, by go nie zarazić – nie widziałem go przez miesiąc i zapłaciłem za badanie prywatne, by upewnić się czy nie jestem chory. Proszę sobie wyobrazić co czuje się, gdy nie można widzieć własnego dziecka w jego pierwszych miesiącach życia. Z tego powodu opowiedziałem o tego rodzaju absurdalnej sytuacji, wystawiającej zdrowie policjantów na niebezpieczeństwa. (…)
Czy Pana oskarżenia miały jakieś konsekwencje negatywne w miejscu pracy? Spowodowały pojawienie się problemów i reakcji odwetowych. Nasz wydział został oficjalne zamknięty, a osoby w nim pracujące – zdegradowane. Jako że pracuję w Rzymie, na wszystkie sposoby usiłowano przekonać mnie abym złożył prośbę o przeniesienie. (…)
cdn>>>

Czy uważa Pan, że wielu imigrantów odmawia integracji?
Proszę zapytać o to kobiety policjantki − kiedy migranci mężczyźni odmawiają przeprowadzania z nimi wywiadów−ankiet. Wystarczy tylko ten fakt by zorientować się co do różnic w mentalnościach.
Jakie jest Pana zdanie o operacjach Mare Nostrum i Triton?
Mare Nostrum była operacją włoską, kosztującą niewiarygodne wprost pieniądze i funkcjonowała w interesie przemytników ludzi,ze względu na zasady, na jakich przeprowadzane były interwencje jednostek morskich uczestniczących w niej, pozwalające im na zbliżenie się na odległość 10 mil morskich do wybrzeży Libii. Natomiast misja Triton pod nadzorem Frontexu, która jest dalej kontynuowana – pozwala na zbliżenie się jednostek ratunkowych na odległość 30 mil od Libii.
Przed rozpoczęciem misji, o których mowa – za podróż do Włoch – migrant musiał płacić 2 −3 tysięcy euro, po ich rozpoczęciu jedynie 700 – 800 euro, jako że ryzyko zmniejszyło się. (…)
Operation Mare Nostrum
https://en.wikipedia.org/wiki/...
Operation Triton
https://en.wikipedia.org/wiki/...
Biedni uchodźcy: Marokanka słabnie po dostaniu się do Włoch, ponieważ jest po niedawnym liftingu.
Questi poveri profughi: sta male appena sbarcata perché si è fatta il lifting
http://www.ilgiornale.it/news/...
Valentina Raffa 30 sierpień 2016 tłum. RAM
Ragusa – Sycylia. Wśród imigrantów przybyłych ostatnio do portu w Pozzallo (około 400 osób) znajdowała się młoda Marokanka skarżąca się na ból brzucha. W szpitalu − personel medyczny odkrył, że dziewczyna (27 lat) ponad miesiąc temu poddała się zabiegowi abdominoplastyki − oczywiście nie refundowanemu – mającemu na celu polepszenie aspektu estetycznego brzucha.

CDN>>>...

Dziennik online www.ragusanews.com pisze, że zabieg kosztował około 5 000 euro, a o jego cenie poinformowała lekarzy sama Marokanka. Prawdopodobnie osoba ta złoży w tych dniach prośbę o azyl. Jest to przypadek, który powinien zmusić do zastanowienia się nad profilem imigrantów docierających do naszych wybrzeży. To nie są wyłącznie ludzie zrozpaczeni i gotowi do zaakceptowania nieludzkich warunków panujących w libijskich szopach, w których są tłoczeni przed przeprawą na Sycylię − tak jak przedstawiają nam to nasi rządzący, ale jest bardzo zróżnicowane ludzkie morze, czego dowodem jest historia Marokanki.
Nawet lotniskowca "Garibaldi" używa się do przerzutu Afrykańczyków z Libii do Włoch.
Migranci – kompromitujące wykorzystanie lotniskowca do "akcji ratunkowych"
MIGRANTI, LA VERGOGNA DEI SOCCORSI IN PORTAEREI
http://www.analisidifesa.it/20...
Gianandrea Gaiani 2 wrzesień 2016 tłum. RAM
Nigdy dotąd nie widziano tak żałosnej parady okrętów wojennych, jak ta, która odbyła się w ostatnich godzinach w portach Południowych Włoch. Lotniskowce, fregaty rakietowe, korwety i okręty patrolowe – jednostki kosztujące setki milionów euro każda, i których dzienny koszt funkcjonowania wynosi dziesiątki tysięcy euro – masowo zostały użyte jako promy do przywiezienia do Europy ponad 13 000 nielegalnych imigrantów. Licząc średnio 2 400 euro jako koszt przeszmuglowania jednej osoby – wyżej wymieniona flota umożliwiła przemytnikom zarobienie ponad 31 milionów euro − jedynie podczas 3 ostatnich dni. Lotniskowiec "Garibaldi", który w roku 2011 – za sprawą będących na jego wyposażeniu myśliwców Harrier − brał udział w bombardowaniu sił zbrojnych Kadafiego i którego dzienny koszt użytkowania wynosił wówczas 135 000 euro−przypłynął do Palermo z 1 049 migrantami pokładzie. Fregata rakietowa "Fasan" – kosztująca pół miliarda euro – została w Mesynie użyta do zaokrętowania na niej 1 145 osób.
Hiszpańska fregata "Reina Sofia" wysadziła w Salerno – 1 048 migrantów, korweta "Sfinge" przywiozła do Włoch – 679, okręt patrolowy "Cigala Fulgosi" – 537 osób i fregata "Libeccio" – 268.

cdn...>>...

Europol szacuje, że przemytnicy w Libii zarabiają od 5 do 6 miliardów euro rocznie, podczas gdy europejska misja Eunavfor Med utrzymuje, że około połowa dochodu libijskiego regionu Tripolitanii pochodzi z przemytu ludzi. Należałoby więc pozbyć się głupkowatej ckliwości i retoryki opowiadającej o "misjach humanitarnych". (...) Rzeczywistość wygląda tak, że by ułatwić szmugiel przemytnikom używa się do tego 4 flot: 2 europejskich − floty Frontex (operacja "Triton"), floty Eunavfor Med (operacja "Sophia"), oraz 2 włoskich – floty Straży Przybrzeżnej i floty działającej w ramach operacji "Mare Sicuro". Słyszy się także głosy nawołujące do zorganizowania piątej floty, tym razem kierowanej przez NATO. Jeżeli wyżej wymienione floty – w oparciu o niepodlegającą dyskusji konstatację, że Libia aktualnie nie jest w stanie ani kontrolować swego terytorium, ani walczyć z przemytnikami – zostałyby rozmieszczone w obrębie libijskich wód terytorialnych, możliwe byłoby − pod eskortą wojskową i pod ochroną okrętów wojennych − odwożenie na libijskie plaże wszystkich migrantów. W ten sposób wszyscy zostaliby uratowani − natychmiast po wypłynięciu z portów libijskich – i nie byłoby ofiar zatonięcia. (…) Napływ migrantów do Europy zatrzymałby się w ciągu kilku dni, ponieważ nikt nie chciałby płacić po to, by pozostać w Afryce. Byłaby to jedyna inicjatywa skuteczna i uzasadniona jak chodzi o użycie floty wojskowej, a ponadto chociaż raz Europa zademonstrowałaby, że dysponuje wystarczającymi środkami do obrony swych granic i swych interesów.

nie ma "najazdu" – są neoconi!...Powtórka z "uchodźców" – by nie walczyć z tym, czego nie ma, natomiast zabrać się za tych, którzy są...To jest przerzut ludzi do Europy – a nie żaden "najazd" muzułmanów. Imigrantów"ratuje się" w odległości nawet 20 km od wybrzeży Libii, co oznacza, że PRZYWOZI SIĘ ICH DO EUROPY CELOWO. Nie jest to więc żaden "najazd" islamistów, jeżeli wyprawia się po nich − AŻ DO LIBII − BY ICH "RATOWAĆ" − TYSIĄCAMI. "Ratują" ich organy opłacane przez europejskich podatników. Watykan cieszy się z "ratowania" ludzi przerzucanych do Europy, a włoski policjant − publicznie demaskujący realny stan rzeczy jest szykanowany...Portal Watykanu "Il Sismografo": "Tylko 29 sierpnia, podczas przeprawy przez Morze Śródziemne uratowane zostało 6 500 osób"
Salvataggio nel mar Mediterraneo ... salvati 6.500 nella sola giornata del 29 agosto
http://ilsismografo.blogspot.i...
www.ilsismografo.it 30 sierpień 2016 tłum. RAM
29 sierpnia – uratowane zostało około 6 500 migrantów usiłujących − przez Morze Śródziemne − dostać się do Włoch. Miało to miejsce podczas jednej z największych misji ratunkowych straży przybrzeżnej.
Akcje ratunkowe – łącznie 40 – odbyły się w odległości około 20 kilometrów od nadmorskiej libijskiej miejscowości Sabratha i brały w nich udział FRONTEX, EUNAVFOR MED, Proactiva open arms i Lekarze bez Granic.
Frontex − European Union Agency
http://frontex.europa.eu/
https://en.wikipedia.org/wiki/...
EUNAVFOR MED operation SOPHIA
http://eeas.europa.eu/csdp/mis...
Proactiva open arms
https://en.proactivaopenarms.org/
Doctors Without Borders
http://www.doctorswithoutborde...

CDN....

Wielu z uchodźców pochodzi z Erytrei i Somalii, a wśród nich znajdowało się także 5 – dniowe niemowlę. Poprzedniego dnia, tj. 28 sierpnia, podobna interwencja uratowała 1 100 osób, zawsze w okolicach Sabrathy. (… W pierwszych 6 miesiącach roku 2016 − do Europy dostało się – około 221 000 migrantów.(…)
O tym jak powiązane z NATO think–tanks sterują polityką imigracyjną Unii Europejskiej
How NATO-linked Think Tanks Control EU Refugee Policy
http://journal-neo.org/2016/04...
F. William Engdahl 27 kwiecień 2016 tłum. RAM
F. William Engdahl jest wykładowcą i analitykiem ryzyka strategicznego, absolwentem Wydziału Nauk Politycznych na Princeton University oraz autorem best−sellerów omawiających sprawy związane z ropą naftową i geopolityką. Niekontrolowany napływ uchodźców z Syrii, Libii, Tunezji i innych − zdestabilizowanych za sprawą realizowanych przez Waszyngton "arabskich kolorowych rewolucji" − krajów islamskich, spowodował zaistniały w Europie, od Niemiec poprzez Szwecję aż do Kroacji − największy dotąd od czasów II wojny światowej − chaos społeczny. Obecnie – dla większości obserwujących ten proces − stało się oczywistym, że zbliża dla Europy coś bardzo złowróżbnego, coś, co wręcz grozi całkowitym zniszczeniem duszy cywilizacji europejskiej.
Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że dramat kontynentu nie jest zaaranżowany przez niemiecką kanclerz Angelę Merkel, lub też przez anonimowych unijnych biurokratów w Brukseli, ale przez koterię związanych z NATO tzw. think−tanks.
cdn.....

8 października 2015 – podczas gdy setki tysięcy imigrantów napływały do Niemiec z Syrii, Tunezji, Libii i innych państw – Angela Merkel w dość dziwny, nowy i zarozumiały sposób mówiła w popularnym niemieckim programie telewizyjnym, że "ma plan". Była to dla niej okazja by w ten sposób podkopać pozycję swego koalicyjnego partnera, bawarskiego przywódcy CSU – Horsta Seehofera – sprzeciwiającego się polityce otwartych dla uchodźców ramion, realizowanej przez Merkel już od wiosny 2015, kiedy to aż milion imigrantów przybyło do Niemiec w okresie zaledwie roku.
"Ich habe einen Plan"
https://www.tagesschau.de/inla...
Od tego momentu kanclerz Niemiec – z żelazną determinacją broni bandyckiego reżymu Erdogana w Turcji jako fundamentalnego partnera w realizacji jej "planu". Opinia publiczna z dużym zaskoczeniem obserwowała jak Merkel zignorowała zasady swobody wypowiedzi i zadecydowała o prześladowaniu popularnego w niemieckiej TV komika, Jana Böhmermanna za jego satyryczne wypowiedzi na temat prezydenta Turcji. Ta sama opinia publiczna ze zdziwieniem przyglądała się kiedy to kanclerz Niemiec – symbol dzisiejszej demokracji europejskiej zignorowała całkowicie fakt uwięzienia tureckich opozycyjnych dziennikarzy i zamknięcie opozycyjnych mediów, pomagając tym samym w realizacji dyktatury w Turcji. Głowiono się również sporo przyglądając się jak rząd w Berlinie wolał zamknąć oczy na przytłaczające dowody na to, że Erdogan wraz z jego rodziną pomagali materialnie i podżegali terrorystów z ISIS, przy pomocy których został stworzony wojenny kryzys uchodźców. To samo ogromne zdziwienie opinii publicznej towarzyszyło podczas parcia Merkel na Unię Europejską aby ta przekazała reżymowi Erdoganowi miliardy euro w ramach rzekomego porozumienia w sprawie uchodźców dotyczącego ich przepływu z tureckich obozów do Grecji i nie tylko.

w nocy i potajemnie.
Merkel fa’ arrivare le ‘risorse’ in segreto. In voli notturni.
http://www.maurizioblondet.it/...
Maurizio Blondet 9 sierpień 2016 tłum. RAM
(…) "Ludzkie zasoby" sprowadzane są przez Merkel w wielkiej tajemnicy. Załadowuje się je na loty czarterowe w Turcji i w Grecji, po czym lądują w środku nocy w Niemczech. Takie informacje napływają do strony internetowej Kopp Online od informatorów , którzy mieli okazję obserwowania tego, co dzieje się na niemieckich lotniskach. Należy dodać, że mass−media niemieckie nie mówią na ten temat ani jednego słowa.
Kopp Online
http://info.kopp-verlag.de/ind...
Wystarczy jednakże przyglądnąć się rozkładowi lotów z 8 sierpnia:
od godziny 00.30 rozpoczyna się "Rush-Hour for Refugees". Samoloty z Grecji i z Turcji lądują − jeden po drugim − dosłownie co minutę − przez całą noc, a zaprzestają około 6 rano. Link poniżej odnosi się do lotniska Kolonia – Bonn. Na rozkładzie lotów można zauważyć jeden tylko przylot− w dzień − z Istambułu (z powodu terroryzmu − turystyka prawie że nie istnieje), natomiast w nocy ma miejsce aż 11 przylotów.
Köln-Bonn Airport
http://www.youscreen.de/mkqfkn...

00:30 Uhr: Heraklion (Grecja)
00:55 Uhr: Istanbul (Turcja)
00:55 Uhr: Adana (Turcja)
01:25 Uhr: Izmir (Turcja)
01:55 Uhr: Antalya (Turcja)
02:40 Uhr: Antalya (Turcja)
02:50 Uhr: Antalya (Turcja)
03:55 Uhr: Istanbul (Turcja)
04:10 Uhr: Marsa Alam (Egipt)
05:30 Uhr: Istanbul (Turcja)
06:05 Uhr: Izmir (Turcja)
Na tablicach lotniska − tam gdzie powinna znajdować się nazwa portu docelowego (jako że samoloty lądują i startują ponownie) − napisane jest »Unbekannt« (nieznany). Na lotnisku w Hanowerze, w nocy 8 sierpnia, pomiędzy godziną 01.35 i 06.15 ma miejsce 6 przylotów z: Burgas, Heraklionu, Izmiru, Antalyi i Ankary.
Hannover Airport
http://www.youscreen.de/sgkgxa... cdn....

Kopp Online dostała informację, że także na lotnisku Kolonia − Düsseldorf, bardzo późno w nocy lądują samoloty, po czym startują ponownie, a i tam na tablicach − w miejscu nazwy portu docelowego − ukazuje się »Unbekannt« . Kto zaś chciałby zobaczyć rozkład lotów lotniska, niczego nie znajdzie, jako że oficjalnie, od północy do 6.00 rano nie mają miejsca ani przyloty, ani odloty. Jeszcze inny czytelnik Kopp Online pisze:
"U nas, w Wunstorf znajduje się baza wojskowa Bundeswehry. Od jakiegoś czasu coraz częściej lądują i startują z niej samoloty cywilne, po czym dziesiątki autobusów wyjeżdżają z bazy. Wiele razy stawiamy sobie pytanie – jak to jest możliwe, że w bazie – w której nigdy nie widać było lądujących samolotów cywilnych – nagle jest tak wielki ruch. przecież nie istnieje żadna wytłumaczalna przyczyna, dla której samolot cywilny miałby lądować w bazie wojskowej. Prawdopodobnie coś ukrywają ". We wtorek, bardzo częste lądowania mają miejsce od godziny 00.30. Na lotnisku Kolonia – Bonn są przewidziane następujące loty:

0:40 Uhr: Thessaloniki (Grecja)
0:55 Uhr: Istanbul (Turcja)
0:55 Uhr: Adana (Turcja)
1:25 Uhr: Izmir (Turcja)
1:25 Uhr: Istanbul (Turcja)
1:50 Uhr: Adana (Turcja)
2:25 Uhr: Antalya (Turcja)
2:40 Uhr: Antalya (Turcja)
2:45 Uhr: Antalya (Turcja)
2:50 Uhr: Antalya (Turcja)
4:20 Uhr: Ankara (Turcja)
05:35 Uhr: Nador (Marocco)
06:05 Uhr: Izmir (Turcja)
Tief in der Nacht: Bundesregierung schleust Flüchtlingsmassen über Flughäfen ein
http://info.kopp-verlag.de/hin...

WIELKIE DZIĘKI !

Ci sami politycy są do dzisiaj co za Hitlera i tylko spoleczeństwa sa oszukiwane. Polacy przebudzmy się: https://www.youtube.com/watch?...

Piszecie ulice w liczbie mnogiej a tu pokazana jedna ulica. To ma być rzetelny artykuł wraz z głośnym tytułem!! ULICE

Bylam ponad miesiac temu w Paryzu - takich ulic jest mnostwo, to sa cale dzielnice...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl