niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
23 czerwca 2017

Beata Szydło mocno o europejskich elitach: Nie zwalczą terroryzmu kolejnymi marszami

Dodano: 23.03.2016 [17:28]
Beata Szydło mocno o europejskich elitach: Nie zwalczą terroryzmu kolejnymi marszami - niezalezna.pl
foto: Twitter.com
- Jeśli elity UE myślą, że terroryzm zwalczą organizując kolejny marsz, składając kwiaty czy podświetlając budynki, to są naiwni – stwierdziła dziś premier Polski Beata Szydło. „Bruksela oddaje hołd ofiarom zamachu minutą ciszy i brawami. Bezsilność” – komentują z kolei akcje po zamach internauci.
 

- Bo jeżeli politycy europejscy, elity europejskie uważają, że problem terroryzmu rozwiążą w ten sposób, że zorganizują kolejny marsz protestu, rozłożą kwiaty w miejscach gdzie zginęły ofiary, czy tez podświetlą w barwach flag państw, które są atakowane po raz kolejny, jakieś ważne budynki, i tymi gestami rozwiążą problem terroryzmu, to to jest straszna naiwność – powiedziała w wywiadzie dla Superstacji premier Szydło.
 
Polityk nawiązała m.in. do marszu, który organizowano po zamachach na redakcję kontrowersyjnego czasopisma Charlie Hebdo. Brali w nim udział Angela Merkel, Donald Tusk, Ewa Kopacz, oraz inni.

Gazeta wycięła Tuska ze zdjęcia. Komu nie spodobał się „król Europy”?

Z kolei jak pisał wczoraj portal niezalezna.pl, że Belgowie zaprotestowali przeciw terroryzmowi, zbierając się w centrum Brukseli i... rysując kredą na asfalcie hasła nawołujące do pokoju i miłości. Akcja budzi mieszane odczucia internautów. Później w różnych stolicach europejskich państw także protestowano przeciwko terroryzmowi... podświetlając budynki w barwach flagi Belgii.Zachowanie mieszkańców "starej Unii" w obliczu zagrożenia komentują internauci.

Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Współczuję Rodzinie i Najbliższym.
To już jest wielka kpina, z niemocy panujących w UE i PE. Należy wprowadzić, jeden za wszystkich i wszyscy za jednego - jest to egzekwowanie zbiorowej odpowiedzialności. Tylko islamiści, są władni do likwidacji terrorystów wśród swoich - to powinno być w ich interesie - nam nic do tego. Wynocha z EUROPY - czas do domu! Za stan jaki mamy odpowiadają "mędrcy" w UE i PE, oni nigdy nie opanują sytuacji - sami ją podżegają i organizują. Takie oskarżenie powinno sie pojawić i to natychmiast. Czas na demokrację i demokratyczne wybory w UE i PE, skończyć z shitwą. Europie potrzebna jest struktura militarnego i policyjnego bezpieczeństwa.

Trzeba się trzymać grupy Wyszehradzkiej. Razem nie zginiemy. Tymczasem całkowite poparcie dla PIS i mam nadzieję, że nie zmiękną i nie zaczną wpuszczać tej dziczy do Polski.

po to przyjezdza papiez zeby naklonic do przyjmowania imigrantow do polski a pis sie zgodzi bo to glowa kosciola(dzialajac dla NWO)poki co wszystko jest robione podpublike.Podywzszki dla policji jesli beda strajki zeby mogla nas tluc po glowach.

Następny protest lewactwa, zboczeńców poprawnych politycznie idiotów będzie zorganizowany w sposób taki: przebiorą sie wszyscy za islamistów, lewaczki założą te lachy jakie maja islamskie kobiety czador czy jakoś tak. Następnie będą tańczyć, wyć tak jak one.Potem nastąpi etap przeprosin ,że było za ostro, ryży spiskowiec, przestępca będzie szedł na czele tego pogrzebu kultury chrześcijańskiej w Europie.

Minuta ciszy ok, ale brawa? Za co i dla kogo? Dla terrorystów? Na tym zachodzie to już totalnie w mózgach im się zlasowało. A co do braku działań - to jest celowe. Eurokraci są opłacani (prawdopodobnie przez Rotschildów), żeby rozwalić Europę.

Fortissimi Gallae...

Belgijskie panstwo nie proznuje;
Dzialaja tez obywatele.
Juz terrorysta kazdy czuje,
Ze integracja w proch go zmiele!

Flagi belgijskie opuszczono,
Zaloba (multi)narodowa…
Budynki barwnie podswietlono:
Tak terror w nich sie nie uchowa!

Chociaz brakuje z wolna kredy,
Wrog (jesli tylko umie czytac)
Hasla przeczyta. No a wtedy
Nie bedzie broni smial sie chwytac...

Policja sie do dziela bierze.
Na przyklad juz nauczyciela,
Co swoich uczniow na twitterze
Radosci wcale nie podziela

(Chlopcow islamskich), w trzy godziny
Nakryla! Teraz goscia gosci…
Dran nie uwolni sie od winy:
Brak politycznej poprawnosci!

co za naiwnosc!!nie chodzi o to aby strzelac do uchodzcow albo uwazac ze wszyscy to terrorysci Nie,popelniono blad na samym poczatku tej drogi i nic nie zrobiono w nastepstwie kolejnych lat przyjmowania imigrantow Nalezalo Od Momentu przyjecia wyraznie powiedziec ze przybywaja do kraju gdzie panuje takie i takie prawo gdzie nalezy sie nauczyc jezyka i ewentualnie przysposobic do jakiejkolwiek pracy aby utrzymac swoje rodziny,pozatym kto to slyszal przyjmowac cale rodziny skladajace sie nie tylko z dzieci ale i z wujow ciotek i innych powinowatych to sa zaniedbania ogormne i wazne pozatym pozwolenie na tworzenie sie zamknietych gett i niemoznosc sprawdzania co sie tam dzieje to po prostu Skandal!!!podsumowujac niemiecka unia europejska nie Ma Zadnego Prawa po tych wszystkich wydarzeniach do Wtracania sie do nas do Panstwa Polskiego!!!Lapy Precz od Polski

Taki sobie jeden islamista może ściągnąć do Europy( państwa gdzie osiądzie) około 50 osób, bo to jak piszesz właśnie ciotki, wuje, dziadkowie i całe ich plemiona, a to dzięki beznadziejnym przepisom z lat żelaznej kurtyny i ściągania z zasady do Raichu mazurów , bo już wtedy Niemiaszki dychali z braku ludzi do pracy.Wówczas no jeszcze można było zrozumieć ale dziś w dobie terroru islamu można powiedzieć RYTUALNYCH MORDÓW W EUROPIE I ŚWIECIE należy zmienić prawo na bardzo restrykcyjne z zakazem podróżowania po świecie tych bandytów.
Śmieszy mnie jak ktoś zarzuca nam Polakom, ze również jesteśmy imigrantami, jeżeli przyjąć to, że jest to prawdą to całą winę ponosi właśnie Wielka Brytania Stany Zjednoczone sprzedając nas bandyckiemu związkowi sowieckiemu jako ciężar dla zachodu ,a Polska i naród staliśmy się zakładnikami zachodu dla dobrych relacji ze Stalinem. Mimo to lata już czterdzieste przyniosły zimną wojnę z sowietami bo jak tylko w tej bandyckiej mętalności nigdy nie dotrzymują danego słowa.
Nadszedł juz powczas na radykalne działanie przeciw terrorowi, bandytom z islamu nie ważne czy jest czy nie jest terrorystą zakaz wjazdu, nauki, przekazywanie technologi , oraz zakaz do nich podróżowania. Niech dzicz pozostanie dziczą , wyginie jak prehistoryczne zwierzęta.
SENTYMENTY MUSZĄ ODEJSĆ NA BOK, MUSI Z NASZEJ STRONY WKROCZYĆ RADYKALIZM INACZEJ BĘDZIEMY MIELI TAKĄ CODZIENNOŚĆ W KAŻDYM ZAKĄTKU ŚWIATA. ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY, A ZA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ SKAZYWAĆ NA WIEZIENIE TYCH WSZYSTKI POZYTECZNYCH IDIOTOW CO TO WLAŚNIE SPROWADZILI TO CAŁE NIESZCZEŚCIE NA EUROPĘ.

Nie wiem skąd się wzięły brawa, przecież brawa to dostaje się za dobre wystapienie a nie za to,że zginęli niewinni ludzie to przecież jest nie normalne, ale to może tylko się zdarzyć i zdarzać tylko w zaślepionych starych krajach UE, tu nie potrzeba braw tylko konkretnego plani walki z islamistami a tego na pewno nie będzie, musimy się bronić sami

Nich ci durnie pomaszeruja w swoim idiotycznym marszu pokoju do dielnicy Molenbeek. Tam zamiast kwiatow poczestuja ich z kalasznikowa

To chyba kolejny cud nad Wisła, że PIS wygrał te wybory i UNI wraz z ich multi kulti pokazałał środkowy palec.Naprawdę, trzeba docenić odwagę i bezkompromisowośc naszego rządu, bo poprzedni umiał tylko jeżdzić po instrukcje do Berlina.Widać Tusek dobrze wypełniał zalecenia, bo zaraz awansował.

Eunuchoidalne społęczeństwa zachodnie zatraciły instynkt samozazchowawczy. Zostały rozbrojone przez lewicową dekadencję. W suie to nawet dobrze, że są tu muzułmanie i atakują. Może ludzom Zachodu otworzą się oczy i wrócą do korzeni.

Ktos obecnie, po tej serii zamachow w Jewropie Zachodniej, to na budynku Parlamentu Europejskiego powinien KREDA wymalowac napis:

"Jestem totalnym MATOLEM !! - Donald Tusk"

:o))

ENDE

Szanowna Pani Premier gratuluje postawy, właśnie o to chodzi, a nie chowanie się pod stołek i czekanie aż agentka Stasi Merkel z żydowsko lewacką masonerią z Brukseli pociągnie za sznurki

A moze Donald matol wyjmie swoj szczyt . wczesniejsze szczytowanie matola mialo byc sukcesem. W zeszlym tygodniu Makrela tez szczytowala dajac Turcji kolejne miliardy za nic. Banda unijnych matolow od demokracji.

Tak sobie myślę, cała ta SILNA UNIA ma tyle wyspecjalizowanych oddziałów, komandosów, żółnierzy, policjantów, o wyposażeniu nie wspomnę , wszystko mają najnowszej generacji a tu załatwiło ich na cacy 3 zwykłych chłoptasiów i to samo było w Paryżu. Czyli może raptem 6 osób unicestwiło ze 150 istnień ludzkich i setki rannych.
Im po prostu brakuje logicznego myślenia i rozumu kto to widział tak się cackać z terrorystami.

Oni dobrze wiedzą co robią i robią to z premedytacją. Są agentami NWO. Wprowadzają islamistów i wspierają ich, żeby doprowadzić do wojny religijnej. Za wszystkim najprawdopodobniej stoi rodzina Rotschildów tak jak to też oni finansowali Hitlera.

Niektóre dzienniki odważyły się napisać, że służby wielu krajów UE mają zawart pakt o nieagresji z ekstremą islamską. UK i Hiszpania nie miały takich "układów" dlatego wybuchły w 2004 i 2005 roku.
We Francji i Belgii układy te zostały zerwane. Niemcy, Norwegia, Szwecja, Dania i Włochy ciągle cieszą się tymi "paktami". Pytanie jak długo? Nasuwa się również pytanie, jaki jest prawdziwy koszt tych swoistych paktów o nieagresji?
Jedno jest pewne terror poprawności politycznej i kneblowania ust mediom, to jeden z tych kosztów gry na czas, na zwłokę.
Służby i politycy grają na czas, a ekstrema islamska rośnie w siłę i przygotowuje się na konfrontację.

nasz Pani Premier to jest odpowiedzialny polityk,ktory wie,jakimi sposobami walczy sie z terrorem I jest to dla nas bardzo dobra wiadomosc

te europejskie chlystki niech dalej maszeruja I o zgrozo KLASZCZA W DLONIE, KOMU KLASZCZA............

mamy szczescie,ze grupa Wyszehradzka trzyma sie razem,a to tylko dlatego,ze donaldo/kopaczowa/bronek poszli na smietnik historii

Belgijskie panstwo nie proznuje;
Dzialaja tez obywatele.
Juz terrorysta kazdy czuje,
Ze integracja w proch go zmiele!

Flagi belgijskie opuszczono,
Zaloba (multi)narodowa…
Budynki barwnie podswietlono:
Juz terror w nich sie nie uchowa!

Chociaz brakuje z wolna kredy,
Wrog (jesli tylko umie czytac)
Hasla przeczyta. No a wtedy
Przestanie broni sie juz chwytac...

Policja sie do dziela bierze.
Na przyklad juz nauczyciela,
Co swoich uczniow na twitterze
Radosci wcale nie podziela

(Chlopcow islamskich), w trzy godziny
Nakryla! Teraz goscia gosci…
Dran nie uwolni sie od winy:
Brak politycznej poprawnosci!

co to za gość na głównej focie robiący znak masoński?

Pani premier powinna częściej pojawiać się w Brukseli organizować konferencje i na nich przedstawiać takie stanowisko twardo i konkretnie, szybciej zostanie królową EU.....

To zalosne,szykuje sie kolejna procesja-parada klalnow Europy. Europa Zachdnia nie ma juz meszczyzn,zostaly tylko geje,trangender,lesbijki,femnistki i lewako-nazi.To jest to NATO , ktore ma byc ostaja wolnosci. Kupa smiechu.

To są przede wszystkim przygłupy, dużo tam socjopatów ...
w ogóle lewactwo ma poprzestawiane klepki w głowach ..

Europa ma potężny kryzys przywództwa ...

Palanty nie rozwiążą problemów ponieważ są
palantami ... ludzie potrzebują mężów stanu
a nie pajaców

a jak nie potrafią takich wybrać, skoro są dziećmi, pozostaje
im czekać, aż im bojownicy Allacha urwą rączkę, nóżkę, albo
główkę

Oklaski zamiast zdrowaśki. Mam wrażenie, że Pedo-Unią rządzą jakieś chore umysłowo dzieci, które beztroską zabawą (pisanie kredą na asfalcie) reagują na niewyobrażalne dla nich zło i zagrożenie życia. Przypomina mi to zabawę dzieci przed otwartą klatką z lwami.

"hołd ofiarom zamachu minutą ciszy i brawami" - minutą ciszy lub modlitwy - rozumiem, ale brawa? Komu? - terrorystom za udany zamach? Udawanie, że nic się nie boimy terrorystów, pisanie haseł na asfalcie ma wystraszyć terrorystów? Straszny idiotyzm!!!
Brawo nasza rozsądna Pani Premier - żadnego islamisty w Polsce. Zorganizować referendum w tej sprawie. Polacy chcą się wypowiedzieć w tej sprawie!

haha..marsze,światła itd..Wszystko, tylko nie prawdziwe działanie.Jestem dumna z POLSKIEGO rządu , który ma odwage mówić prawdę.

wagon kredy im wyslijcie Może narysują okrąg co ich ochroni Buahahahahaha DEBILE Za rok mogą już być trupami

Potrzebujemy radykalizmu jak tlenu!
Potrzebujemy radykalnych polityków!
Dopóki lewactwo rządzi w Europie będzie się lała krew.
A ludzie sami sobie są winni - ktoś na tych lewaków głosuje.

Koniec Europy za przyczyną europejskich debili. UE rządzą zdegenerowane jednostki i zaszczepiają degenerację ludziom. Rozumki wypełnione lewackimi ideami!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl