niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Z dżihadystami walczą za pomocą kredy. „Spodziewałem się mocnej odpowiedzi Belgów, ale nie aż tak”

Dodano: 23.03.2016 [00:53]
Z dżihadystami walczą za pomocą kredy. „Spodziewałem się mocnej odpowiedzi Belgów, ale nie aż tak” - niezalezna.pl
foto: twitter.com
Belgowie zdecydowanie opowiedzieli się przeciw terroryzmowi, zbierając się w centrum Brukseli i... rysując kredą na asfalcie hasła nawołujące do pokoju i miłości. Akcja budzi mieszane odczucia internautów.

Przypomnijmy, dziś w Brukseli doszło do dwóch zamachów, w których zginęły 34 osoby, a około 200 odniosło obrażenia.

Mieszkańcy belgijskiej stolicy wypisywali m.in. „Pray for Belgium”, „BXL forever” (czyli „Bruksela na zawsze”), „Love is all you need”, „Love is my religion”, czy „No violence”.

Krótki filmik z akcji zamieścił na Twitterze korespondent BBC.Przedsięwzięcie to wzbudziło wśród niektórych internautów szczere zdziwienie
W Belgii po zamachach ogłoszona została trzydniowa żałoba narodowa.

Tymczasem Amerykanie przyznali, że wielokrotnie ostrzegali Brukselę przed możliwością zamachów terrorystycznych. Wywiad USA porównał belgijskie służby do dzieci.

Infiltracja dżihadystów odbywa się od dwóch dekad, a oni dopiero zaczęli nad tym pracować. Kiedy musimy się z nimi kontaktować lub wysłać naszych ludzi, aby z nimi rozmawiali, to w zasadzie rozmawiamy z dziećmi. Oni nie są aktywni, nie wiedzą co się dzieje. To przerażające dla nich przyznać, że ich kraj został przejęty (przez dżihadystów - red.)

- powiedział przedstawiciel amerykańskich służb specjalnych w rozmowie z portalem „Daily Beast”.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie wiem co za glupi Islamisci troche dalej bylo EU mnie nie bylo
by ich zal.Narescie Europa by byla wolna

I znowu będą na FB zdjęcia z flaga Belgii w tle i znowu - jestem Belgiem,jestem Paris, dziecinada.
I znowu flagi zostaną opuszczone do połowy masztu i znowu bedzie minuta ciszy i znowu kwiaty na ulicy,karteczki itp.
A ci w Parlamencie EU jakby głusi i nienormalnie reagujący na to co sie dzieje,ilez niewinnych ludzi bedzie jeszcze ginąc przez ich nieporadne rządy???!!

Fiksum-dyrdum.Niemoc, słabość, omdlenie, rozwolnienie.

Islamiści zadrżeli ze strachu.Błazny,pajace!!!!Jeszcze podświetlą sklepiki,jakiś idiota zagra Imagine.Takie jest społeczeństwo europejskie,pokonać ich jak widać żadna sztuka.

Zamiast kwiatow i zniczy pod ambasada Belgii nalezy skladac tam paczki z KREDA.!!!!!!!!im juz tylko tyle potrzeba,w koncu w jaskiniach przyda sie, zawsze z nudow pozna cos nabazgrac.

Rzeczywiscie Belgowie sprzeciwili się terroryzmowi bezpardonowo i staowczo. Szacun.

Niech oni się tam wysadzają dalej, my powinniśmy pozamykać granicę i dać Polakom broń! Zbliża się wojna jak nic, jeśli ktoś ma wątpliwości niech się dobrze rozejrzy na sytuację geopolityczną Europy (Francja, Niemcy, Szwecja). Olać tę Unię, powinniśmy robić swoje i nie przejmować się rządami popaprańców, ludzie którzy nie potrafią obronić swoich krajów nie powinny nam nic dyktować. Mamy swoje rozumy i nie powinniśmy ich słuchać

a jak jest u Belgow z aborcja? Moga zabijac wlasne nie narodzone dzieci, czy aborcja jest zabroniona? Tak po prostu nasunelo mi sie takie porownanie! Islamistom pozwolic zabijac ludzi ale samemu, CO?

W 2015 roku w Belgii wykonano ok 2000 eutanazji. No comment...

Jest tak w Belgii "3 kwietnia 1990 roku przyjęto ustawę legalizującą aborcję w pierwszych trzech miesiącach ciąży"

Oprocz tego postepowi sa tez w eutanazji.

No właśnie... Skoro belgijskie służby specjalne wiedziały po zatrzymaniu Salama Abdeklana (czy jak mu tam ...), że jest duże ryzyko zamachu, to dlaczego wprowadzili stan wyjątkowy dopiero po zamachach? Gdzie tu logika? Od samego początku, tuż po zatrzymaniu tego ścierwa powinni w metrze, na lotnisku, w dużych centrach handlowych potroić liczbę policji i wprowadzić do miasta antyterrorystów. A oni faktycznie jak dzieci - malują kredą po ulicy - na pewno ISIS bardzo to odczuł...

To normalne, że tylko bazgrzą kredą po asfalcie, bo przecież Belgia nie musi walczyć z ISIS, tylko z PiS. Głównym wrogiem całego Wszechświata nie jest islam, tylko rząd Beaty Szydło. Jeśli Trybunał Konstytucyjny nie obejmie w Polsce władzy, jeśli Rzepliński nie zostanie prezydentem, a Kijowski premierem - świat czeka zagłada. A do uspokojenia islamu wystarczy tylko napisać na chodniku albo w toalecie "Ja kocham pokój". Prawda, że ja i wszyscy moi Belgowie jesteśmy genialni?

:)
"Głównym wrogiem całego Wszechświata nie jest islam, tylko rząd Beaty Szydło".
CZESKI BŁĄD!
...to ISIS, plus eurokolchoz, ze sporą częścią świata, jest wrogi wobec PiS i rządu B.S.:)

Wyraz bezsilności i niezdolność do wyrażenia sprzeciwu to efekty podstępnej polityki kłamców którzy oduczyli społeczeństwa tych państw nazywać po imieniu bądź pokrętnie wręcz interpretować je w kategoriach dobra.Dobro zaś nazywać złem,a prawdę fałszem.Nie moderstwo poczętego człowieka,lecz pozbycie się zlepku komórek,nie patriotyzm lecz nacjonalizm,ksenofobia.Takie długotrwałe programowanie doprowadza do pacyfikacji zdrowych odruchów obronnych.

Wczoraj w Holandii w szkołach "dzieciaczki" muslimskiej dziczy, jak tylko poszła wiadomość o zamachach zaczęły wiwatować z radości.
A nauczycielki i pozostali uczniowie patrzyli i nie było ŻADNEJ !!! właściwej reakcji.
Właściwej czyli co najmniej wezwania pedagogów szkolnych i wytłumaczenia, że jest to niestosowne.

Gdyby tak było w Polsce, to dzisiaj te dzieciaczki pewnie nie przyszłyby już do szkoły, bo byłyby odpowiednio potraktowane przez większość, rodzinki kończyłyby pakowanie się i jutro byliby już u stasi makreli lub w innym jewropejskim kafifacie.

Wczoraj w Holandii w szkołach "dzieciaczki" muslimskiej dziczy, jak tylko poszła wiadomość o zamachach zaczęły wiwatować z radości.
A nauczycielki i pozostali uczniowie patrzyli i nie było ŻADNEJ !!! właściwej reakcji.
Właściwej czyli co najmniej wezwania pedagogów szkolnych i wytłumaczenia, że jest to niestosowne.

Gdyby tak było w Polsce, to dzisiaj te dzieciaczki pewnie nie przyszłyby już do szkoły, bo byłyby odpowiednio potraktowane przez większość, rodzinki kończyłyby pakowanie się i jutro byliby już u stasi makreli lub w innym jewropejskim kafifacie.

Przepraszam, ale to są prawdziwe JAJA! HAŃBA!!! Może w ramach pomocy humanitarnej wysłać im plastelinę, modelinę oraz akwarele. A co??? Niech się bronią - mają do tego pełne prawo!

Po pierwsze, Belgia jako państwo, od pewnego czasu istnieje już tylko z nazwy, coś w rodzaju regionu. Po drugie, nie mają żadnej zdroworozsądkowej moralności narodowej. Po trzecie, nie mają żadnej asertywnej motywacji. Po czwarte, region ten całkowicie jest opanowany przez islamistów, co skutkować będzie powstaniem kalifatu - o ile już nie funkcjonuje, jako tajna organizacja. ITD. ITP. Już od 1.12.2009 r. po wyborze na Przewodniczącego RE - Herman Achille Van Rompuy eurodeputowani wyśmiewali go, że nie wiadomo z jakiego kraju pochodzi, bo Belgia jako państwo nie istnieje. Więc, CIELĘCE ZACHOWANIA nie powinny dziwić. "Belgowie" zachowali się jak stado zwierząt znajdujące się na obcym terenie - POKUNIE I PROSZĄCO - przepraszają że żyją!!! To coś w rodzaju FIŃSKIEJ DŁONI- STOP. Żeby nie POWAGA TRAGEDII dla tak wielu osób, zachowanie tych ludzi (bo to już nie naród) można by zapisać w "wicach". To już nie Unia, ale MUMIA - dosłownie - zakonserwowana i bezczynna.

Lewacy teraz będą pokazywać dobrych muzułamnów i to tylko potwierdzi ,ze nic się nie nauczyli i nie cenią pamięci zmarłcyh w zamachach, Wazna dla nich jest poprawność polityczna za wszelką cenę

Po prostu rece opadaja na to lewackie, pozbawione jakiejkolwiek realnosci zachowanie.
Zamiast ostro, bezpardonowo Tepic te szarancze oni pisza wierszyki milosne.
Nic dziwnego, ze byle muzulmanska wywloka bedaca mentalnie i moralnie na poziomie poznego kamienia lupanego czuje sie i dziala bezkarnie.

Rysowanie kredą haseł antyterrorystycznych na chodnikach = dziecięcy pomysł. :(

I tak zachowali klasę. Francuzi po zamachach postanowili walczyć idąc na imprezy.
A swoją drogą - co zwykli obywatele mogą zrobić? Urządzić manifestację przeciw islamowi, by zostać oskarżonym o rasizm i pożegnać się z wolnością na kilka(naście) lat? Zamachy są winą lewackich polityków i poprawności politycznej, która wylewa się z zachodnich mediów, a nie obywateli.
Nie oceniajmy Zachodniej Europy, że nie chcą walczyć. Oni nie mogą nic zrobić, bo wbrew pozorom, to na Zachodzie nie ma wolności i demokracji. Może powinniśmy ich nauczyć tych wartości?

Jak to co zwykły obywatel może zrobić?

Wystarczy jak każdy zwykły biały obywatel, zabije tylko jednego smolucha i problem zostanie rozwiazany.

'Mocna' odpowiedz Belgów-biedni ,zagubieni ludzie!

Gdyby nasi dziadowie tak walczyli z Niemcami pisząc kredą na chodniku jaki to Hitler jest be i w ogóle to możliwe że ta strona nazywałaby się unabhängig.de

Od dzisiaj Belg będzie mi się kojarzył z idiotą. Francuzi są nie lepsi bo po zamachach w Paryżu odpowiedzieli zniczami i kwiatami. Belgowie kredą ich przebili.
Żołnierzom patrolującym Brukselę należy zabrać broń i uzbroić ich w coś groźniejszego w kredki.

Kolejna lewacka akcja ogłupiania ludzi. Miłość i tolerancja nas uratuje!!! Ale jaja.

Ja myślę, że sami Islamiści planujący kolejne zamachy włączyli się w tą akcję pisania kredą na asfalcie i wspierają ją ze wszystkich sił. Dziękują Allahowi, że zesłał im tych idiotów co wymyślili i upowszechniają tą akcję.

Wczoraj wszyscy byliśmy Francuzami.Dzisiaj wszyscy jesteśmy Belgami.Jutro wszyscy będziemy Martwi?
Powiedz STOP Faszystowskiej Poprawności Politycznej!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl