niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

Z dżihadystami walczą za pomocą kredy. „Spodziewałem się mocnej odpowiedzi Belgów, ale nie aż tak”

Dodano: 23.03.2016 [00:53]
Z dżihadystami walczą za pomocą kredy. „Spodziewałem się mocnej odpowiedzi Belgów, ale nie aż tak” - niezalezna.pl
foto: twitter.com
Belgowie zdecydowanie opowiedzieli się przeciw terroryzmowi, zbierając się w centrum Brukseli i... rysując kredą na asfalcie hasła nawołujące do pokoju i miłości. Akcja budzi mieszane odczucia internautów.

Przypomnijmy, dziś w Brukseli doszło do dwóch zamachów, w których zginęły 34 osoby, a około 200 odniosło obrażenia.

Mieszkańcy belgijskiej stolicy wypisywali m.in. „Pray for Belgium”, „BXL forever” (czyli „Bruksela na zawsze”), „Love is all you need”, „Love is my religion”, czy „No violence”.

Krótki filmik z akcji zamieścił na Twitterze korespondent BBC.Przedsięwzięcie to wzbudziło wśród niektórych internautów szczere zdziwienie
W Belgii po zamachach ogłoszona została trzydniowa żałoba narodowa.

Tymczasem Amerykanie przyznali, że wielokrotnie ostrzegali Brukselę przed możliwością zamachów terrorystycznych. Wywiad USA porównał belgijskie służby do dzieci.

Infiltracja dżihadystów odbywa się od dwóch dekad, a oni dopiero zaczęli nad tym pracować. Kiedy musimy się z nimi kontaktować lub wysłać naszych ludzi, aby z nimi rozmawiali, to w zasadzie rozmawiamy z dziećmi. Oni nie są aktywni, nie wiedzą co się dzieje. To przerażające dla nich przyznać, że ich kraj został przejęty (przez dżihadystów - red.)

- powiedział przedstawiciel amerykańskich służb specjalnych w rozmowie z portalem „Daily Beast”.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To przerażające, do jakiego stanu bezradności i naiwności może doprowadzić socjalistyczne, nadopiekuńcze państwo :/ Obywatele UE są jak małe dzieci, zupełnie bezradne w obliczu katastrofy.

Nie wiem co za glupi Islamisci troche dalej bylo EU mnie nie bylo
by ich zal.Narescie Europa by byla wolna

I znowu będą na FB zdjęcia z flaga Belgii w tle i znowu - jestem Belgiem,jestem Paris, dziecinada.
I znowu flagi zostaną opuszczone do połowy masztu i znowu bedzie minuta ciszy i znowu kwiaty na ulicy,karteczki itp.
A ci w Parlamencie EU jakby głusi i nienormalnie reagujący na to co sie dzieje,ilez niewinnych ludzi bedzie jeszcze ginąc przez ich nieporadne rządy???!!

Fiksum-dyrdum.Niemoc, słabość, omdlenie, rozwolnienie.

Islamiści zadrżeli ze strachu.Błazny,pajace!!!!Jeszcze podświetlą sklepiki,jakiś idiota zagra Imagine.Takie jest społeczeństwo europejskie,pokonać ich jak widać żadna sztuka.

nam Polakom dajcie broń a lewakom kredę My sami przed tymi zyebami się obronimy Tylko dajcie broń i zmieńcie prawo żeby można było jej używać

Zamiast kwiatow i zniczy pod ambasada Belgii nalezy skladac tam paczki z KREDA.!!!!!!!!im juz tylko tyle potrzeba,w koncu w jaskiniach przyda sie, zawsze z nudow pozna cos nabazgrac.

Rzeczywiscie Belgowie sprzeciwili się terroryzmowi bezpardonowo i staowczo. Szacun.

proponuje dopisac na tym asfalcie: "usmiech,kochac inaczej, tecza i na weekend fioletowe majteczki".

proponuje w ramach pomocy humanitarnej wyslac Belgom wagon kredy roznokolorowej. Niech walcza ile wlezie.

100/100. A tak nawiasem mówiąc Niemcy wpuścili żabę, do talerza każdego Europejczyka!!!!!!

Jak zwykle!

MiloSSierdzie
Z Niemiec zawsze pierd po pierdzie:
Wojna(I), Wojna(II), MIloSSierdzie...

To w celu upowszechnienia kuchni francuskiej !!!

Niech oni się tam wysadzają dalej, my powinniśmy pozamykać granicę i dać Polakom broń! Zbliża się wojna jak nic, jeśli ktoś ma wątpliwości niech się dobrze rozejrzy na sytuację geopolityczną Europy (Francja, Niemcy, Szwecja). Olać tę Unię, powinniśmy robić swoje i nie przejmować się rządami popaprańców, ludzie którzy nie potrafią obronić swoich krajów nie powinny nam nic dyktować. Mamy swoje rozumy i nie powinniśmy ich słuchać

a jak jest u Belgow z aborcja? Moga zabijac wlasne nie narodzone dzieci, czy aborcja jest zabroniona? Tak po prostu nasunelo mi sie takie porownanie! Islamistom pozwolic zabijac ludzi ale samemu, CO?

W 2015 roku w Belgii wykonano ok 2000 eutanazji. No comment...

Jest tak w Belgii "3 kwietnia 1990 roku przyjęto ustawę legalizującą aborcję w pierwszych trzech miesiącach ciąży"

Oprocz tego postepowi sa tez w eutanazji.

Teraz wiem skąd w jaskiniach tyle rysunków naskalnych. A tak na poważnie to trudno się dziwić opiniom amerykanów kiedy na konkretne pytania i pomoc nie ma z kim rozmawiać. Kraj bez korzeni, historii z polityką multisrulti doprowadził do tego że jego rodowici obywatele stali się gośćmi w swoim państwie. Doprowadziła do tego lewacko-liberalna polityka i lansowana ponad wszystko poprawność polityczna.

No właśnie... Skoro belgijskie służby specjalne wiedziały po zatrzymaniu Salama Abdeklana (czy jak mu tam ...), że jest duże ryzyko zamachu, to dlaczego wprowadzili stan wyjątkowy dopiero po zamachach? Gdzie tu logika? Od samego początku, tuż po zatrzymaniu tego ścierwa powinni w metrze, na lotnisku, w dużych centrach handlowych potroić liczbę policji i wprowadzić do miasta antyterrorystów. A oni faktycznie jak dzieci - malują kredą po ulicy - na pewno ISIS bardzo to odczuł...

To normalne, że tylko bazgrzą kredą po asfalcie, bo przecież Belgia nie musi walczyć z ISIS, tylko z PiS. Głównym wrogiem całego Wszechświata nie jest islam, tylko rząd Beaty Szydło. Jeśli Trybunał Konstytucyjny nie obejmie w Polsce władzy, jeśli Rzepliński nie zostanie prezydentem, a Kijowski premierem - świat czeka zagłada. A do uspokojenia islamu wystarczy tylko napisać na chodniku albo w toalecie "Ja kocham pokój". Prawda, że ja i wszyscy moi Belgowie jesteśmy genialni?

:)
"Głównym wrogiem całego Wszechświata nie jest islam, tylko rząd Beaty Szydło".
CZESKI BŁĄD!
...to ISIS, plus eurokolchoz, ze sporą częścią świata, jest wrogi wobec PiS i rządu B.S.:)

To trzeba by temu palantowi gujowi verhofstadtowi wymalować na łbie, o on powinien się zająć swoją chorą Belgią a nie wpie.dalać się w polskie sprawy i obrażać Panią Szydło na forum eurokołchozu

Wyraz bezsilności i niezdolność do wyrażenia sprzeciwu to efekty podstępnej polityki kłamców którzy oduczyli społeczeństwa tych państw nazywać po imieniu bądź pokrętnie wręcz interpretować je w kategoriach dobra.Dobro zaś nazywać złem,a prawdę fałszem.Nie moderstwo poczętego człowieka,lecz pozbycie się zlepku komórek,nie patriotyzm lecz nacjonalizm,ksenofobia.Takie długotrwałe programowanie doprowadza do pacyfikacji zdrowych odruchów obronnych.

Wczoraj w Holandii w szkołach "dzieciaczki" muslimskiej dziczy, jak tylko poszła wiadomość o zamachach zaczęły wiwatować z radości.
A nauczycielki i pozostali uczniowie patrzyli i nie było ŻADNEJ !!! właściwej reakcji.
Właściwej czyli co najmniej wezwania pedagogów szkolnych i wytłumaczenia, że jest to niestosowne.

Gdyby tak było w Polsce, to dzisiaj te dzieciaczki pewnie nie przyszłyby już do szkoły, bo byłyby odpowiednio potraktowane przez większość, rodzinki kończyłyby pakowanie się i jutro byliby już u stasi makreli lub w innym jewropejskim kafifacie.

Wczoraj w Holandii w szkołach "dzieciaczki" muslimskiej dziczy, jak tylko poszła wiadomość o zamachach zaczęły wiwatować z radości.
A nauczycielki i pozostali uczniowie patrzyli i nie było ŻADNEJ !!! właściwej reakcji.
Właściwej czyli co najmniej wezwania pedagogów szkolnych i wytłumaczenia, że jest to niestosowne.

Gdyby tak było w Polsce, to dzisiaj te dzieciaczki pewnie nie przyszłyby już do szkoły, bo byłyby odpowiednio potraktowane przez większość, rodzinki kończyłyby pakowanie się i jutro byliby już u stasi makreli lub w innym jewropejskim kafifacie.

Przepraszam, ale to są prawdziwe JAJA! HAŃBA!!! Może w ramach pomocy humanitarnej wysłać im plastelinę, modelinę oraz akwarele. A co??? Niech się bronią - mają do tego pełne prawo!

Po pierwsze, Belgia jako państwo, od pewnego czasu istnieje już tylko z nazwy, coś w rodzaju regionu. Po drugie, nie mają żadnej zdroworozsądkowej moralności narodowej. Po trzecie, nie mają żadnej asertywnej motywacji. Po czwarte, region ten całkowicie jest opanowany przez islamistów, co skutkować będzie powstaniem kalifatu - o ile już nie funkcjonuje, jako tajna organizacja. ITD. ITP. Już od 1.12.2009 r. po wyborze na Przewodniczącego RE - Herman Achille Van Rompuy eurodeputowani wyśmiewali go, że nie wiadomo z jakiego kraju pochodzi, bo Belgia jako państwo nie istnieje. Więc, CIELĘCE ZACHOWANIA nie powinny dziwić. "Belgowie" zachowali się jak stado zwierząt znajdujące się na obcym terenie - POKUNIE I PROSZĄCO - przepraszają że żyją!!! To coś w rodzaju FIŃSKIEJ DŁONI- STOP. Żeby nie POWAGA TRAGEDII dla tak wielu osób, zachowanie tych ludzi (bo to już nie naród) można by zapisać w "wicach". To już nie Unia, ale MUMIA - dosłownie - zakonserwowana i bezczynna.

Lewacy teraz będą pokazywać dobrych muzułamnów i to tylko potwierdzi ,ze nic się nie nauczyli i nie cenią pamięci zmarłcyh w zamachach, Wazna dla nich jest poprawność polityczna za wszelką cenę

Po prostu rece opadaja na to lewackie, pozbawione jakiejkolwiek realnosci zachowanie.
Zamiast ostro, bezpardonowo Tepic te szarancze oni pisza wierszyki milosne.
Nic dziwnego, ze byle muzulmanska wywloka bedaca mentalnie i moralnie na poziomie poznego kamienia lupanego czuje sie i dziala bezkarnie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl