niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Tak wyglądają spotkania Klubów Obywatelskich PO. Straszenie stanem wojennym i rozlewem krwi

Dodano: 11.03.2016 [20:31]
Tak wyglądają spotkania Klubów Obywatelskich PO. Straszenie stanem wojennym i rozlewem krwi - niezalezna.pl
foto: YouTube/printscreen
Co to za państwo zbudowane bez ofiary krwi? Przecież oni by chcieli, żeby się krew polała, żeby w ten sposób stworzyć jakąś nową rzeczywistość. Mówią: „Bo co to za państwo, które powstało na zgniłym kompromisie okrągłego stołu? To trzeba wyrzucić. Potrzebna jest nam nowa konstytucja, na miarę Konstytucji 3 Maja”. Więc my nie możemy do tego dopuścić - mówił dziś Jerzy Stępień, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, podczas premierowego posiedzenia Klubu Obywatelskiego firmowanego przez PO.

Spotkanie Klubu Obywatelskiego odbyło się w Warszawie. W pierwszym rzędzie zasiedli obok siebie działacze partii pod przewodnictwem Grzegorza Schetyny i aktywiści Komitetu Obrony Demokracji. Dyskutowano oczywiście o sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Schetyna, jako lider opozycyjnej partii powiedział, że PO będzie wspierała KOD w demonstracjach.

Czytaj też: Schetyna „wpadł” na pomysł

"Bohaterem wieczoru" został jednak kto inny niż Schetyna.

Dopóki orzeczenia TK są honorowane, to ten opornik działa. Ale jeśli go już nie będzie, to co pozostaje? Pozostaje opór obywateli, żeby można było zahamować władzę

- stwierdził Jerzy Stępień, zapytany o przewidywany rozwój wypadków w kraju.
Wystąpienie byłego sędziego i dzisiejsze spotkanie KO nie umknęło uwadze użytkowników Twittera:Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czy opozycja moze oglosic stan wojenny? Tak ale tylko u siebie w domu podwarunkiem ze zony im na to pozwola

Ciekawe czy Ci Szlachetni Panowie ktorzy dzis nawolywuja do rozlewu krwi beda chcieli stanac na pierwszej lini frontu czy tez lepiej bedzie dla nich gdy beda ta zadyma kierowali a reszta idiotow bedzie w ich imienu swa krew przelewali. Zostana w zamian za swe zaslugi poklepani po plecach a liderzy PO, Nowoczesnej KOD beda zbeirali finansowe plony

Nie moze byc dobrze bo znow maca nie moga strawic ze w Polsce
moze byc lepiej wiec trzeba wszystko zrobic zeby bylo zle.A podstawa do tego jest Trybunal Konstytucyjny.wiec trzeba go rozwalic od srodka.A jak by blo malo to jeszcze pare demonstracji
Doborowa para Szetyna socjopata i Kijewski alimenciarz.PO ma
wyjatkowa reke do wyjatkowych ludzi ma tego cala plejade.

Czy ta łajza ma tylko jedną pomarańczowa marynarkę
i jedną parę spodni?
Może komornik już dobrał się do kasy KOD-u.

Aż mną zatrzęsło , jak ten Schetyna w telewizji powiedział publicznie i bezczelnie: " KOMISJA WENECKA JEST ZA OPOZYCJĄ !" Dobra mi komisja , taką komisję w armatę nabić i wystrzelić w kosmos ? Komisja ma być BEZINTERESOWNA i OBIEKTYWNA !

obiektywna, niezawisła a przede wszystkim apolityczna jak
Rzepliński

3 Niemcow na czele polskiej??? parti: Tusk, Nuemann und Schetyna. Dlaczego nikt sie tym nie zajmie? Przeciez to smierdzi na kilometr.

I do tej niemieckiej bandy dolaczyl sie teraz polski zyd Kijowski, zeby w Polsce dalej jatrzyc i doprowadzic to wojny domowej.

Przez Niemcow stworzona partia PO podzielila polskie spoleczenstwo, zagrabila polski majatek i teraz jeszcze pluje na demokratycznie wybrany rzad.

A gdzie sa polscy patrioci? Dlaczego chodzi ta niemiecka banda bezkarnie po polskiej ziemi????

Dopuki zdrajcy chodza bezkarnie po polskiej ziemi, Niemiec i Zyd rzadzi Polska, Polska bedzie cierpiala, a polskie dzieci beda glodowac.

Kochani rodacy, polscy patrioci, organizujmy sie, bronmy czynnie polskiej ziemi i polskich interesow. Nie pozwolmy, zeby zdrajcy Polski tacy jak Tusk, Schetyna, Neuemann, Kijowski i im podobni szkodzili dalej Polsce i polskiemu narodowi.

Wzywam wszystkich Polakow do czynnej walki przeciwko zdrajcom Polski i kazdemu, kto szkodzi interesom naszej ojczyznie i naszemu polskiemu Narodowi.

Liczy sie tylko to co robimy a nie to co sie mowi.

Nikt za nas to nie zrobi. Jestesmy to winni naszym dziadom i przyszlym pokoleniom.

Ci z obrazka myślą, że przeżyją jakieś ruchawki w Polsce. Śmieszni są.

Oni mowiac o przelewie krwi, mysla o krwi Polakow!

Ich krew jest zbyt cenna!

Ja chce sprawiedliwosci dla milionowych ofiar komunizmu! Oni sie nie licza?! Bo byli katolikami roznych odmian? 35 - 100 milionow, a ile setek milionow cierpialo uwlaczajacy godnosci ludzkiej terror! Hitlerowcy przy bolszewikach to smarkacze z przedszkola! Komunizm tez ma swoja narodowosc wiodaca!

I kto wszczyna awanturę w kraju i poza granicami??????????????? Wszyscy ci co potracili wpływy i dostęp do dojenia kraju, dostęp do ośmiorniczek, kubańskich cygar i drogiego wina. Skończyły sie dla nich obrywy z układów biznesowo- hazardowo- mafijnych. Na dodatek nad ich głowami wisi miecz, jako widmo odpowiedzialności karnej, za niecne czyny w jakie pogrążyli kraj. Sami wszak stwierdzali podczas zakrapianych pogawędek u Sowy i Przyjaciele, że kraj istnieje teoretycznie i na papierze, że tylko idiota może pracować za 6000 złotych i że wszystko to c..j d..a i kamieni kupa. Teraz próbują stroić się w szaty obrońców ludzi i demokracji. Pytanie zasadnicze. Czyjej demokracji i dla kogo??????????? Te działania obrazują tylko i wyłącznie ich morale na poziomie współczesnej targowicy.

10 / 10

Zbrodniarze i zdrajcy Smoleńscy sprzedali Polskę Niemcom i Rosji, robaki i pasożyci dawno powinni być zadeptani na miazgę. Jeśli nikt nie zrobi z nimi porządku ci szaleni komunistyczni wywrotowcy zniszczą po raz kolejny Polskę. Żadnej litości dla zbrodniarzy i bandytów. Walczyć do ostatku i wszelkimi środkami, uprzedzać działania szaleńców. Oni nie będą mieli litości, szli po trupach i teraz robią to samo. Zalegalizować broń, a nie narkotyki. Liroy precz g... zrobiłeś dla Polski, narkobiznes pięknie ci dziękuje i wypcha konto judaszowymi srebrnikami !!

Komuniści

A co ten kijowski jest babo-chlop,brat albo siostra concity?

Te ubrania na nim wygladaja jak damskie.

PO i partia petru to nie jest OPOZYCJA
To jest TARGOWICJA

w Polsce nie mamy ...demokracji!
w Polsce mamy WOJNĘ!

10-kwietnia-2010r ONI wypowiedzieli Nam WOJNĘ!

ONI głośno i wyraźnie nam to mówią:
wyginiecie jak dinozaury - (tfusk)
dorżnąć watahę - (radosław sikorski)
chciałem zamordować Kaczyńkiego - (cyba)
podpalić siedzibę "PiS" - (niesiołowski)
będziemy TOTALNĄ opozycją - (schetyna)
zrobimy Majdan - (petru)

i UWAGA:
już wygrali pierwsze starcie bitwy o "RZĄD"
o "rząd nad duszami", o TVP czyli o instrument propagandy - bo Michała Rachonia (który chciał oczyścić tą Stajnię Augiasza) wyrzucili a przyjęli aparatczyka z TVN
i drugie starcie - o Trybunał

To jest nowa WOJNA HYBRYDOWA - prowadzona tym razem nie przez jakieś "Zielone Ludziki" (bo to nie Ukraina) - ale przez KOD i ludzi Petru/schetyny

ps
Trzeba zajrzeć im do ich kieszeni, kto za to płaci? kto ich finansuje?
od KODO dostają judaszowe srebrniki?

TVP.Info to tuba reklamowa zaprzańców i KODomotłochu. Oni poprzez publiczną telewizję co chwilę ogłaszają szczegóły antyrządowych i ANTYPOLSKICH demonstracji. CO TO WOGÓLE MA ZNACZYĆ?! CO TO ZA PROPAGANDOWE ANTYPOLSKIE GÓWNO TEN TVP.Info. Czy motłoch za te ogłoszenia płaci? Czas najwyższy żeby się w końcu obudził Jarosław Kaczyński i spojrzał na to jaką komunistyczną agenturę urządza sobie Kurski z tej telewizji, która miała być polską telewizją narodową a jest tubą propagandową przestępców z poprzedniego antypolskiego NIErządu. Gdzie jest w końcu wicepremier Gliński, który powinien kontrolować poczynania kolaboranta Kurskiego? Prawo i Sprawidliwość najwyraźniej nie wytrzymuje agresji lewackich oszołomów bo niewypał związany z reformą telewizji to już kolejna po komisji weneckiej, poważna wpadka rządu Beaty Szydło.

Szkopy polskie won za Odrę i piś Makreli szczyny modre!
Hoszimin idzie po śmierć polityczną. Donek zbliża się sędzia sprawiedliwy.
Zakodowana komuna chce palić Polskę idą z koktajlami Mołtowa na Polskę!

Facet z koczkiem i kolczykami, na wiosenny spacer szKODników pewnie wystroi się w kwiecistą sukienkę POżyczoną od Anki-Krzyśka. Będzie zeń taka Marzanna do spławienia.

same mośki

Czyli Korwin mówiący o 2 porządkach prawnych miał jednak rację. KOD ewidentnie idzie na konfrontację uliczną z rządem. PO chce złożyć w UE rezolucję w sprawie Polski. Być może więc w grę wchodzi nawet interwencja "obcych funkcjonariuszy" na terenie Polski broniących już nie socjalizmu tylko demokracji zgodnie z ustawą 1066.

Kolczyk, kucyk, broda i brak odpowiedzialności za własne dzieci (nie płacenie alimentów), kobiety w futrach, ale używające wulgarnego języka, Petru i Schetyna to jest dla mnie wizytówka KOD-u.

Kijowski= OJCIEC założyciel KOD-u smrodu...

Jak widzę Schetynę to mi się niedobrze robi. Powinien być zakaz umieszczania zdjęć Schetyny i Petru w porannych wiadomościach bo to sprawdzony sposób siania defetyzmu, co rzutuje na cały dzień.

Zarowno POdlosc, POdlosc Bis oraz ich satelity, do ktorych nalazy KOD staja sie POwoli przestepczymi organizacjami nawolujacymi do przemocy przeciwko legalnie wybranej wladzy.
Tym powinna sie juz zajacy prokuratura i sady oraz TS w przypadku oficjalnych urzednikow panstwowych.

zwyczajnie niedorośli ..., im sie kiedyś udało i tyle ,zadnej wizji RP nigdy nie mieli ,tylko koryto przed sobą i "róbta co chceta" ,ot liberalizm nawet nie neo a arche....,jesli juz to tylko "jelitarne" aspiracje bez P0krycia!

Znowu gęby alimenciarza, fernadela, petrupalikotów...... a gdzie Marian Kowalski,Grzegorz Braun, Michalczewski... w TVP(TVN) podobnie.... zaczyna śmierdzieć

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl