niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Schetyna „wpadł” na pomysł

Dodano: 08.03.2016 [15:54]
Schetyna „wpadł” na pomysł - niezalezna.pl
foto: Archiwum GPC
Nie tak dawno Grzegorzowi Schetynie wpadł do głowy pomysł, że będzie zakładał Kluby Obywatelskie na wzór klubów „Gazety Polskiej”. Stwierdził: „Podśmiewwyaliśmy się, kiedy tworzono kluby »Gazety Polskiej«, że to jest sekta, ale to był jakiś pomysł na przekonywanie do siebie ludzi”. Sposób, w jaki chce naśladować kluby „GP”, świadczy o całkowitym braku zrozumienia, czym jest społeczeństwo obywatelskie. Schetynie wydaje się, że wystarczy wydać polecenie, dać kasę i już. Jak bardzo oderwany jest od rzeczywistości, świadczy próba zorganizowania w Krakowie inauguracyjnego spotkania przybudówki jego partii. Wymyślił, że spotkanie odbędzie się w jedynym na świecie Muzeum Armii Krajowej. Wśród gości miał być – a jakże – biskup Tadeusz Pieronek i prof. Jerzy Hausner. Nie przewidział, że kombatanci, wśród nich pułkownik Tadeusz Bieńkowicz i właśnie przedstawiciele organizacji społecznych, jak np. krakowski Klub „GP”, sprzeciwią się hucpie i nie dopuszczą do sprofanowania świętego dla wielu Polaków miejsca. Groźba okupacji budynku wymusiła na władzach muzeum wycofanie się z tej oczywistej grandy. Aż strach pomyśleć, co też im jeszcze może wpaść do głowy.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A tu więcej informacji - kto dokładnie stawił temu czoła. Weterani AK, ZKPN, POKiN, Krzysztof Bzdyl, Stanisław Zamojski, Sława Bednarczyk, Janusz Fatyga, KGP, Marek Michno i wiele innych osób i organizacji patriotycznych obroniło Muzeum AK w Krakowie przed wykorzystaniem do walki politycznej przez PO.

Proszę zobaczyć relację Józefa Wieczorka: https://wkrakowie2016.wordpres...

Schetyna to pierwszy judasz po ryżym.To człowiek niebezpieczny umysłowo.Zdrajca i sprzedawczyk Polski.

Schrtyna wymyslil,ale zapomnial ,ze Kluby Gazety Polskiej powstaly od dolu,a tutaj lider PO organizuje kluby Smiechu warte

Czyli, Kluby Gazety Polskiej kontra schetynowe-antypolskie kluby PO .

A ci z tego muzeum to nie wiedzą że schetyna jest wrogiem Polski ?

Jak bedzie trza, to i Matke Boskom se do klapy przypnom. A co... I na ŚDM popielgrzymujom, no nie? Ze szwagrami to nie take rzeczy se robili, no nie? I na Radio Maryja po złotówce przelejom z fundusza, no nie? Jak trza, to trza!

..." tfu-sek " ,

..." kłamacz " ,

a - te-raz -

..." schie-tynka "

... ( znowu kawał su........ ) ...

Ten pan jest o sobie niebotycznego mniemania. Pamiętam jego wypowiedzi o obecnym min. spraw zagranicznych, Waszczykowskim. Niby on, Szczetyna, dużo lepiej się zna na sprawach zagranicznych. Ciekaw jest jaki język obcy i w jakim stopniu zna ten pan. Chyba "bałak lwowski" i to w stopniu miernym.

.raczej lwoski ijdi, To bubek obracający się w szemranym kręgu, gdzie obowiązującym i zrozumiałym jęzorem jest bluzg z taśm prawdy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl