niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Marsz w obronie Judasza

Dodano: 02.03.2016 [23:44]
Marsz w obronie Judasza - niezalezna.pl
foto: GP
Po wielkim sukcesie, jakim były manifestacje w obronie TW „Bolka” i jego prawa do donosów, należy pójść dalej i mocniej. Jest postać dużo bardziej sponiewierana przez religijnych fanatyków niż Lech Wałęsa. Temu ostatniemu zarzuca się, że współpracował z SB przez sześć lat. Są jakieś pokwitowania i donosy. Teczka gruba jak szafa Kiszczaka.

Czy ktokolwiek widział teczkę Judasza? Czy jest jakieś pokwitowanie przez niego odbioru pieniędzy? Relacje nieprzychylnych mu kolegów pochodzą wszak z drugiej ręki. Żaden z nich nie był przy wypłacie srebrników i wątpliwe, by rozmawiał o tym z Judaszem albo z płacącymi. Złośliwa plotka pogrąża tego uczonego w pismach, znającego polityczne realia, kontrowersyjnego i wielowymiarowego człowieka. Czy wielka religia chrześcijańska powstałaby, gdyby nie odwaga jednego z dwunastu, którzy takiej odwagi nie mieli? Ważne, że potrafił rozmawiać i z apostołami, i z Sanhedrynem. Który jeszcze się odważył?

Zaszczuty przez otoczenie odebrał sobie życie. Ile jeszcze mógłby zrobić, gdyby nie dopadły go nienawistne oskarżenia osób nierozumiejących jego wielkości?

Zbliża się okres, gdy – jak co roku – miliony ludzi będą szkalowały tego wielkiego człowieka. Trzeba ich wreszcie zatrzymać. Czas, by gwiaździste marsze obroniły dobre imię wielkiego poprzednika „Bolków”. Niech Komitet Obrony Demokracji zbierze wszystkich, którzy uszanują decyzję dwóch trybunałów. Komisja wenecka musi sprawdzić przestrzeganie decyzji legalnych sądów przez Kościół i jego członków. Atak na Judasza jest oczywistym podważaniem praworządności.

 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dzięki za znakomity tekst.
W mojej ocenie najlepszy w temacie.

W punkt Panie Tomku, w punkt...
Dziekuje!

Bolek to dalszy ciąg historii Judasza, gdyby ten się nie powiesił.
Oczywiście gdyby wyparł się donoszenia i brania za to pieniędzy, a chrześcijanie dobrotliwie by mu uwierzyli i zrobili "Piotrem" swojego kościoła.

Wówczas kościół (jako organizacja wiernych) podobny by był do PRL-bis (organizacja Polaków po 1989).

Na nasze szczęście Bolek (Judasz) jest już „Piotrem” jedynie KOD-u, PO i Nowoczesnej.

Chyba nie od rzeczy będzie w tym miejscu (i kontekście) przypomnieć wiersz Czesława Miłosza, którego fragmenty widnieją na gdańskim pomniku, który KODiarze zbezcześcili w ostatnią niedzielę. Proszę szczególną uwagę zwrócić na ostatnie zdanie.

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Chętnie bym widziała Bolka na stryczku przez niego samego zadzierzgniętym - niestety, to marzenie ściętej głowy. Pamiętajmy, ze podłość i tchórzostwo ida w parze, ale tu podejrzewam jest coś więcej. Kaligula także wierzył w swoj geniusz. Są tacy - ot dzisiaj czytałam życiorys niejakiego Supruniuka Stanisława, ubola, bandyty, zboczonego sadysty z Podlasia i ...wiecie co? On się rozmnożył. Poczytajcie sobie ilu jest w Polsce Supruniuków. Podobnie będzie z Wałęsami.

Piękne, gratulacje!!!

Wykorzystajmy ten wątek. Myślę, że za pieniądze Bolek targnąłby się na życie tak jak Judasz, zapominając, że w niebie kasa jest niepotrzebna. Dla niego nie ma świętości ponad pieniądze.

Chyba jednak koniec świata się zbliża. Bo czym innym można by wytłumaczyć, że ateiści i bolszewicy zgrupowani w Komitecie Obrony Donosicieli, Platformie dla zmyłki zwanej Obywatelską, wspierającymi "ludowcami" , z nowoczesną watahą od Petru i wszelkiej maści zboczeńcami idą za "prorokiem" Lechem Wałęsą. Że jest prorokiem sam to ogłosił. Jeśli nie końcem świata to tylko można jeszcze to zjawisko tłumaczyć tym,iż mamy do czynienia ze zorganizowanymi i połączonymi grupami przestępczymi.

Pan se robisz żarty, ale tak będzie. Już proszę w komentarzach płytkie rozważania o ważności Judasza.
Na 'precz z komuną' KOD skandował 'precz z komunią'.
Pod krzyżem smoleńskim chołota skandowała 'chcemy Barabasza'.
To się już dzieje. Zło jest hałaśliwe, ale dobro zwycięży.

swoja droga gdyby nie Judasz to w jaki sposob Jezus by wypelnil swoja misje? Zmarlby w wieku 80 lat I nikt by on nim nie slyszal...

Spokojnie. Chętnych było wielu. Jak nie Bolek to TW Daniel, albo TW Stokrotka.

Pięknie napisane. Bolszewia stymulowana przez Mosfilm.

nalezy ufundowac wielki pomnik ,z leninowsko podniesiona reka.
Podpis,

Lechowi Judaszowi Walesie.
Tys zawsze wiedzial lepiej
z kim i za ile.

My narod alfonsow

Patrząc co robią ci obłąkani ludzie z KOD-u pod wzniosłym hasłem ,,My Naród,, to się zastanawiam jakie wartości im przyświecają i ich rodzinom? Bądź konfidentem, a potem możesz zostać kimś ważnym w Polsce -Prezydentem

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl