niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Prowokacja! Nocne Wilki przyjadą do Warszawy. Motocyklowy gang dostał już zaproszenie

Dodano: 02.03.2016 [17:58]
Prowokacja! Nocne Wilki przyjadą do Warszawy. Motocyklowy gang dostał już zaproszenie - niezalezna.pl
foto: kremlin.ru
Okazuje się, że specjalna delegacja Nocnych Wilków przyjedzie do Polski. Gang motocyklowy ma wziąć udział... w premierze filmu. Członkowie powiązanego z Władimirem Putinem klubu motocyklowego „Nocne Wilki” przyjadą do Polski, zaproszeni na pokaz filmu dokumentalnego opowiadającego historię Rajdu Katyńskiego - To nie jest tylko struktura oparta na klubie motocyklowym i miłości do dwóch kółek, ale wykracza poza ramy, które jest w stanie ogarnąć zwykły obywatel Polski i UE - alarmują specjaliści.

Nocne Wilki to gang motocyklowy, którego członkowie odwołują się do symboliki sowieckiej i postaci Józefa Stalina. Motocykliści z tego klubu pomogli Kremlowi przejąć zbrojnie władzę na Krymie. Lider gangu - Aleksander Załdostanow - kilkakrotnie obraził Polaków, nazywając ich potomkami tych, którzy w II wojnie światowej służyli Niemcom.

- Specjalna delegacja rosyjskich motocyklistów z klubu Nocne Wilki prosto z Moskwy przyjedzie na premierę filmu „Rajd Katyński- śladami pamięci”. Na premierowy pokaz zaproszony został także Siergiej Antufjew, były gubernator obwodu smoleńskiego oraz były deputowany do rosyjskiej Dumy Państwowej- chwalą się motocykliści z Rajdu Katyńskiego w listach do polskich redakcji zaznaczając jednocześnie, że nie boją się „rozmawiać z Rosjanami o naszej trudnej historii”.

Dokument w reż. Agnieszki Piwar opowiadający o polskich motocyklistach bazuje na zdjęciach zrealizowanych podczas XV Rajdu Katyńskiego. Pokaz odbędzie się w najbliższą sobotę w Muzeum Niepodległości w Warszawie.

Przypomnijmy „Nocne Wilki” wchodzą obok "Międzynarodowego Sojuszu Żołnierzy Sił Desantowych” w skład Holdingu Struktur Ochronnych "Wilk". Jego głównym trzonem jest jednak agencja ochroniarska o takiej samej nazwie. Jej szefem jest Giennadij A. Nikulow. Ten ostatni jest wojskowym, od czasów sowieckich pozostającym w strukturach władzy. Przez Rosyjskie Ministerstwo Obrony odznaczony medalem za "odzyskanie Krymu". Holding „Wilk” chwali się, że powstanie klubu motocyklowego, który lada chwila wjechać ma do Polski, jest jego wielką chlubą.

- To nie jest tylko struktura oparta na klubie motocyklowym i miłości do dwóch kółek, ale wykracza poza ramy, które jest w stanie ogarnąć zwykły obywatel Polski i UE - alarmował już jakiś czas temu na naszych łamach m.in. Jarosław Podworski polski motocyklista ze stowarzyszenia „Pokolenie”. Lider „Rajdu Katyńskiego” Wiktor Węgrzyn pytany wielokrotnie przez naszą redakcję o przyjaźnie z motocyklistami, z którymi polscy motocykliści spotykali się także po wydarzeniach 10 kwietnia 2010 roku udzielał niejednoznacznych wypowiedzi.

Oprócz szkół walki, na zachodzie Europy istnieją bliźniacze i powiązane z „Nocnymi Wilkami” kluby motocyklowe. Tak jest m.in. w Niemczech i Szwajcarii. I tak szwajcarski oddział "Nocnych Wilków" ma swą siedzibę w Regensdorfie, jednej z dzielnic Zurychu

 

Autor: , Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Trzeba zacząć od zrozumienia na czym polega dziś wojna hybrydowa. Rosja pokazała światu, że taktyka prowadzenia klasycznej wojny pozycyjnej odeszła do lamusa. Dziś to napad następuje w zasadzie wojskami powietrzno-desantowymi i decyduje o zaskoczeniu. Rosja posiada obecnie niebagatelne zdolności przerzutowe wojsk spadochronowego desantu. Przerzut desantu na dalekich odległościach to skupienie w jednym związku taktycznym różnych rodzajów broni. I na tym w zasadzie najkrócej polega współczesna rosyjska wojna konwencjonalna powietrzno lądowa. Nocne Wilki to oddział o dużej mobilności. To coś w rodzaju batalionu rozpoznania przed właściwym uderzeniem na wroga czyli należy rozumieć przed uderzeniem rosyjskiej regularnej armii na Polskę.

WJTK 3 III 2016 23:21
Natychmiast trzeba zabezpieczyć ten Przesmyk Suwalski. Zrobić zaporę przeciwczołgową z kołków typu „apropo”, wtedy żaden ruski tank nie przejedzie.

:))) Pozdrawiam dyskutanta z zeszłego roku;) Wspominałem , że motor sobie kupiłem???:P

a o satelitach szpiegowskich ty słyzał????? a o google earth???? A KILKUSET TYSIACACH funkcjonariuszy "prywatnych " firm ochroniarskich w Polsce, więcej niż WP i PP w sumie????? Wszystko sprawne i z ostrą bronią...a firmy zakładali byli funkcjonariusze sowieckiego prl...

Wy Ruscy nie macie z Polską szans.

KATZAPSKIMI z brukseli i górnego manhattanu. Problem w tym że oni sie jakos dogaduja tylko dla potrzeb "przedstawienia" rozgrzewają emocje Polaków i ukraińskich szowinistów- do czerwoności.

Ruski daj sobie spokój z propagandą FSB

i konnice budionnowców. Taaak jest!!! to właśnie ostatni wynalazek mysli militarnej (jakieś 3000lat znany).
A musisz wiedzieć że dzięki smartfonom mogą, pod pretekstem robienia sobie słifci tuystycznych, fotografować WAŻNE TAJNE OBIEKTY WOJSKOWE, których wszak pełno u nas w newralgicznym dla Flanki NATO kraju...
Czy nie rozumiesz że ONI TU CIĄGLE SĄ??????
magdealenka i kanciasty stół to był pic na wode. "Transformacja ustrojowa" MIAŁA SŁUZYC PRZEKAZANIU MIENIA Polaków w rece sługusów sowieckich. Makrela to koleżanka Putina. Po co niby meliby tu przybywać?????

Od roku nie bylo takiego wysypu rosyjskiej agentury na tym forum. To juz jest kolejna prowokacja rosyjskich degeneratow z gangu Putina. Nie wolno ich wpuszczac na teren Polski. Każdy Polak ma obowiazek i musi uczynic wszystko zeby powstrzymać watahe rosyjskich bandytow Putina. Jezeli nie zatrzymamy tej swoloczy na granicach Polski to Polska popadnie w rosyjską niewolę. Do Polski chca wjechac grupy z batalionu specnazu pod przykryciem gangu motocyklistow. To sa ludzie ktorzy mordowali Ukraincow na Krymie.

Czy ty sam nie jesteś "ruskim agentem" bo takiego steku bzdur i niedorzeczności normalny Polak, do tego patriota, nawet w delirium by nie potrafił seryjnie wypisywac. A osmieszenie Polaków o patriotycznych poglądach i pokazanie światu że jesteśmy bandą krwiorzerczych prymitywów-nieudaczników jest jak najbardziej na reke wrogom Polski, wszystkim wrogom.

Do WYSYP AGENTÓW.., szkoda z półgłówkami ośmieszającymi polski patriotyzm dyskutować.

Po tak agresywnej reakcji na post apropo widać, że jest pan z rosyjskiej agentury wpływu. Właśnie stekiem bzdur agresywnie wyartykułowanych jest pana reakcja na post tego internauty. Wy Rosjanie chcecie totalnym kłamstwem zagłuszyć prawdę o Rosji, dokonującej zbrodni na masową skalę. Przykłady to zbrodnie Rosji na Ukrainie i w Syrii. Gang Dałdostanowa to jest zwiad motocyklistów specnazu z GRU, a nie żadni Rosjanie harlejowcy, co usiłujecie przemycić rosyjską propagandą przez swoich trolli takich jak pan. Polska jest poważnie zagrożona takim hybrydowym, rosyjskim atakiem zielonych ludzików, ponieważ ci motocykliści to jest maskirowka wojsk specjalnych. Oddział Nocnych Wików to jest wszystko na to wskazuje grupa desantowców GRU, wyselekcjonowanych z wojsk specjalnych. Przeznaczeni są do prowadzenia dywersyjnych operacji militarnych i są wyszkoleni do prowadzenia sabotażu na zapleczu wroga. Dla Putina i jego Rosjan takim wrogiem jest mój kraj Polska. Tłok na tym forum robi agentura wpływu Rosji, są nią ludzie właśnie tacy jak pan.

To sa rosyjscy terrorysci i nie maja wjazdu do Polski.

Przestańcie jątrzyć pomiędzy Polakami a Rosjanami. Rosjanie godnie podjęli polskich motocyklistów w Rosji, to należy rosyjskich motocyklistów godnie podjąć w Polsce. Od dzieciństwa rodzice mnie uczyli, że gość w dom - Bóg w dom. Polska i Polacy to cywilizowany i kulturalny kraj. No chyba, że dziennikarze niezależnej to nie są Polacy, to OK - wówczas rozumiem.

Won cuchnący rusku, weż ich sobie do swojego domu! Nie ty decydujesz czy chcemy tu ruskich czy nie, niech się jadą bawić na groby katyńskie jak do tej pory z naszymi rajdowcami, od Polski im wara.
Ruska swołocz łapy precz od Polski!

Ty jestes Rosjaninem, ten gang nie ma prawa przekroczyc granicy Polski.

Polska na głowie postawiona. Kiedy czytam komentarze, dochodzę do wniosku, że jest tu wielu aktywistów V kolumny. Nienawiść, czy głupota rozumu ich pozbawiła? Poczytać wystarczy, kto finansuje KOD. Na pewno nie jest to Putin. Bolka - zdrajcę, za wszelką cenę chcą utrzymać jako legendę. Z patrioty, Komandora Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego Wiktora Węgrzyna na różne sposoby próbują zrobić zdrajcę. Makrela sprowadza nieszczęście na kontynent - przypisujecie to Putinowi. Ludzie! Obudźcie się! Komu zależy na tym, abyśmy nienawidzili słowiańskiego sąsiada, a pałali ślepym uwielbieniem do tych, którzy w okrutny sposób mordowali naszych przodków? Ukraińska gleba jest żyzna ich krwią.

Ukraincy są bardziej slowianami niz Rosjanie, a Tobie polecam pigułkę.
Rzez Trubeckiego - 22 lipiec 1654 -

....tylko troche mniej słowianscy od naszych PRZYJACIÓŁ z górnego manhattanu.
6 milionów zamordowanych Polakków nie ważna.
Za to: 1654 POMŚCIMY

Wizy daje polska ambasada w Moskwie, a tam nadal pracuje Tomasz Turowski, ten sam co udawał jezuitę przez parę lat, żeby szpiegować polskiego papieża, był też ”obecny” przed i po trgedii smoleńskiej. Mam pytanie: Na miłość Boską, co w tej sprawie robi PIS!?!

Nie wydawać wiz dla tych bandytów Putlera, a zapraszających objąć "opieką " kontrwywiadowczą, bo są prawdopodobnie agentami wpływu FSB lub GRU ... Tępić takie zachowania za wszelką cenę, bo to osłabia obronność Polski!!!

Nie wydać wiz dla tych bandytów Putlera, a zapraszających objąć "opieką " kontrwywiadowczą, bo są prawdopodobnie agentami wpływu FSB lub GRU ... Tępić takie zachowania za wszelką cenę, bo to osłabia obronność Polski!!!

Teraz największym zagrożeniem dla Polski jest Bolesław, KOD, Peło i cała ta banda zagraniczna, która z nimi spółkuje

To jawna prowokacja. Prowokacje robia czerwoni z KOD-u a na pomoc wzywaja "wilki' no i jak sie coś zacznie to putinek w obronie swoich obywateli cos do nas wystrzeli. Powiedzieli, że zrobia u nas majdan i teraz sa tego największe zagrożenia. To bardzo zły zank. nam nie potrzeba "edukować' wików bo oni i tak wiedzą co maja zrobić . Przećwiczyli to na Krymie. Oby moje obawy były niesłuszne. Mamy WSPANIAŁY RZĄD, WSPANIAŁEGO PREZYDENTA a takie niby nic może zamieszać i właczyc "czerwony guzik"

a ponieważ Polska stawia szlaban na dokonanie "zrzutu" na Polskę islamskich bandytów,to Merkel tak opóżni wymarsz wojsk NATO z pomocą z ich baz,że Putin spokojnie zdąży zająć nasze ziemie.Nie modlić się,tylko być przygotowanym.

Po co zaraz te nerwy. Po prostu nie wydać im wiz i uzasadnić, że nie są u nas mile widziane sowieckie szczury i tyle.

Ci motocykliści to rosyjskie trolle wojen hybrydowych. Rajdem katyńskim zajmują się polskie trolle. Jak moźna Katyń łączyć z rosyjskimi trollami? Chyba, że zbrodnią smoleńską do której rękę przyłożył BOR Janickiego.

Mam tu coś dla wszystkich;)) Po co w kółko tą sama dyskusję toczyć? Nie lepiej to po prostu cytować swoje wypowiedzi sprzed roku?:P
http://niezalezna.pl/66342-uja...
http://niezalezna.pl/66443-noc...
http://niezalezna.pl/66742-put...
No! zaoszczędziłem Niezależnej trochę cennego czasu by nie musieli od nowa pisać o tym samym;D

Przed dobrym polkim filmem historycznym zwlaszcza o KATYNIU to ja bum samego Putina posadzil i kazal ogladac codziennie.
Czy to by byla prowokacja?

KTO, imiennie, KTO ich zaprosił... A film? Propagitki nam nie trzeba...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl