niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

„Wałęsa, donosiłeś!" Ofiara „Bolka” chce 100 tys. zł

Dodano: 02.03.2016 [12:09]
„Wałęsa, donosiłeś!" Ofiara „Bolka” chce 100 tys. zł - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant / Gazeta Polska
Henryk Jagielski – według akt IPN ofiara donosów TW „Bolka” - postanowił zareagować na słowa Lecha Wałęsy. Były prezydent nazwał działacza opozycji w PRL agentem SB. Ten czuje się pokrzywdzony i w wywiadzie dla „Super Expressu” powiedział, że zamierza o swoje dobre imię walczyć w sądzie. Dodatkowo były pracownik Stoczni Gdańskiej nie przebiera w słowach, mówiąc o Lechu Wałęsie: – To taki wół i prostak – mówi.
 

Z opublikowanych akt IPN wynika, że Lech Wałęsa miał donosić na swojego kolegę z pracy, Henryka Jagielskiego.

Robił wszystko, żeby dowiedzieć się, co nasz wydział planuje zrobić na 1 maja. Mieliśmy iść wtedy z grupą z czerwonymi flagami i rzucić nimi pod trybuną. Pamiętam, że osobiście z nim o tym rozmawiałem. I co się później okazało? Nasz plan się nie powiódł, bo służby były na niego przygotowane

 – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Jagielski, współorganizator strajku w Stoczni Gdańskiej.

Lech Wałęsa po ujawnieniu akt IPN powiedział, że Henryk Jagielski, był agentem SB. W archiwalnych dokumentach Jagielski widnieje jako TW „Rak”. Opozycjonista mówi, że nie wiedział o tym, że był zarejestrowany.

Na nikogo nie doniosłem i nie brałem pieniędzy

– mówi.
 
Jednocześnie nie kryje złości na Wałęsę za jego słowa i zapowiada, że prawdopodobnie pójdzie do sądu.

To przez donosy Wałęsy zarabiałem dwa razy mniej i zostałem przeniesiony na inny wydział. Będę żądał od niego 100 tys. zł odszkodowania. Koledzy mi mówią, żeby go nie ruszać, ale ja mam już 84 lata. I jak patrzę na czerwoną mordę Wałęsy, to nie pozwolę, żeby mnie opluwał. To taki wół i prostak!

– powiedział, zaznaczając, że decyzję w sprawie pozwu ma podjąć do soboty.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

W ostatnim liście który widziałem w telewizji pokazano podpis tego oszusta Wałęsy cienkiego bolka można wywnioskować tylko jedno żę jest tym Bolskie na 100 procent broni swoich ubeków czy sbeków ponieważ boi się że mogą mieć na niego jakieś lepsze dokumenty z jego działności jako Bolka to samo Hetyna z Kopaczką zrobili gabinet cieni i zbierają sie o 13 w południe nie wieczorem a dla tego że wtedy by ich nie było widać tego Bolka już dawno powinni postawić przed sądem i osądzić nie ważne że był prezydentem on cały czas był dobrym aktorem i oszukiwał wszystkich w koło do czasu aż Kiszczakowa chciała sobie dorobić sprzedając te akta do IPN biedny myślał że wszystko zniszczył a tu wyskoczyło kukułcze jajo

Szanowny panie Henryku.Co to jest 100 tys odszkodowania,Pan ma małą emeryturę i dla Pana 100 tysięcy to bardzo dużo,niech Bolek płaci milion.
To nasze pieniądze,on na oszustwie nas - narodu,zbudował sobie mit,a potem na bazie tego mitu trzepał w świecie kasę.To milioner.

Właśnie w ten sposób trzeba z tym wołem i prostakiem postępować bo dla niego każda strata pieniędzy jest nie do zniesienia.

Szczesciarz Walesa

Walesa "Walensa potomek" z Popowa,
Co wygra szczesliwie, w skarbonce swej chowa.
To zlosci fanow toto-lotka!
Tym bardziej, ze jak glosi plotka,
Szczesciu Informacja pomaga Wojskowa...

panie Jagielski ... 100tysPLN to grubo zamalo za donosy Bolka ... conajmniej 1mlnPLN ... to minimum jakiego pan powinien sie domagac....

Wszyscy poszkodowani przez tego łotra Wałęsę "Bolka",
powinni wystapić o spłacenie odszkodowań! On dysponuje
dużą flotą za ludzkie krzywdy,więc nie będzie pokrzywdzonym.

Wszyscy poszkodowani, ich dzieci i swiadkowie tamtych dziejów powinni wesprzec pana Jagielskiego i zeznac prawdę .
zresztą teczki same nakieruja na poszkodowanych

ludzie wiecie co się robi z donosicielami !!!!!!!!!!!!!

To najlepszy sposób na całą aferę. Poszkodowani do sądów i zażądać odszkodowań. Już sądy (po ziobrowych zmianach)wyświetlą, jak to było. Przecież wystarczy,żeby zaistniałe fakty pokrywały się z tym, co napisane w wykrytych dotychczas donosach. I tyle....A kary pieniężne najbardziej są dotkliwe.

Bolek na 100 osób doniósł i one wszystkie poniosły straty, odebrano im zdrowie i powinny wystapić do sadu przeciwko szpiclowi i żądać odszkodowania, 100 tysięcy to jest mało.

Zrujnować dziada sprawami sądowymi. To były hasła PO dotyczące Kaczyńskiego. Teraz koło się odwróciło i przyszedł czas na POstkomunistów.

Jagielski, to ten, który skarżył się, że nie dostał mieszkania a Wałęsa tak. No, prawdziwy kombatant.

Wystarczy z uwagą czytać posty. Wtedy wiedziałbyś ja "pomógł" Jagielskiemu twój pupil Bolek.

to ten, który miał stracic mieszkanie z pomocą Bolka

Osa czy szerszeń-cholera wie jak cię zwać-Twój pupil z Popowa jest przegrany jak Antka trampki i wpisy przydupasów nic tu nie zmienią.Według mnie to Pan Jagielski i inni pracownicy Stoczni Gdańskiej są ofiarami tego sqrwysyna,kapusia Bolka.Za pomówienia powinien odpowiedzieć przed Sądem i zapłacić sowite odszkodowanie.Ma z czego,bo za opowiadanie za granicą bajek o swoim bohaterstwie dostawał niemałe honoraria. Zastanawia mnie tylko co u jego boku do tej pory robi kpt.Mieczysław Wachowski,który ma zezwolenie na posiadanie krótkiej broni palnej?

Przed tym, należy oczyścić sądownictwo z czerwonych
kanalii!! Inaczej będzie bardzo trudno sądownie uzyskać
taki wyrok odszkodowawczy.Tyyyyylllle laaaaattt KOMUNY
spowodowało zapaćkanie komuchami wszystkich dziedzin
polskiego życia z oświata na czele. A przecież szkoły -
obok procesu nauczania realizują proces wychowania
młodych ludzi.Przebudowa naszej zdruzgotanej Ojczyzny
to ogromnie trudne zadanie!! A czerwoni przegrańcy
wywołują awantury i fałszywe donosy na Polskę w zachodniej
Europie.Zrujnowali i okradli kraj i drą pyski jakby ich
ktoś chciał wieszać! A jak widać, na rozrachunek z nimi za
zrujnowanie Polski nie zanosi się! I mimo tego ryczą!!!

święta prawda!!!

Oj, Bolus zobaczysz wkrotce co to znaczy nieslawa, prymitywny szmaciarzu.

Bolek Wałęsa jest zwykłym psem prowadzonym przez SB do dziś na smyczy i w kagańcu.

A od kiedy to Walesa ma wiedze na temat TW "RAK" ???
Ciekawe

bolek to podly, bezwzgledny bolszewicki szpicel. niecierpliwie czekam na dokumenty ktore zaswiadcza o tym, ze ten zaprzedany komunie łajdak w 80 przyczynil sie do smierci tadeusza szczepanskiego.

„Wałęsa był potrójnym agentem”: spotkanie z prof. Sławomirem Cenckiewiczem nie pozostawia wątpliwości!!

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

Moje poparcie panie Henryku. Nie odpuszczać kapusiowi. Jakby jeszcze paru przez niego skrzywdzonych się znalazło, to puścicie go "w skarpetkach" jak sam obiecywał bolszewickim cwaniaczkom, do których jak widać się zalicza:)))

Bo to są tacy "postepowi" "katolicy" Tacy wykreowania przez UBecje

Brawo ! Wszyscy składać pozwy na tego zawszonego kapusia i domagać się bardzo wysokich odszkodowań za wszystko,za utracone zarobki wraz z wysokimi odsetkami,za straty moralne,za zdrowie zniszczone jego donosami !

Ma jakiś dowód na to, że Wałęsa to Bolek?

Weź mnie nie rozśmieszaj, bo od tego gorzkiego śmiechu zajady mi się robią. Setki stron dokumentów z osobistymi podpisami Bolka, napisane jego własną ręką to dla ciebie nie dowód? No to co dla ciebie musi być dowodem? Objawienie Matki Boskiej w klapie Bolka? Może objawienie Matki Boskiej osobiście dla pana Petru? Hłe, hłe.

Panie Rudy102.. a proszę mi przypomniec bo jakoś mi umknęło chyba kto potwierdzić autentyczność i zogodność tych podpisów? bo ja na pierwszy rzut mojego lewackiego oka widzę że to nie jest jedna osoba co to podpisywała. Ale raczej nie przekona to osób które i tak są przekonane o winie LW.

Rudy 103..Pamietaj ze podpisy oryginalne podpisane przez tego samego czlowieka, nigdy nie beda takie same,podobny tak, ale inny w szczegolach, ktore moga o czyms zadecydowac a jesli jest taki sam podpis, to znaczy ze kopia..Diabel tkwi w szczegolach..

Lewacki pomiocie, nie stresuj się bo to nie ma najmniejszego znaczenia co ty bazgrolisz i myślisz o ile w ogóle myślisz .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl