niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 maja 2016

Wałęsa był u Olejnik. I zaatakował Morawieckiego oraz Solidarność Walczącą

Dodano: 01.03.2016 [00:25]
Wałęsa był u Olejnik. I zaatakował Morawieckiego oraz Solidarność Walczącą - niezalezna.pl
foto: YouTube
Lech Wałęsa tłumaczył się dziś u Moniki Olejnik ze swojej agenturalnej przeszłości. Znów plątał się w zeznaniach i opowiadał niestworzone historie. Ale gdy dziennikarka zapytała go o Kornela Morawieckiego i Solidarność Walczącą, przeszedł samego siebie.

Podczas dzisiejszego występu w "Kropce nad i" Lech Wałesa skłonił do wątpliwości chyba nawet samą Monikę Olejnik. Pytany o to, czy namawiał Czesława Kiszczaka do zniszczenia jego akt - jak twierdzi wdowa po generale - zaczął lawirować. W końcu stwierdził, że namawiał Kiszczaka i Jaruzelskiego, by zniszczyli jego akta, bo były to... fałszywki:

Ja mówiłem tak, słuchajcie, wajcha zakończona.. no walczyliśmy... no zrobiliście na mnie papiery... skończmy z tym, wypieprzcie to. To tak mówiłem i to nie raz. I Jaruzelskiemu mówiłem, i Kiszczakowi. Walka zakończona, robiliście... wyrzućcie to.

Wałęsa zagotował się najbardziej, gdy Monika Olejnika przytoczyła słowa Kornela Morawieckiego. Były lider Solidarności Walczącej wezwał kilka dni temu Wałęsę do "stanięcia w prawdzie".

Co na to były prezydent? U Moniki Olejnik powiedział:

Panie Morawiecki, to wy w swojej Solidarności Walczącej opluwaliście na papierach bezpieckich opluwaliście Wałęsę... Dałem te dowody, dokumenty, coście wyprawiali, żeście mi nogę podkładali, jak żeście mnie oskarżali na papierach ubeckich. To pan sprawdź, gdzie ma pan agentów.


Potem Wałęsa kontynuował:

Bezpieka więcej, bardziej się zachowuje lojalnie aniżeli moi koledzy. Z przykrością stwierdzam.
 

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

co za tłumok!!!

Pomyślcie chwilę, ja wiem bulwersacja itp; ale tak na chłodno... Interesanctwo to antagonizm Honoru.

Czy Wałęsa i jego dzieci cierpieli w postPRLu biedę, bezrobocie, wykluczenie społeczne ? no własnie! Interesanctwo itp to antagonizm Honoru.

Film usunięty. Nie dziwne, to była totalna kompromitacja tego człowieka. Czy ktoś ma ten film? jak tak,to wrzucajcie. Tylko debil po obejrzeniu tego chama może pójść na marsz KOD-u.

sposób na biznes: chamstwo, zdrada-kapowanie, anafabetyzm i gadanie nie od rzeczy. Za to można nieżle zarobić i mieć nobla i inne przywileje. osądzić dziada w trybie natychmiastowym. jeśli ma honor to niech się nobla zrzeknie!!!!!!!!!!!!!

Bóg jak chce ukarac to rozum odbiera i widac ,ze Wałęsie odbiera ,bo plącze a tu coraz więcej prawdy w dokumentach.

Bolek ty zarozumiały kartoflu odczep się od Pana Morawieckiego bo nawet wspominać tego człowieka tobie to za dużo sprzedawczyku. Precz złodzieju historii z Polski oszukałeś mnie dlatego ciebie wybierałem na prezydenta i teraz w myślach cofam ci kłamliwy psie mój głos. Dla mnie nigdy nie byłeś prezydentem.

Mit Wałęsy, jako tego który obalił komunizm (wierutna bzdura, oparta na zasadzie, że każde kłamstwo powtórzone 1000x staje się prawdą)budowali komuniści, osobiście i poprzez swoje komunistyczne, a potem postkomunistyczne media w których siedziały ich "resortowe dzieci"(pamiętacie tajną instrukcję z lat 80-tych skierowaną do władz szkół dziennikarskich, aby przyjmowały na studia tylko dzieci z tzw. "dobrych domów"). Komuniści dbali, we własnym interesie, o wielkość tego z którym mieli umowę na wzajemną asekurację i na którego mieli tzw. "trzymanie", czyli te właśnie wszystkie kwity które ostatnio ujrzały światło dzienne. "Okrągły stół" to nic innego jak układ SB-ków i ich agentów (czyli tych na których SB miała brudne papiery, za pomocą których mogła na nich wpływać, tzn. szantażować).Marginalizowano i dyskredytowano wszystkich zasłużonych działaczy którzy nie splamili się współpracą, przez co mogli wykazywać skłonność do niezależnego od komunistów myślenia i działania.

Komunistyczne
Oddziały
Dywersyjne http://fotowrzut.pl/YMZ58QXBQO

SŁUCHAŁEM Wałęsy o Olejnik . Jeden wielki CHAOS w jego wypowiedziach. Mówił tak nieskładnie ŻE NIE WIADOMO O CO CHODZI. Ten człowiek nie umie zbudować prawidłowego zdania prawdopodobnie nie wie co to jest PODMIOT i ORZECZENIE.
Nie odpowiada na zadane pytanie tylko tworzy NIESKŁADNĄ LEGENDĘ. ERRARE HUMANUM EST ale chyba nie w takich WAŻNYCH SPRAWACH PAŃSTWOWYCH WPROST HISTORYCZNYCH.

No, a poza tym mówi się z przykrościom, a nie z przykrością.:))

Sprawa „Bolka“ się powoli wyjaśnia dzięki pakietom znalezionym u Jaruzela. Otóż okazuje się, że to nie Bolek donosił na jego kolegów z pracy, ale to eSBecy donosili Bolkowi jakie numery będą wylosowane w następnym losowaniu Toto-Lotka. Obecnie jest wiadomo, że 60 % Sbekąw to byli patriotyczni aniołowie (przypuszczam, że w tej grupie znajdzie się również eSBek Piotrowski , zabujca księdza Popiełuszki. No, ciekawy ten nasz Bolek.

Balwalesa twierdzi,ze Bezpieka jest wobec niego bardziej lojalna niz ludzie,na ktorych donosil.
Nie dziwota.
Walesa to kal ziemi polskiej.
Wydalmy go ,i spuscmy wode.
I nikt nie plakal za nim.

Wykoślawiony umysł...

... wykoślawiona psychika. Ten człeczyna uwierzył w siebie! Tak to jest, gdy sława, zaszczyty, pieniądze, władza wyleją się na format chłopka-roztropka i wiejskiego żulika To, co widzimy, to jest totalna degrengolada! On w swoim mniemaniu jest tak wielki, że nawet najpodlejsze czyny, jakich się dopuścił wobec towarzyszy z opozycji, muszą być mu po prostu darowane. Takiej "wielkości" nie obowiązują żadne normy, "wielkość" ustanawia swoje standardy. Pozostali mogą się... najwyżej zgodzić. Jeszcze trochę, jeszcze chwila a usłyszymy, że bolek poważnie słabuje na główkę. Tak kończą mitomanii bez zasad.

Chciałbym tutaj wyrazić myśl natury ogólnej i mam nadzieję, że mi na to pozwolicie.
Otóż moim zdaniem wygrana Pis-u w ostatnich wyborach parlamentarnych pokazuje ile w Polsce jest gnid i stosunek trzymających władzę w UE do krajów, których rządy nie chcą podporządkować jej wizji zjednoczonej Europy.
To czy Polska będzie suwerennym krajem zależy od tego, ilu w Polsce jest Polaków, a jak wielu "polaków".

Dziękuję.

Wałęsa to mitoman, swoimi opowieściami przebił już nawet braci Grimm, bajkopisarzy.

Tutaj może pomóc już tylko modlitwa . Wszystko co ludzie mogli zrobić zrobili .

Stary , wybacz , ale wydaje mi się ,że to co proponujesz nie wiele pomoże ( znasz historię Polski ( raz na 10 razy opatrzność się może nami zainteresowała )). Może sami się weźmy do roboty . Jedni niech tu piszą , drudzy , niech głoszą prawdę na większych gremiach , a inni niech po prostu pracują ! )

"niemożliwe u ludzi,możliwym u Boga jest, a wszystko możliwe wierzącemu" Mt 19,16–26; por. Mk 10,17–27 i Łk 18,18–27).
W związku z powyższym należy uznać, że tylko modlitwa do Boga z prośbą o nawrócenie może pomóc tej nieszczęsnej zagubionej duszy.

No , a jak bezpieka mogłaby nie być bardziej lojalna Lechu , jak całą Polskę im oddałeś ! Oni nawet ci sklepu nie dali !
Tanio , bardzo tanio Polaków sprzedałeś!

Bolek ty agencie od Kornela Morawieckiego się Odwal. Znam go osobiście i jedynym agentem ,który wniknął do Solidarności Walczącej to był " Radek ". Ale wszyscy o tym wiedzieli. Był tzw .Użytecznym Idiotą. A Kornel to osoba KRYSZTAŁOWA. Najbardziej Czysty Działacz Podziemia Wrocławia . Przy nim to ty Bolek jesteś szambonurkiem.

Panie Kornelu , ja jestem dumny ,że jest Pan Polakiem i aż serce ściska ,że dopiero teraz znalazł się Pan w Parlamencie . Wiem , że takie tw Bolki blokowali informacje o Panu , jak i o innych polskich patriotach ! Niech Pan nie zwraca uwagi na to co mówią , piszą gnidy. Ja Pana podaje swoim dzieciom, jako wzór do naśladowania, ale nie wiem , czy te gnidy w szkołach za bardzo nie namieszały im w głowach. Jest jeszcze czas , by im to wszystko wyprostować , tylko na litość Boską ...... szybciej zmieniajcie szkoły , bo ja wiem co w nich Bolki wyprawiają !

Żegnajcie esbeckie watahy!
(na melodię szanty "Hiszpańskie dziewczyny")

Żegnajcie nam dziś, esbeckie watahy;
Żegnajcie nam dziś OP z WSI!
Już waszych szantaży skończyły się strachy.
Wysypał generał je Kiszka... hi, hi!

I strach waszych głów objawia wciąż Bolek.
I zmienia wciąż baśń, i plącze w niej się.
I legion agentów wraz z Bolkiem już poległ.
I upadł z kretesem mit Trzeciej RP!

Okrągłych wciąż kłamstw próbują w podzięce;
Okrągłe są, jak okrągły był stół.
Baśń słudzy serwują, jak schab w Magdalence,
Bo czują, że naród już kopie im dół...

I strach waszych głów...

Niedługo TW ujrzymy archiwa,
Choć wyje jak wilk medialny ich chór.
Tak zwana elita na stołkach się kiwa;
Krawaty ściskają ich szyje jak sznur...

I strach waszych głów...

Ćwierć wieku trwał czas moralnej zgnilizny.
Nobleśny TW, co chcesz sobie twierdź,
Lecz kara jedyna za zdradę Ojczyzny,
Co jurgiel zniweczy - nazywa się: ŚMIERĆ!

I strach waszych głów...

Przecież ten WYWIAD to KABARET :) Jak tak dalej będzie to Górski będzie bezrobotny :)

Bolek to prawdziwy mistrz bełkotu. Trzeba pamiętać, że jest wykładowcą zapraszanym prze wszystkie uniwersytety na świecie. Wykład za niego wygłaszają tłumacze.

Oszuście i chamie, miernoto odwal się od znakomitego, mądrego Polaka, a swój palec wsadz sobie w dupę, a nie nim machasz i mordą opluwasz moich zacnych Rodaków. Chamie obrażałeś naszego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, chamie twoje miejsce jest koło śmietnika.

Miernoto ty nikim innym nie mogłeś być, jak tylko kapusiem. Na nic twój rozumek wiecej nie pozwalał. Z komunizmem walczyli tacy jak Wyszkowski, Gwiazda, Walentynowicz, Macierewicz, Morawiecki itd. miliony Polaków ale nie ty Bolek łajzo. Niech cie szlag trafi jak najszybciej, niech skończy się ten wstyd dla Polski. Precz cholero w naszego zycia.

Jakim prawem konfident Bolek podarował poubeckiej hołocie FLAGĘ z napisem SOLIDARNOŚĆ ????????? Dlaczego nikt nie protestuje? A moźe był sprzeciw bezobjawowy,bo nic nie słychać?

Bo Bolek zawłaszczył nie tylko Nagrodę Nobla przyznaną związkowi zawodowemu, ale i nazwę "Solidarność"

Głupi, głupszy i wałęsa!
Zlitujcie się nad człowiekiem i wyślijcie na badania psychiatryczne.
Przecież bredzi jak opętany !

....w związku z tym proponuję, by były minister obrony narodowej (?) z PO Bogdan Klich zajął się zawodowo byłym prezydentem Lechem Wałęsą...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl