Wałęsa był u Olejnik. I zaatakował Morawieckiego oraz Solidarność Walczącą

YouTube

  

Lech Wałęsa tłumaczył się dziś u Moniki Olejnik ze swojej agenturalnej przeszłości. Znów plątał się w zeznaniach i opowiadał niestworzone historie. Ale gdy dziennikarka zapytała go o Kornela Morawieckiego i Solidarność Walczącą, przeszedł samego siebie.

Podczas dzisiejszego występu w "Kropce nad i" Lech Wałesa skłonił do wątpliwości chyba nawet samą Monikę Olejnik. Pytany o to, czy namawiał Czesława Kiszczaka do zniszczenia jego akt - jak twierdzi wdowa po generale - zaczął lawirować. W końcu stwierdził, że namawiał Kiszczaka i Jaruzelskiego, by zniszczyli jego akta, bo były to... fałszywki:

Ja mówiłem tak, słuchajcie, wajcha zakończona.. no walczyliśmy... no zrobiliście na mnie papiery... skończmy z tym, wypieprzcie to. To tak mówiłem i to nie raz. I Jaruzelskiemu mówiłem, i Kiszczakowi. Walka zakończona, robiliście... wyrzućcie to.

Wałęsa zagotował się najbardziej, gdy Monika Olejnika przytoczyła słowa Kornela Morawieckiego. Były lider Solidarności Walczącej wezwał kilka dni temu Wałęsę do "stanięcia w prawdzie".

Co na to były prezydent? U Moniki Olejnik powiedział:

Panie Morawiecki, to wy w swojej Solidarności Walczącej opluwaliście na papierach bezpieckich opluwaliście Wałęsę... Dałem te dowody, dokumenty, coście wyprawiali, żeście mi nogę podkładali, jak żeście mnie oskarżali na papierach ubeckich. To pan sprawdź, gdzie ma pan agentów.


Potem Wałęsa kontynuował:

Bezpieka więcej, bardziej się zachowuje lojalnie aniżeli moi koledzy. Z przykrością stwierdzam.
 

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl